Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ups

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ups

bugün sabah vize görüşmesine gittim beni ups masasına gönderdiler bu vizeyi aldığım anlamına geliyor di mi çünkü uçak biletimi zam gelmeden aldım ama yinede insanın kafasında soru işareti oluyo, yardım ederseniz sevinirim...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gerekli şartları taşıyorsan (not ort. - ing seviyesi vs.) neden vermesinlr? ups'e burun kıvırmadan gönderdikleri öğrenciler içinden vizeyi alamayanı hiç görmedim şimdiye dek. büyük ihtimal almışsındır.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ups

ups ekraninda senin vize onayin gornuyor merak etme zaten vizen onaylanmasaydi butun belgelerin sana geri verilirdi .. icin rahat olsun 4 gun icinde vizen elinde hayirli olsun ... kucuk bi not pasaportuna zimbali zarfi sakin acma ...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

meraba arkdaşlar ben bugun vize gorusmesine gittim DS2019 umda son calışma tarihim 5 Ekim olarak gozukuyordu bana konsoloslukta bu tarihi 1 ekim olarak değiştirmelisin dediler ve yeşil kağıt verdiler DS belgeni düzelttir bize gönder dediler arkadaşlar sizce bi problem olur mu??? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız cok sevinirim yeşil kağıt alıp vize alamayn varsa neden alamadıklarını bilen var mı??? İZMİREGE SEN BİLİRSİN YA YARDIMCI MOLURSANIZ COK SEVİNİRİMMM

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardes korkmana gerek yaok.Sanırım sen erken kayıtlı ögrencilerdensin.Subat ayında fln konsolosluk bi Ds formunda degisiklik yapmıstı sanırım senin form eski o yüsden sana yeni formu verdiler sen onu doldur gönder vizeyi basıp yollarlar.Bugün 3-4 kisiye öle yaptılar korkacak bisey yok hayırlı olsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

çok saol kardeş ya içim içimi yiyo valla bakalım nolcak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı uaalanya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün sabah vize görüşmesine gittim beni ups masasına gönderdiler bu vizeyi aldığım anlamına geliyor di mi çünkü uçak biletimi zam gelmeden aldım ama yinede insanın kafasında soru işareti oluyo, yardım ederseniz sevinirim...
    arkadaşım bugun sabah banada aynısı oldu 2-3 tane soru sordu sonra ups masasına geçmem için bir kağıt verdi.ups'e adresimi verdim yani vizeyi aldımmı?
    sana vize ulaştımı böyle durumda olan bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim bilet alacamda...

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

dert etmeyin arkadaşlar sinyorleylek'in de dediği gibi vize alamayanlar genellikle görüşme sırasında vize alamadıklarını öğreniyorlar
    admin (at) turkishwat.net

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart akıl verin banaa..

vizeden red aldım yaa daha doğrusu kargo parasını verdim..yeşil belgeyi aldım 2 hafta sonra pasaport geldi vizem yok..neden öyle olmuş olabilir ki..30 mayısta uçağım var.süre daraldı bu cuma finale girmeyip tekrar görüşmeye gidicem ama yetişebilirmiyim ve tekrar red alırmıyım diye içim içimi yiyor.adam soru sorarmı red aldın falan diye..o zenci kadına denk gelmemek için neyapmalıyım yaa ...bi cevap yazın lütfennnn

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

peki buna sebep olan neden ne arkadasım not ortalamsı fln mı yoksa hicbi problem yokken mı oldu? umarım hersey yolunda olur ,bildiğin gibi 2. kere de gidip alanlar var

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bencede not ortalaman kaç yaauf bide bu esmer kadını neden kimse sevmiyo yauff

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı sinyorleylek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ups ekraninda senin vize onayin gornuyor merak etme zaten vizen onaylanmasaydi butun belgelerin sana geri verilirdi .. icin rahat olsun 4 gun icinde vizen elinde hayirli olsun ... kucuk bi not pasaportuna zimbali zarfi sakin acma ...
    arkadaşlar bende perşembe günü arkdaşımla beraber görüşmeye girdim oda aldı bende. yani ikimizde ups masasında adres verdik.. herhalde aldığımız anlamına geliyormuş..ama bugün sabah arkadaşımın vizesi gelmiş benimkisi gelmemiş. ups şirketini aradım hala pasaportun kargoya verilmediğini söylediler..acaba diyoprum bir sorun çıkmış olabilirmi. ?soruşturma yada evraklardan dolayı... tüm evraklarımda tamdı bir şeyde demediler..ama görüşmeye girmeden önce 3 sefer parmak izimi aldılar.ondan bir sorun çıkmış olabilirmi diyorum ama olsaydı herhalde görüşimeye sokmazlardı diye düşünüyorum.. sizce yanlış mı düşünüyorum.. lütfen bu konu hakkında deneyimli arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bence çıkmaz arkadaşım belli ederlerdi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart ..

inşallah dediğin gibi olur arkadaşım ..insanda bi şey olcak diye stress yapıyor. vizeye girince bu stres biter demiştim ama şimdide bu dert çıktı..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

atlantizzz bak daha dün gitmişssin zaten arkadasına bence cok cabuk gondermişler salıya kadar alırsın bence pasaportunu merak etme çekindiğini bi problem yoksa hiç bişey olmaz rahat ol sen aldıkdan sonrada muthiş bi rahatlama yaşarsın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

yazminn
    Benim de finale girememe gibi bi ihtimalim var da; acaba hocalara falan sölesek, mzaeretimizi falan belirtsek(ki, mantıklı da bi mazeret) acaba bizim için ayrı bi final yapma gibi bi ihtimal olur mu dersin?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

moral boziim mi biraz ahahha
    beni de göndermişlerdi upse ama pasaport boş geldi
    final işi de saçmalık yannız ben 6 final asıp gittim içim rahat mı? evet. Bi daha asıp gider miyim? kesinlikle evet

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kardeş neden pasaportunu boş yolladılar açarmısın biraz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ds 2019 vize gorusmesi

Arkadaslar öncelikle merhaba ,
    Ayın 3 ünde vize gorusmem vardı ups fişini verip deske gonderdiler ,buraya kadar hersey yolunda fakat bana geri verilen evraklar ( ds7002 sevis odemesi vs.) arasında ds2019 formu yoktu..İlk Basta cok sevgili firmam onunda verilmesi gerektiğini söledi daha sonra bi arkadasım zarfla gondericekler dedi ,acıkcasıı arada kaldım ((Sizce nasıl olcak ? Simdiden tsklerr..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı pelins Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar öncelikle merhaba ,
    Ayın 3 ünde vize gorusmem vardı ups fişini verip deske gonderdiler ,buraya kadar hersey yolunda fakat bana geri verilen evraklar ( ds7002 sevis odemesi vs.) arasında ds2019 formu yoktu..İlk Basta cok sevgili firmam onunda verilmesi gerektiğini söledi daha sonra bi arkadasım zarfla gondericekler dedi ,acıkcasıı arada kaldım ((Sizce nasıl olcak ? Simdiden tsklerr..
    Posta yolu ile Pasaportuna zımbalı bir şekilde geliyor. Yane şu an için telaşlanacak birşey yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks