Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Global Vizyon Ýstanbul'dan kimler var ACÝL

Hayalperest Watçý
    Tecrübe Puaný
    0

Unhappy Global Vizyon Ýstanbul'dan kimler var ACÝL

arkadaþlar istanbul global vizyonla wata gidecek kimler var ? iþle ilgili bi sýkýntýmýz var :/ daha doðrusu sanýrým artýk iþimiz yok bugünde pazar ofis kapalý birilerine ulaþmam gerekiyor yardýmcý olabilirseniz gerçekten çok sevinirim

Site Yöneticisi break - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puaný
    10

Ýþiniz neydi, iptal olduðunu nasýl öðrendiniz?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçý
    Tecrübe Puaný
    0

Dondurmacılıktı... Missouri Joplinde Jack's ice cream'di. Dün gece forumda gezerken bu kategorideki intrax iptali başlığını okudum merak ettim bi bakim kendi sayfama dedim girdim bizimkindede "awaiting new job information" yazıyor. O arkadaş (naber) yeni iş aramaya başlamış sanırım. Muhtemelen bizimde öyle olacak ama ters gün işte pazar olunca bulamıyorum kimseyi. Varsa İstanbuldan birileri yardımcı olurda yarına kadar uykusuz beklemem umarım

Siteden Uzaklaþtýrýldý
    Yaþ
    35
    Tecrübe Puaný
    0

globalvizyon klasikleri..

Efsane Watçý cAv - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puaný
    23

bende istanbul globaldanim ve şubatta secmiş oldugum Old Town Florida işim işverenin istekleri üzerine iptal oldu..bende iş bekliyorum yaklaşık 1 aydır..
    şirketi arıyorum sürekli..1 hafta icinde halletcez deyip deyip duruyorlar..
    ne olacak cok merak ediyorum..

Uçuþa Hazýr Watçý
    Tecrübe Puaný
    16

telefonda olmaz o işler ben geçen sene global vizyonla gitmiştim ofise gidiceksin hergün işin öle hallolur anca yoksa her seferinde 1 hafta soraya ertelenirsin
    log jam restaurants -----lake george, ny

Tecrübe Puaný
    23

ben eylülde erken kayýt oldum..8 ayda 2 kez iþ sectim ve bi þekilde olmadý bu iþler..
    8 aydýr kafamý bu WAT belirsizligi ve hayelleriyle meþgul etmekten yoruldum..
    artýk býraktým ne olursa olur..
    umrumda degil..

Uçuþa Hazýr Watçý
    Tecrübe Puaný
    16

abicim o kadar para veriosun tek yapacakları sana memnun olucağın bi iş ayarlamak ! istemiosun git paranı iste başka şirkete yazıl 2 haftada gelir ds in gidersin görüşmene alırsın vizeni ! sen kendi hakkını savunmayı bırakırsan sana sallama bi iş ayarlarlar en sonunda tüm bi yazın rezil olur bence yarın git yha bna paramı verin ya da adam gibi bi iş ayarlayın de
    log jam restaurants -----lake george, ny

Tecrübe Puaný
    23

şirkete gidemiyorum..trabzondayım..zaten gidebilseydim iş bu hale gelmeden coktan vazgecmiştim..istanbulda abimi yollıcam şirkete oda müsait olmuyor işi gücü var..
    bana zaten ara ara sacma sapan işler yolluyorlar..kabul etmiyorum..başka şirketlerlede görüştüm..olmadı 1-2 hafta icinde sırf bunun icin gecicem istanbula gidip başka şirkete kaydımı yaptırcam..
    Vize görüşmesinede girdim bu arada Ds yollancak konsolosluga sadece..

TW Üstün Hizmet Watçýsý
    Tecrübe Puaný
    16

arkadaşlar iş iptali bu sene için olağan olduğunu söyleyebilirim. Forumda da bahsi geçmişti wat için en sıkıntılı yıl 2010. Arkadaşlar bence hemen küsüp yada sırt dönüp gitmemek gerek. Herkes biliyor ki WAT süreci sabır gerektiren bir dönem ve sıkıcı bir süreç. O yüzden yappılaması gerekenleri yapmak geri kalan kısmında da beklemek gerekir. Bizim şer zannettiklerimiz hayır, hayır zannettiklerimizde şer olabilir.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

TW Üstün Hizmet Watçýsý
    Yaþ
    38
    Tecrübe Puaný
    16

arkadaşlar direk mevcut şirketleinizle sözleşmeleriniizi feshedin ve başka şirketlere kayıt yaptırın... bu tarz sorunlar geçen sene de yaşandı ve sizin gibi arkadaşlarla amerikada karşılaştık.... halleri içler acısıydı.... şirketleri iş olmadıgını bile bile orda hallolacak diye göndermişlerdi yaklaşık 40 kişilik bir grubu... ama hiç birine iş fln sağlayamadılar... tabi bu arkadaşlarda 1 ay içerisinde tavaş yavaş türkiyeye döndüler... bahsettiğiniz şirket yapmıştı sanırım bu hatayı... çok emin değilim fakat o ismi hatırlıyorum... hepinize kolay gelsin...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Üstad
    Tecrübe Puaný
    21

Bile bile neden boyle yapar insan bilmiyorum.dedikleri gibi, bir klasik.
    Peki.

Efsane Watçý
    Tecrübe Puaný
    16

Alýntý holapsp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abicim o kadar para veriosun tek yapacakları sana memnun olucağın bi iş ayarlamak ! istemiosun git paranı iste başka şirkete yazıl 2 haftada gelir ds in gidersin görüşmene alırsın vizeni ! sen kendi hakkını savunmayı bırakırsan sana sallama bi iş ayarlarlar en sonunda tüm bi yazın rezil olur bence yarın git yha bna paramı verin ya da adam gibi bi iş ayarlayın de
    öyle söylendıgı gıbı kolay degıl bazı seyler sözlesmeyı cok ıyı okudum ve para ıadesı eylul ayında yapılır yazıyor şimdi alamayız..bı de paranın ıade edılecek kısmı dıye gecıyor demek kı kesılecek bı kısmı ..benım de daha ısım bellı degıl ve bılmıyorum ne olck..ucak bıletını ucuza kesmek ıcın cok mu gec acaba ? ..eer self e de cevırsem zaten ınglzce kotu orda bulamam ben iş ınanmıyorum kendıme
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Üstad
    Tecrübe Puaný
    21

Alýntý sucre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    öyle söylendýgý gýbý kolay degýl bazý seyler sözlesmeyý cok ýyý okudum ve para ýadesý eylul ayýnda yapýlýr yazýyor þimdi alamayýz..bý de paranýn ýade edýlecek kýsmý dýye gecýyor demek ký kesýlecek bý kýsmý ..beným de daha ýsým bellý degýl ve býlmýyorum ne olck..ucak býletýný ucuza kesmek ýcýn cok mu gec acaba ? ..eer self e de cevýrsem zaten ýnglzce kotu orda bulamam ben iþ ýnanmýyorum kendýme

eylul ayina dikkat et, ve sunu da dikkatlice oku.sen degilsin ilk eylul ayindan bahsedilen kisi.

ŞikayetVar / Şikayet Oku / GLOBAL VİZYON’un Vize Hatası
    Peki.

Efsane Watçý
    Tecrübe Puaný
    16

Alýntý azuhazu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eylul ayina dikkat et, ve sunu da dikkatlice oku.sen degilsin ilk eylul ayindan bahsedilen kisi.

ŞikayetVar / Şikayet Oku / GLOBAL VİZYON’un Vize Hatası
    inþlhhbýzde boyle bý sorunla karsýlasmayýz sonra avukat tut onun parasý falan derken oooo iþin içinden cýkamayýz ..
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Üstad
    Tecrübe Puaný
    17

Geçen sene San Diegoda bu firmadan 2 kiþiyle konuþmuþtum.
    Elemanlar San Diego pedicab için geliyorlar , gelmeden önce oryantasyon yok,
    havaalanýna iniyorlar nereye gideceklerinden bir haberler,
    baþka bir firmanýn danýþmanýnýn sayesinde ilk gece bir hostele yerleþiyorlar,
    ertesi gün bir gidiyorlar pedicab firmasý yok,
    çalýþmak için ehliyet almalarý gerekiyor dmv'den nasýl alýnacaðýný bilmiyorlar.
    Bu süreç içerisinde tabi ki malum firmanýn telefonlarý ya meþgul ya da yanýt vermiyor

Benim kýzarkadaþým da bu firmadan gidip memnun kalmadý,
    olmasý gerekenden 200 euro pahalýya uçak bileti aldýlar ve
    Amerika'da kaderine terkettiler,istediði tarihte de Türkiye'ye dönemedi

Siz kendinizi biraz þanslý görün, en azýndan Türkiyedeyken öðreniyorsunuz iþin iptal olduðunu,
    Amerikaya gittiðinizde öðrenmek daha problemli olurdu

Hayalperest Watçý
    Tecrübe Puaný
    0

arkadaslar bnde 1aydýr 2-3gunde býr arýorm bazen ofise gidiyorum hala býseyýn oldugu yok hep ayný seyler iþ gelýnce haber vercez diip gecýstýrýolar sýkýntý verdiler iyice

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)