Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üniversite Temsilcisi Olmak İstermisiniz?

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

Standart Üniversitenizde WAT Temsilcisi Olmak İstermisiniz?

Merhaba Arkadaşlar!

WAT programına daha önce katılmış deneyimli WATçı arkadaşlarımızdan üniversite temsilcisi olmak isteyenler varsa benimle iletişime geçebilirler.

Özellikle Trakya Universitesi, Kocaeli Universitesi ve Istanbul ile Ankara'daki tüm universitelerde temsilciler aramaktayız. Duyurulur
    Konu borders tarafından (07-12-2007 Saat 06:11 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı borders Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar!

WAT programına daha önce katılmış deneyimli WATçı arkadaşlarımızdan üniversite temsilcisi olmak isteyenler varsa benimle iletişime geçebilirler.

Özellikle Trakya Universitesi, Kocaeli Universitesi ve Istanbul'daki tüm universitelerde temsilciler aramaktayız. Duyurulur
    ne bu şimdi??adam bağıra bağıra reklam yapıyor.demekki bu kişinin bir şirketi var yada bi şekilde bi şirketle yakından bir bağı var.bu da demek oluyor ki bundan once yazdıgı yazılar hep bi amaca yonelik yönlü yazılardı,gercegi ifade etmiyordu.forum yoneticileri uyanın!!!!bu yazı hala burada duruyor ve her gecen dakika baska birileri tarafından okunuyr!!!

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

joe sakin ol. Bu kullanıcının bir şirket temsilcisi olduğunu biliyoruz. Daha önceden vermiş olduğu web adresi ve mail gibi iletişim adreslerini sansürleyip kullanıcıyı uyardık. Ayrıca özel mesaj sistemi tamamen kontrolümüz altında olduğu için temsilcilerin kişilere özel mesaj ile reklam yapma olanağı kesinlikle yok. Şirket temsilcilerinin, kendi firmaları hakkında yapılan olumsuz eleştirilere karşın savunma niteliği taşıyan yazılarını ve forumlarımıza üyeliğini destekliyoruz ancak reklam yapma gibi durumlar söz konusu olursa forumlardan uzaklaştırıyoruz. Nitekim borders nickli arkadaşımız forumlara üye olan ilk şirket temsilcisi değil; ancak şirket temsilcisiyim şeklinde açık açık bize konumunu bildiren ilk dürüst temsilci. Şirket temsilcilerinin reklam dışında, firmalarına yönlendirme tarzı mesajları olursa biz zaten müdahale ederiz. Bundan yana kimsenin kuşkusu olmasın.
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben kocaeli universitesindeyim suan bi sirketle anlastim temsilcilik icin ama daha iyi para veriyosaniz sizin sirkete calisirim )
    yirtik diye tabir edilebilirim amerika deneyimim var)

Tecrübe Puanı
    17

Joe kardeş, ben zaten sitenin 'tanışalım' bölümünde bir şirkette WAT yetkilisi olduumu belirtmiştim zaten. İlk üye olduğumda da şirketin adını 2 yere yazmıştım. Ancak site yöneticileri birini sansürleyip diğer mesajımı sildiler. Diğer yazdığım tüm mesajları da okursan kesinlikle amacımın reklam olmadığını anlarsın.

Ben zaten 2007 haziran'da uni'den mezun oldum.2005 ve 2006 yıllarında WATa katıldım.Öğrenciyken de üniversitemde başka bir firmanın temsilciliğini yapıodum. WATa katılmış bir öğrenci olarak döndükten sonra tecrübeni cep harçlığına çevirmenin ne gibi bir kötülüğü olabilir ki? Ben de benim gibi düşünen arkadaşlar olabileceğini düşünerek bu başlığı açtım.Şirket adı da vermedim.

Eğer yine de reklam kokuyo diye düşünüosan, site yöneticileri bu başlığı silebilirler.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bencede forum tek taraflı olmamalı girip hiç gitmediği şirketi kötüleyende var ya da rakip firma olduğu için bunu yapanlarda olabnilir. o yüzden herkes için bir söz hakkı olmalı forumda

Tecrübe Puanı
    17

evet, bende öğrenciymişim gibi girip çalıştığım şirket hakkında çok olumlu şeyler yazabilirdim ancak bizim şirketin forumda adı bile geçmiyor. yada ceza'nın dediği gibi rakip şirketleri de kötüleyebilirdim, bunu da yapmıyorum. neyse, takdir sizin artık, ne deyim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks