Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şaştım kaldım ?!?!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Şaştım kaldım ?!?!

Merhaba Arkadaşlar,

Ben işimi 2-3 hafta önce firmamdan (listeden) seçtim ama işverenimden her hangi bir sözleşme vb. gelmedi(olumsuz bi yanıt da gelmedi ki acentam bunu iyi olarak değerlendiriyor). Bunun yanında nisanın ilk haftası olarak bekledğim vize randevusu 21 nisandan sonra verilmekteymiş. Şu anda elle tutulur tek somut belgem pasoportum ve firmya yatırdığım 200 eur makbuzu. beni düşündüren sorular ise:

1-İşverenim beni kabul etmezse ne yapıcam o tarihten sonra?
    2-Vize görüşmem olumlu olsa bile o tarihten sonra ucuz uçak bileti bulabilr miyim? Yoksa önceden randevu fln yaptırabilme ihtimalimiz var mı?
    3-bu arada ek bilgi olarak wyoming/jacksonhole'e gitmeyi düşünüyorum, 4.sınıftayım ve genel ortalamam 2,93...

Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yazık valla bu insanlara çok sorumsuz buşirketler çok. ha bu arada senin iş veren işini iptal etti haberin olsun. öyle arada söylenen bişeymiş gibi. sana tavsiyem firmanı sıkıştır devamlı git gel işini halledene kadar. eğer onlara bırakırsan görüyosun ilgilenmiyolar senin başın ağrır benden tavsiye

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı lost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazık valla bu insanlara çok sorumsuz buşirketler çok. ha bu arada senin iş veren işini iptal etti haberin olsun. öyle arada söylenen bişeymiş gibi. sana tavsiyem firmanı sıkıştır devamlı git gel işini halledene kadar. eğer onlara bırakırsan görüyosun ilgilenmiyolar senin başın ağrır benden tavsiye
    nasıll iptall ettiyaa?? neye dayanarak söyledin bunu??

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

zor durumun walla arakadsım ama benım onerimde zamık gibi firmaya yapış elbet bişeyler ayarlıyacaklardır
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wallaa bilmiyorum arkadaşlarr hanii derler yaa gınaaa geldiii artıkk diyee. bıktım ciddenn bıktımm... soğuttularr benii yaaaa. yrnn firmayı arıcamm diyecekleri laflarıı da ben ii biliyorum eee işvereninden cvp gelmedki ilhann eeee konsoloslukk randevu vermediki ilhannn :S:S:S:S pefffff

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ulann bu işverennnn nedenn cvp vermiyooo burayaa mı geliyoooo cvp vermek için cv ye bakıp evet hayır demiyo mu bu heriff yoksa bazıı prosedürer mi var da ondan gecikiyo bu kadar işverenden cvp???

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

işverenden cevap gelmemesini, olumsuz cevap gelmemesinden daha iyiye yorararak olumlu bir şey olarak mı düşümüşler yani? :S

bence senin o işverenle o form arasında bir iletişimsizlik olmuş gibime geliyor. En basiti açsın senin şirket o işverene bir telefon arayıp sorsun. "sizin elinize böyle bir form gelmedi mi? geldiyse bi zahmet imzalayıp yollasanız" diye... Bu kadar mı zor?
    Turkishwat - WildWood / New Jersey Şubesi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet bencede şirketi sıkıştır işverenin telefonunu mail adresini iste kendin iletişime geçmeye çalış bnce

BannedUser
    Guest

nasıl iptal edebiliyo bu borumu 3000 dolar harca sen lap die ortada bıraksınlar kardeşim şikayet et tüketici işlerine seneye job fairlerine katılıp rezil et bana öle bişey yapacaklar dünyayı yakarım beee

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl iptal edebiliyo bu borumu 3000 dolar harca sen lap die ortada bıraksınlar kardeşim şikayet et tüketici işlerine seneye job fairlerine katılıp rezil et bana öle bişey yapacaklar dünyayı yakarım beee
    saldirgan olmaya gerek yok arkadaslar
    güzel güzel konusursun ,anlamazlar destek olmazlarsa ki boyle bir lüksleri yok
    ,1 olumsuz oğrenci örneği bu forum sayesinde bir anda ~1400 olur,aklından cıkarma.
    kendine güvenerek konus takır takır yardımcı olacaklardır.
    bekle beni amerika

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ztn Arkadaşım Parayı Vermemiş Bence Bundan çıkmış Tüm Bu Olanlar Gibime Geldi..parayı Vermeden Sanırım Işlemlerini Yapmıolar Pek Kanımca Bu şekilde ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hadi ya parayı verince de nası olsa verdi diye sallamazlarsa..?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks