Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eylul sonunda californiada travel

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart eylul sonunda californiada travel

su anda california merced de calisiyorm eylulun son haftasi vede 18 ekime kadar travel kasicam yanliz oludugum icin yanima birilerini ariyorm eger bana benzer travel yapicak olan arkadaslar warsa haber verirlerse sewinirm.vede wat konusunda bilgili birileri bana travel kisminda ne gibi tavsiyeler werebilirler nerden baslamali nasil dewam ettirmeli ozel mesaj olarak atablirlerse tavsiyelerini cok sewinirm internete cok zor gireblidigim icin konu kalabiligi yaptiysam affola ; bide teknoloji giysi vb alisverislerde nasi yapmali link filanda atabilirsiniz tekrar konu kalabaligi yaptiysam sorry

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dostum ben San Diego dayim. Travel ini meksikada sonlandirmak istiyorsan gel bu tarafa senle meksikaya gidelim pasa pasa. 1 kez sinir kasabasi Tijuanaya gittim TJ diyorlar burada keko gibi kil oluyorum Neyse arkadasim ben 15 bira ictim 1 tekila ictim hasindan iki kisi gayet buyuk lezzetli soslu cerezli buyuk biftek yedik. patlamis misir geldi felan 40$ odedik. Tavsiye ederim. California turunun ustune kaymak olur fekat.. Dikkatli ol meksikada adamin bir tarafindan kan alirlar valllahi tehlikeli memleket ben 2 meksikali arkadasla gittim. Downtown bizim aksarayin kohne , girisi olup cikisi olmayan batakhalenerinden kayniyor
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

slm.. ben los angeles downtowndayim,, bnm is 11-13 eylul gibi bitiyor 26 sina kdr california gezisi yapicam... katilmak isteyen varsa geleblir.. san franciso, las vegas, sacrmento, yosemite park fln... san diego da var tabiki,,, gecen sene new york tarafindaydim, new york, washington, philedelpia, boston , niagara fln gezdik, gezi yonunden tecrubem var... varsa bu tarihler arasinda ilgilenen bana msj atsin,,, dessertsun gmail.com arada et var unutmayyin....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bnm donus bileti 18 ekimde biraz abartmisim onu degistirmeyi dusunuyorm eger ole bisey olursa sana haber veririm donusun los angelsdan olacak ayrica haci yosemitede bi bok yok hic gelme wallaha sikitidan patliyrz; bnm araba kiralama durumum wede deneyeyimim yok o acidan yardim gerekiyo biraz bide senin travela baslaman biraz geclestirebilirmiyiz nese ben sana ozel mesaj atiyorm. alisveris konusundada bana bi link gibi biseyle yardimci olabilceck olan warsa cok sewinirm cunki elektronik alisverisi nerden yapsam kara gecerm hic bir fikrim yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)