Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DS - 2019 Formu

Wat Profesörü hati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Standart DS - 2019 Formu

DS 2019 formu tam olarak amerikada çalışma izni sağlayan sertifikadır. Siz bu sertifikada yer alan, daha önce sizin talebiniz doğrultusunda yazılmış tarihlerde amerikada bulunma ve çalışma iznine sahip olursunuz. Aslında WAT aracı şirketlerinin yaptığı en önemli ve en pahalı iş bu belgenin sizin için temin edilmesidir. Wat için ödediğimiz paranın önemli bir kısmı bu belgenin teminine gider.

Bir çok arkadaşımızın bu DS 2019 formu zamanında yetişmez, bu durumda telaş etmeye hiç luzum yoktur. DS 2019'suz görüşmeye gidilir. Konsolosluk görevlisi görüşme sırasında pasaportunuza G. (devam ediyor) harfiyle beraber damgayı basarlar. Formunuz geldiğinde yollarsınız formu, ya da şirketiniz sizin adınıza yollar ve pasaportunuz UPS ile vizelenmiş bir şekilde evinize gelir...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ne güzel anlatmıssın tesekkürler
    insallah yesil kağit ile
    pasaport
    sevis odendi belgesi ve
    DS - 2019 u
    yolladığımızda pasaportlarımız bi sorun cıkmadan,
    vize mührü basılmıs bir sekilde elimize ulasır..
    bekle beni amerika

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart vize görüşmesi için geç mi kaldım?

arkadaşlar merhaba,
    ben alternatif şirketiyle gidiyorum. 18 nisana kadar ds 2019'suz gidilebiliyordu sanırım ama bana verilen tarih sınavıma denk geldiğinden 18'inden sonraya randevu almaya çalışacaklar.acaba çok mu geç kalmış olurum vize almak için?panik olmuş durumdayım, lütfen bu konuda bilgisi olanlar benimle paylaşsın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

zaten Ds ler de 20 Nisan da gelecek coğumuzun
    sen de ds İle gidersin buyuk ihtimalle.

Ayrıca
    Vize den kormayın arkadaslar daha oncede dedim

-Not ortalamanız 2,00 nin cok altında değilse ve

-Orta seviye de (Derdini anlatacak kadar) İngilzceniz varsa

rahat olun, eksikleriniz olabilecek kısımlara ilgili ne sorabileckleri konusunda forumda cok fazla konu var.

mesela
    kotu gecen bi doneminiz vardır not ortalamanız 1,10 gelmistir
    o zaman size "neden bu donem ortalaman düsük geldi " diye sorabilir ve cevabiniz hazir olmali,orta düzeyde ingilizce den kastım da buydu zaten .

yada yuzunde bi iz vardır bu nedir nerde nasıl oldu diyebilr,
    bu vb ekstra durumunuz varsa o konularda ingilizce cevap verebilin yeter.

En onemlisi kesinlikle stress yapmayın ,ne kadar rahat olursanız o kadar iyi geciyor,

ote yandan ben gittigimde yanımda bir kız vardı Ds ile girdi Cok heyecanlıydı ama 1 dakika sürmeden aldı vizesini..

her sey gönlümüzce olsun
    bekle beni amerika

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

penumbra bende senle aynı şirketle aynı yere gidiyorum vize içinde bana söylediğinin ertesi güne alırız alırız biz tanıyoruz tarzı şeyler söylediler sınavları m bitince geçen cuma gittim yanlarına 2 hafta sonraya alabiliyoruz dediler bende biraz kızınca 1 hafta sonrası filan ayarlıcaz dediler. Anlıycann çalışma sistemlerini pek beğenmedim istanbuldaki nasıldır bilmem ama ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks