Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wat+Yaz stajı (Acil Yardım)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy Wat+Yaz stajı (Acil Yardım)

Merhaba arkadaşlar, bu yaz work and travel yapmak istiyorum ama zorunlu yaz stajım buna engel olacak gibi görünüyor. Naylon staj fikri var aklımda. Forumun eski konularında(2012) aradığım bilgilere ulaşamadım zaten konuyu açan arkadaşlar daha sonra ne yaptıklarını yazmamışlar.Eğer bu sene staj yapmazsam yada stajım kabul edilmezse okulum en az 6 ay alternatifi olmaksızın uzayacak çünkü sadece okulun belirlediği tarihler arasında staj yapabiliyoruz. Okulumun uzamasını istemiyorum çünkü ailemle sorunlar yaşayabilirim ama Amerikayada gitmem lazım çünkü kız arkadaşım orada yaşıyor beni bir kaç kez ziyaret etti ve şimdi ben gitmeliyim. Bu benim 2. Wat tecrübem olacak ve self yapacağım işim hazır. Westline a ücretin yarısını ödedim bile. Staj durumu hakkında bilgisi olan yada bu durum kendi başına gelen arkadaşların acil yardımlarını bekliyorum. SGk yada Okul staj tarihlerinde yurt dışında olduğumu anlayabilir mi ? Anlarsa staj yaptığım şirket ceza alır mı ?
    Konu Krbk tarafından (19-01-2015 Saat 09:21 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

hocam naylon stajı önermiyorum stajını yap ondan sonra git derim. Bende staj yüzünden 2 sene erteledim wat ı bu sene kafam rahat gidiyorum. he illa wat yapmam lazım diyorsan eğer naylon staj yapacağın yerle anlaşırsan sıkıntı çıkmaz gibi geliyor ama staj yapacağın yerdeki adamı iyi ayarlaman lazım çünkü benim okul arkadaşların staj yerlerini ansızın arayıp orda olup olmadığını kontrol ediyordu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam sizin okul çok sıkıntılıymış bu konuda Geçen sene bende staj için 2. wat ımı ertelemiştim ama staj yüzünden koca yazım boşa gitti. staj yerinde tek yaptığım oturmaktı ve en fazla 5-6 gün gitmişimdir. Bu senede farksız olacağını düşünmüyorum bu yüzden de şansımı denemek istiyorum açıkçası . Ama eğer SGK durumu anlar ise iş yerine ceza kesiyormuş bu durumda da stajım iptal oluyor ve okulum 6 ay uzuyor ( . (Work and Travelle 3 ayı buradaki 6 aya değişmem o ayrı tabi ayrıca para konusunda daha karlı bile olabilir ) Staj konusunda her türlü fikre açığım cevap için teşekkür ederim eğlenceli watlar .

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

2 sene stajım vardı hiç risk almadım stajımı yaptım. Mezun olunca stajda öğrenceğin bilgiler sayesinde iş bulabilcen. Tamam eyv wat çok iyi birşey ama hayatını Türkiye'de devam ettircen (%99 olasılıkla). Bu yüzden stajını yap daha sonrasını 1-2-3-4 haftalık artık ne kadar olursa turist vizesı al kız arkadaşını görmeye git.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)