Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pensacola Airport, Brett Robinson

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Pensacola Airport, Brett Robinson

Orange Beach Brett Robinson'a gideceğim. Konaklamamın başlayacağı günden önceki akşam havaalanına ineceğim. Ben havaalanında sabahlarım diye plan yaparken otelden mail geldi havaalanında kalırsanız $100 kesinti yapılır aşağıdaki oteller havaalanına yakın buralardan rezervasyon yaptırın diye. $150 falan otellerin geceliği, 12 saat kalıcam sadece. Daha önce Brett Robinson'a gidip ya da Pensacola Airport a inip benzer sorun yaşayan oldu mu?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Merhaba usta bende brett robinson 6 haziran sabah 6.15 TÜrkiye - Paris - Atlanta - Pensacola aynı şekilde senin gibi bende 1 gün önceden gidiyorum. Maili yanlış okumuş olabilirsin eğer dedikleri otelde konaklamayı sağlarsak ve bilgi verirsek BONUS olarak 100 dolar yatırılacak diye anladım ben Ama o oteller cidden pahalı onun yerınde 15 dakika uzaklıkta pensacola airport a bi otel burdum ordan yaptırdım Western inn pensacola bi bak istersen

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

100 dolar kesinti diye okumuştum haklı olabilirsin aceleyle bakmıştım. dediğin yere bakıyorum çok teşekkür ederim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı bahadirkayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orange Beach Brett Robinson'a gideceğim. Konaklamamın başlayacağı günden önceki akşam havaalanına ineceğim. Ben havaalanında sabahlarım diye plan yaparken otelden mail geldi havaalanında kalırsanız $100 kesinti yapılır aşağıdaki oteller havaalanına yakın buralardan rezervasyon yaptırın diye. $150 falan otellerin geceliği, 12 saat kalıcam sadece. Daha önce Brett Robinson'a gidip ya da Pensacola Airport a inip benzer sorun yaşayan oldu mu?
    havaalanında kalabilirsin. havaalanı deyince aklına kalabalık bir yer gelmesin. wifi koltuk priz her şey mevcut. çantamı yanımda ayırmadığımı gören polis bana gelip ''rahat ol her yerde kamera var rahatça hareket edebilirsin'' demişti. hiç gerek yok otelde kalmanıza. havaalından çıkınca 15dk yürüyerek cordova mall'a gidip vaktinizi geçirebilirsiniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alperentuco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    havaalanında kalabilirsin. havaalanı deyince aklına kalabalık bir yer gelmesin. wifi koltuk priz her şey mevcut. çantamı yanımda ayırmadığımı gören polis bana gelip ''rahat ol her yerde kamera var rahatça hareket edebilirsin'' demişti. hiç gerek yok otelde kalmanıza. havaalından çıkınca 15dk yürüyerek cordova mall'a gidip vaktinizi geçirebilirsiniz.
    akşam 11 civarında orada olacağım sabaha kadar sıkıntı olmaz diyosun yani

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı bahadirkayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akşam 11 civarında orada olacağım sabaha kadar sıkıntı olmaz diyosun yani
    hiçbir sıkıntı olmaz yiyecek içecek dışında havaalanında yiyecek satılmıyor otomatlar var bisküvi kola falan idare edersin yada çevredeki fastfood restorantlarına gidip yersin sonra geri dönersin

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Havaalaninda kalmaniza polis musade etmez dedi mailde bende 45 dolara bi otel buldum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)