Norfolk International Airport'tan Kill Devil Hills, NC 'ya nasıl gidebilirim??

ben gecen yil 26 dolar otobuse sonrasinda 40 dolar da taksiye vermistim. ama otobus biletini daha onceden internetten alanlar da var, oyle daha ucuza geliyomus ama elizabeth cityden sonra mecburen taksi parasini vereceksin bu pathways falan var, onlar daha ucuza goturuyo, ben oyle yapmistim. normali daha pahali bildigim kadariyla. 50 millik bi mesafe var arada cunku
norfolk (VA)'dan outerbanks, (kill devil hills, kitty hawk, duck, corolla, nags head)'e toplu tasıma yok. Taksi ucretleri 200 dolar civarı tutar. First flight airport dediğin yerde kitti hawk'daki wright brother havalimanı oluyor.
cell´isimli üyeden Alıntı
outer banks a toplu tasima yok ama elizabeth city e kadar var. geri kalan kismina da taksiye 40 dolar vermistim ben.
iyi denk getirmişsin. ama zaten mesajımda birsuru sehir ismi verdim. outerbanks dediğin adaların basından sonunun 150 mil oldugunu dusunursen fiyat değişim gosterir.
kuzeyde corolla yada guneyde manteo falan bu civar tutar.
elizabeth city ile norfolk un mesafeleri ny'dan hemen hemen aynı. direk norfolk varsa ona binmek daha mantıklı elizabeth aktarmalı değilde. elizabeth city ile outerbanks sınırı arasında da 15 mil var ama daha saglıklı bi yol soylemiştim ben.