Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 15mart ankara.konsolosluk görevlisi bi belgeyi eksik aldı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart 15mart ankara.konsolosluk görevlisi bi belgeyi eksik aldı

15martta ankarada vize görüşmesine girdim.konsolosluk görevlisi sadece 2tane soru sordu nereye gidiyosun nerde okuyosun diye.bunları cevapladım sonra baktım ds yi onaylıyo.bu kadar çabuk beklemiyodum.sevinçle dışarı çıktım.benden sonra arkadaşım da girdi vize mülakatına.o da 15dak. sonra geldi.konsolosluk görevlisi benim pasaportumu gösterip bu kişiyi tanıyo musun falan diye sormuş.arkdaşım da evet tanıyorum ev arkadaşım demiş.benden belgeleri alırken danışman şirketin konsolosluğun sitesine yüklediği belgeyi almayı unutmuş.arkdaşıma,arkadaşına söyle onu hemen getirmesini söyle almayı unuttum falan demiş.ben ilk önce dalga geçiyo falan sandım da onda o belge olmayınca ikna oldum.tekrar konsolosluğa girerken bide ordaki görevlilerle uğraştım içeri girmek için.sonunda girdim konsolosluğa.görevli beni görünce hemen bi mutlu oldu thank you diyip durdu o belgeyi vermeseydik nolcaktı bilmiyorum.şansıma arkadaşım benden sonra girdi.yoksa gümbürtüye gidiyoduk bugünde pasaportum elime ulaştı vizem onaylanmış

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne çabuk hadi hayrlı olsun, gözün aydın bizde bugun girdik bakalım bide elimizde görürsek şu vizeyi daha bi sevinçli olıcaz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

oncelikle hayirli olsun.Nasil sorular sordular ve ortalaman kacti aciklarsan bilgi edinmis oluruz

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

drummer sakin ol ortalamn dusuk galiba bu kadar stres yaptigina gore

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ortalamam 2.87.bende ilk defa vize görüşmesine girdim çok heycanlıydım.sanada her ne kadar heycanlanma desemde heycanlanıcaksın biliyorum ama çok rahat geçicek eminim.bizim şirketten 8kişi falan girdi herkeste aldı vizeyi.benim vize görüşmem 30saniye-1dak. arası sürdü ya da sürmedi.girişte amerikadaki haklarınla ilgili bi kitapçık veriyolar onu okumanı anlamanı istiyolar önce.sıra bana geldiğinde vezneye gittim.görevli direk kitapçığı eline alıp bunu okudun mu dedi.evet,okudum dedim.anladın mı dedi, anladım dedim.nereye gidiyosun diye sordu,gidiceğim yeri söylediğim.nerde okuduğumu sordu sonra.bi baktım imzalıyo arkdaşlarıma da ekstra olarak ingilizcen nasıl ve ne zaman mezun olucaksın diye sormuşlar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    drummer sakin ol ortalamn dusuk galiba bu kadar stres yaptigina gore
    ortalamam 2.20 ama bunun disinda sikinti yaratabilecek baska durumlarda var o yuzden yusuf yusuf hallerindeyim

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Hayırlı olsun bakalım. Benimde İsrail işi olmuş...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı volkan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15martta ankarada vize görüşmesine girdim.konsolosluk görevlisi sadece 2tane soru sordu nereye gidiyosun nerde okuyosun diye.bunları cevapladım sonra baktım ds yi onaylıyo.bu kadar çabuk beklemiyodum.sevinçle dışarı çıktım.benden sonra arkadaşım da girdi vize mülakatına.o da 15dak. sonra geldi.konsolosluk görevlisi benim pasaportumu gösterip bu kişiyi tanıyo musun falan diye sormuş.arkdaşım da evet tanıyorum ev arkadaşım demiş.benden belgeleri alırken danışman şirketin konsolosluğun sitesine yüklediği belgeyi almayı unutmuş.arkdaşıma,arkadaşına söyle onu hemen getirmesini söyle almayı unuttum falan demiş.ben ilk önce dalga geçiyo falan sandım da onda o belge olmayınca ikna oldum.tekrar konsolosluğa girerken bide ordaki görevlilerle uğraştım içeri girmek için.sonunda girdim konsolosluğa.görevli beni görünce hemen bi mutlu oldu thank you diyip durdu o belgeyi vermeseydik nolcaktı bilmiyorum.şansıma arkadaşım benden sonra girdi.yoksa gümbürtüye gidiyoduk bugünde pasaportum elime ulaştı vizem onaylanmış
    hocam merak etme bişey olmazdı gecen sene adamı cebinden arayp sizin Tc kimlik numaranız neydi diyen bi konsolosluk bu

I-94 kagıdı almadıkları için aramıştım bende bu sene ingilizce falan bir sürü operatörden sonra bi kadın cıktı ''aa yok canım ne olacak seneye alırlar onu'' demişti

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

nihaha bende arkadaş olmasa ayvayı yiyoduk diye düşünüyodum adamlar sözde bide titiz çalışıyolar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)