Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YArdim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart YArdim

sponsorumla konusmama ragmen hic bi sekilde anlasmaya yanasmiyor ve isten ayrildigim icin programimin sona erdigini 10 gun icinde ulkeme donmem gerektigini we ucus bilgilerimi ona yollamami istiyor

ona paramin olmadigini isten kendi istegimle degil driver we ulasim olmadigi icin we ew arkadaslarim ewden gidip ulkelerine dondugu icin caresiz kaldigimi anlattigim takdirde hic bi sekilde uzlasmaya yanasmiyor..

Simdi ben ne yapmaliyim gercekten ulkeme doncek param yok ayrica seneye icin burdan bi okuldan burs alma durmum war 2.universite icin sizce 10 gun icinde ulkeyi terketmezsem sonuclari neler olur? daha once bunu yasamis arkadaslarimiz war mi aramizda? ve tekrar vize alabildiler mi rahatlikla? benim donusum 14 ekim,lutfen yardim edin bana...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Sponsorunuz Ciee mi ? Ve tam olarak neden ayrılmak istiyorsunuz, ulaşım ve ev arkadaşı sıkıntısı derken ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

BENCE GECC tir

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı salih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BENCE GECC tir
    bence yapma
    şaka bir yana eğer seneye orda okuma durumun varsa bunu dikkate al vizede sorun teşkil edebilir sponsoruna yeni iş bulacağını ve job offerı ona göndereceğini söyle dönüş bileti almadığını biraz çalışıp para biriktirip bilet alacağını söyle bu arada işten ayrıldım diye sen mı aradın sponsoru
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sponsorum american work adventures bize araba werdiler ise gitmek icin ewle isin arasi 30 mil di we ulasim yoktu benimde ehliyet vs belgem yok driver olan arkadasta tr ye dondu herkes isi birakti we is veren bizi kovdu daha sonra bende seattle da bi arkadasimin ewine geldim sponsor bize mail atti nerdesiniz fln die bende durumu acikladim bole bole oldu diye ama olay cok detayli we karisik

ozet olarak ailemin we benim hic parasi yok sponsorum yeni bir job offer we is kabul etmio hicbisekilde eylulun ilk haftasinda ulkeyi terk etmemi istiyo sonuc olarak ben bunu yapamicagmi defalarca belirtmeme ragmen anlamadilar anlamiolar

seneyede buraya okumaya gelme durumum war burs fln ayarladim napicam bilmiorum caresizligin otesindeyim ssn!imde iptal olacagi icin istede calisamam kisacasi bittim ben.....

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ygz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sponsorum american work adventures bize araba werdiler ise gitmek icin ewle isin arasi 30 mil di we ulasim yoktu benimde ehliyet vs belgem yok driver olan arkadasta tr ye dondu herkes isi birakti we is veren bizi kovdu daha sonra bende seattle da bi arkadasimin ewine geldim sponsor bize mail atti nerdesiniz fln die bende durumu acikladim bole bole oldu diye ama olay cok detayli we karisik

ozet olarak ailemin we benim hic parasi yok sponsorum yeni bir job offer we is kabul etmio hicbisekilde eylulun ilk haftasinda ulkeyi terk etmemi istiyo sonuc olarak ben bunu yapamicagmi defalarca belirtmeme ragmen anlamadilar anlamiolar

seneyede buraya okumaya gelme durumum war burs fln ayarladim napicam bilmiorum caresizligin otesindeyim ssn!imde iptal olacagi icin istede calisamam kisacasi bittim ben.....
    kalmayı düşünüyorsan iş aramaya başla birçok yer ssn siz adam çalıştırıyor
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)