Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vize görüşmesine verilecek cevaplar yorum bekliyorum..??

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart vize görüşmesine verilecek cevaplar yorum bekliyorum..??

Arkadaşlar sadece muhtamel soracağı soruların cevaplarını yazacağım soruları yamama gerek yok artık cvp lardan anlarsınız..

I came from Kocaeli with on the bus.I want go newyork city.I will stay 4 month.I will come back two oktober.I bought ticked 16 june.I want develop my language vs vs...(burda not ortalaması sorusuna cevap veriyorum)-I dont want to lie.I couldnt have time for studying.Because ı didnt orrient izmit city and ı registered uni.clubs.I have been scuba diving and climbing for 3 years with the uni.clubs.I m social student.But this year I improved my lessons.I passed 20 exams with the open uni.(burdada aöf öğrenci belgesini göstericem faydalı olurmu bilmiyorum)I want study of master degree or ı will take an public personnel selection examination next year and I will need money and very well language for master exams.I m studying this year.if you give me vize it gonne be first.BUNUN DIŞINDA AKLIMA BİŞEY GELMİYOR.SİZCE MAZERETLKERİM GEÇERLİ OLABİLİRMİ AYLARDIR UYDURUCAK BŞEY BULAMADIM.hERKEZ DÜRÜST OLUN DEDİ BENDE NEYSE ONU YAZIYORUM.BU CEVAPLAR VİZE ALIRMI?1.79 ORTALAMAYLA
    Konu inek tarafından (15-05-2012 Saat 02:16 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

break nerelerdesin yorum yazan yok

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

kardeş bu yazdıklarını söylersen görevlide şüphe uyandırırsn (I dont want to lie ) gibi.Öncelikle sadece sorulan sorulara cevap ver bu yazdklarının hepsini söyleme fırsatı da bulamayabilirsn yapman gereken tek şey rahat olup sorulara cevap vermen diğer türlü söylenenenleri dikkate alma ayrıca buy ikinci hali bought

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

işte sorarsa neden düşük diye bende bunun gibi cvplar vereceğim.o YÜZDEN YETERLİMİ NE GİBİ ŞEYLER EKLEMELİYİM bu konuda yardım bekliyorum.Sanırım 25 inde gireceğim vizeye çok az kaldı yani..panik sardı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

4.sınıflar için vize görüşmesinde herhangi bir sıkıntı oluyormu?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

köprüyü geçene kadar ayıya dayı de.

not ortalaması ile ilgili bişeyler uydur,ailevi sorun de,okul clublerındeyım derse pek giremedim de.... daha güzel olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşar neden bu kadar heyecan yapıyorsunuz ben 4 mayısta girdim vize görüşmesine şanlısydım biraz gerçi sadece 3 cümle söyledim üniversite gittiğim yer bide haklarımı okudum dedim bitti sonra 4 vezne vardı ikisi kasıodu ikiside rahattı ama diğerleri de o kadar kasmıyodu hobilerini soruyodu o kadar kasmıyorlar rahat olun sorulanı cevaplayın yeterli...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı delfin_yunus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşar neden bu kadar heyecan yapıyorsunuz ben 4 mayısta girdim vize görüşmesine şanlısydım biraz gerçi sadece 3 cümle söyledim üniversite gittiğim yer bide haklarımı okudum dedim bitti sonra 4 vezne vardı ikisi kasıodu ikiside rahattı ama diğerleri de o kadar kasmıyodu hobilerini soruyodu o kadar kasmıyorlar rahat olun sorulanı cevaplayın yeterli...
    iyide not ortalaman yüksekse normaldir 3 soru sorması

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bana önce vize onayını verdi sonra soru sordu

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sadece muhtamel soracağı soruların cevaplarını yazacağım soruları yamama gerek yok artık cvp lardan anlarsınız..

I came from Kocaeli with on the bus.I want go newyork city.I will stay 4 month.I will come back two oktober.I bought ticked 16 june.I want develop my language vs vs...(burda not ortalaması sorusuna cevap veriyorum)-I dont want to lie.I couldnt have time for studying.Because ı didnt orrient izmit city and ı registered uni.clubs.I have been scuba diving and climbing for 3 years with the uni.clubs.I m social student.But this year I improved my lessons.I passed 20 exams with the open uni.(burdada aöf öğrenci belgesini göstericem faydalı olurmu bilmiyorum)I want study of master degree or ı will take an public personnel selection examination next year and I will need money and very well language for master exams.I m studying this year.if you give me vize it gonne be first.BUNUN DIŞINDA AKLIMA BİŞEY GELMİYOR.SİZCE MAZERETLKERİM GEÇERLİ OLABİLİRMİ AYLARDIR UYDURUCAK BŞEY BULAMADIM.hERKEZ DÜRÜST OLUN DEDİ BENDE NEYSE ONU YAZIYORUM.BU CEVAPLAR VİZE ALIRMI?1.79 ORTALAMAYLA
    # I want to go NYC.
    # I will stay for 4 months.
    # I will come back second October.
    # I bought my ticket on 16 June.
    # I want to improve my language skill.
    # Yalan soyleme isine hic girme. Ne sorarsa onu cevapla.
    # I have registered university clubs and societies like scuba diving and climbing. I am social also I have improved my lessons. I passed 20 exams.
    # I want to apply for a master degree. (Para lazim isine de girme.)
    # I want to gain experience and I really want to learn how is social life in USA. If you give me a visa, I have a chance to go to USA (Neden gitmek istiyorsun?)

Oncelikle bunlari sakir sakir ezberleyip soylersen olmaz anlasilir. Tane tane konus. Sindire sindire anlat. Sormadigi seylere yanit verme sadece neden gitmek istiyorsun derse art arda birkac cumle soylersin. Para lazim, yalan soylemiyorum gibi ifadeler kullanma bence. Ben elimden geldigince duzeltmeye calistim yukarida unuttugum, yanlis yaptigim yer varsa diger arkadaslar da duzeltebilirler. Kolay gelsin.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Smile teşekkür

tamam break dikkate alıcam önerilerini teşekkürler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)