Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: food Lion

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart food Lion

arkadaşlar virginia beach de food lionda stoker olarak çalışıcam.sizce nasıl? bu konuda bilgisi olanlar varsa yardımlarını bekliyorum.şimdiden tşkler

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

geçen sene corolla food lionda stoker olarak calıstım. eger stokerlıgın gece ise super bi iş. gece uyumuyorsun falan ama zaten sabah 10 dan 3 e kadar sokaga cıkmak manasız. cok sıcak. uyursun o vakitte. ikinci bi iş bulabilirsin rahatlıkla.
    gece ise sayet, rahat bir ortam oluyor işte. her ne kadar 24 saat acık olosada food lion. dikkat etmen gereken konu sana 4 araba vericekler 5th isle ile ilgilen dicekler herseyi yerine koyacaksın eger ruslar gibi sallanırsan sana kolaylık saglamaz managerların. ama cok calısırsan terfi edebilirsin. "deli ve sea food" gibi yerlere. ayrıca cok calısırsan yeryer paycheckinde anlamsız bi şekilde verilen 70 - 100 dolarlara raslayabilirsin.
    eğlencelidir ama. ilk 2 gun sıkıntılıdır. ellibintane içeçegin dogru yerlerini bulmak falan
    dikkat edeceğin baska konu. food lionda genelde yanlıs vergilerde kesiliyor. hemen ilk paycheckinde gorursen git ve soyle. duzsinler. yoksa 8.75 e calısırken eline 7 dolar gecer net olarak. normalde daha yuksek gecmesi gerekirken.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya simdi va beache giden herkes sahilde zannediyor gitmeden once Aynen gecen sene bizim gibi..Va beachin ic kesimlerindeysen harbiden country oralar
    Did u see the lights,as they fell all around u?Did u hear the music,Serenade from the stars?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

BENDE beach e gidiyorum ve evet baktım biraz country oralar ama bakalım güzel olacak inşllh... Bu arada bu bilgiler için çok sagol.Aklına başka bişey gelen arkadaşlar da paylaşırsa çok mutlu oluruz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de food lion da çalaşıcam. çok fazla ing. cem olmadığı için büyük ihtimalle stoker olicam. ağır yük falan kaldırmamı istemezler dimi :S

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Hilal sen eminim güzel bir pozisyonda başlayacaksın,konsolosluktaki görevliyide sevimliliğinle bağladığın gibi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Va beach derken miami beach gibi biyer beklemeyin arkadaslar biz ne hayallerle gitmistik yaklasik 3 km uzunlugunda bir sahil seridi var boardwalk dedikleri.aksam 11 den sonra hayat yok gibidir cunku tatile gelenlerin yas ortalamasi biraz yuksek oluyor.Acayip fazla Turk ve Rus ogrenci oluyor iste kendi aramizda baya eglenebiliyoruz.Food lionda 19. caddedeydi galiba sahile cok da uzak degil aslinda ama walmart varken orayi hic tercih etmedik pahali bi yerdi biraz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eger vizem verilirse bende food lion da çalışıcam fakat nc,outher banks,hag heads de olacak büyük ihtimal

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bu sene food lion a gidiyorum, outher Banks da olacakmış bakalım...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gitmiş olanlar bana ulaşabilir mi? bu sene gitmeyi düşünüyorum da ya avona ya corllaya tavsiyelerinize ihtiyacım var??

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Food Lion'da abur cuburlar wal-marta göre ucuz kalıyor.Ama diğer şeyler daha pahalı. virginia beach'de wal mart biraz dışarda kalıyor.Sanırım food lion 19. caddedeydi ama walmart daha uzak.Çoğunluk 18-22. cadde arasında yaşadığı için food lion daha yoğun oluyor beach'de.
    ""Let the game begin""

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)