Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İşe başlama tarihi ile ilgili

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart İşe başlama tarihi ile ilgili

Herkese iyi gunler arkadaslar bu yaz wat programı ile amerikaya gitmek istiyorum ancak geçen hafta daha yeni ögrendigim okulumun kapanış tarihi kafama çok takıldı herkesin 15 16 haziran gibi gittgini duyuyorum ancak benim okulum 22 haziranda kapanıyor bunun la ilgili bir problem olurmu iş konusunda iş bulma konusunda tecrübeli arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum saygılar...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

birtakım işlerde sıkıntı yaratabilir tabi her işin ayrı bir son kabul tarihi var neticede ancak hiç iş bulamazsın demek değil bu tabii

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benimkide 13ünde kapanıyo 15inde gidicem mesela ama arkadasında dediği gibi işten işe değişiyo..bitane çok iyi nj de konaklaması free olan bir iş vardı,haziran bası gidilmesi gerekiyor mesela o yuzden kaçırıyoruz..demek istediğim,gec kapanması okulun sorun değil yeterki sen uygun işi bul..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gazi'nin gözünü seveyim 5'inde kapanıyo okul, işte biz de 15i gibi gideriz eh Türkiye'de de bi 10 gün tatilimiz olsun ama dimi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı wtfck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gazi'nin gözünü seveyim 5'inde kapanıyo okul, işte biz de 15i gibi gideriz eh Türkiye'de de bi 10 gün tatilimiz olsun ama dimi
    kız arkadaşımda gaide ama kız benim yüzümden 22 gün bekliycek biz 27 sinde gidioruz

marmara bide istanbul üniversitesi çok geç kapanır ama bizde 1 ekimde dönücez ordan kurtarmaya bakıcaz artık

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

zkü nünde 9 unda kapanıyo okullar ama bende istdaki arkadasım yuzunden beklıcez hazıran sonuna kadar cok ıyı ısler kacıyo cookk

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hiç bir sorun çıkmaz merak etme job fair veya road show a katıldığında işverenle bunu konuşur ve halledersin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim okul hacettepe 30 mayısta kapanıyor.benim işbaşı 7 haziran.hacettepenin canını yiyim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben istanbul üniversitesinde okuyorum ne bela yerse 27 haziranda kapanıyor ve 15 temmuza kadar bütünlemeler devam ediyor.Bende sırf bu programa daha erken gidebilmek için bütlere girmeyeceğim ve bu beni oldukça zor durumda bırakıyor notlar düşebilir ve seneye bir daha giderken vizede zorluk yaratabilir.Ama her şeye rağmen 1 temmuza amerikada olucam inş.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar moralinizi bozmak gibi olmasın ama temmuz oldukça geç.İkinci iş bulma olanağınız az olur.ikinci iş bulmak istiyorsanız en geç 15 haziranda ABD de olun.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bizim okulda 6 haziranda kapanıyo
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar tesekkür ederim demekki okul kapanma tarihiyle ilgili bi tek benim problemim yokmuş neyse 20 haziranda kapanıyor bende inşllah 22 23 24 ünde çıkmayı düşünüyorum.ben bu sene ilk defa wat programına katılıcam o yuzden aslında amacım çok para kazanıyım iyi bi işim olsun çok iyi bi eyalet olsun degil yeterki bu sene wat ile amerikaya gidiyim sizde okulun 20 sinde kapanacağının çok bi prob olmadıgını söylediniz beni rahatlattınız tesekkür ederim herkese bir de bi sorum daha olacak daha önce gitmiş arkadaşlar bilirler belki lifeguard lık için son kabul tarihi nedir acaba ortalama 22 si fln çok geç olur mu? tesekkrler saygılar...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

violonist kardeşim bana göre senin yazdığın tarih geç .Ama mecbursun o tarihte gideceksin.kafana takma. herşeyin hayırlısı.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya çoğu işin son kabul tarihi değişio dediğim gibi ancak bazı işlerde minimum şu kadar hafta çalışmak zorundasın gibi şartlar var bonuslardan/house depositosundan yararlanabilmek için o sorun yaratabilir bende hacettepeden arkadaşlarımla gidiyorum ankara ünideyim bizim okul 15inde kapanıo ancak ben 2-3 finale girmeden gitmeyi planladığım için sorun değil çoğu iş 1 haziran-15 haziran arası alıo ztn ancak 1 temmuza kadar çok rahat iş bulursun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benım mayıs sonu fınallerım bıtıyorgideceğim yer new jersey ve dolaylarından bir yer olucak..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dostlar selamlar.Ben İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesindeyim.Maalesef okulum 27 haziranda saliveriyor bizi.O yüzden cok .fırsat kaçiriyorum.Sizce nasil meslekler kalir bu tarihten sonra bana.Genel olarak ulusal parklar gösteriliyor.Ne yapmali.Msnden konusabiliriz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Forumda MSN adresi paylaşmak yasaktır arkadaşlar.
    Üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçebilmeleri için Facebook Grubumuz mevcuttur.Lütfen orayı kullanınız.
    Konu Fiorex tarafından (09-02-2008 Saat 12:14 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sir_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben istanbul üniversitesinde okuyorum ne bela yerse 27 haziranda kapanıyor ve 15 temmuza kadar bütünlemeler devam ediyor.Bende sırf bu programa daha erken gidebilmek için bütlere girmeyeceğim ve bu beni oldukça zor durumda bırakıyor notlar düşebilir ve seneye bir daha giderken vizede zorluk yaratabilir.Ama her şeye rağmen 1 temmuza amerikada olucam inş.
    bölüm ne arkadaşım bende istanbul ünide okuyorum bölümüm işletme

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı serdar_secme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar selamlar.Ben İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesindeyim.Maalesef okulum 27 haziranda saliveriyor bizi.O yüzden cok .fırsat kaçiriyorum.Sizce nasil meslekler kalir bu tarihten sonra bana.Genel olarak ulusal parklar gösteriliyor.Ne yapmali.Msnden konusabiliriz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Forumda MSN adresi paylaşmak yasaktır arkadaşlar.
    Üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçebilmeleri için Facebook Grubumuz mevcuttur.Lütfen orayı kullanınız.
    sende bizdensin desene

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

offf offf!! 21 Haziranda okul bitiyor... 4 Temmuz'da da bütler... Gitmek nasip olursa 5-6 temmuzda hemen gitmeyi düşünüyorum.. burada tatil hakkımız kalmıyor.. hacettepe'yi gördüm de ne üni.ler var beah!
    neyse inşallah işlerde çok bi kaybımız olmaz, değil mi? olmazsa bütlere girmem yaw... ne dersiniz?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

ben mayista gitmegi dusunuyorum.25 mesela.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı kanky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    offf offf!! 21 Haziranda okul bitiyor... 4 Temmuz'da da bütler... Gitmek nasip olursa 5-6 temmuzda hemen gitmeyi düşünüyorum.. burada tatil hakkımız kalmıyor.. hacettepe'yi gördüm de ne üni.ler var beah!
    neyse inşallah işlerde çok bi kaybımız olmaz, değil mi? olmazsa bütlere girmem yaw... ne dersiniz?
    kesinlikle gir benim bütler 15 temmuzda bitiyor bende bütlere girmiycem ve 1 temmuzda amerikada olmayı planlıyorum en azından bütler seninki gibi 4 temmuz gibi bitseydi o zaman çok iyi olurdu bence senin için iyi bütlere girmelisin.6-7 temmuz gibi de amerikada olursun.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bizim sdü de 8 haziranda bitio ohhh

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)