yaklasik 1 ay sonra memlekete donecegim nasipse.zaten buraya geldigime gelecegime pisman oldum fazla vaktim yok memlekete donunce detayli yazacagim zaten...

soruma gelince...surekli calisiyoruz ve surekli mekan degistiyoruz.zaten bankhouse larda kaliyoruz.

bir bilgisayar.cep telefonu.kamera ve gps cihazi almak istiyorum ama hic bir bilgim yok ve aksine bilgi edinecek ne zxamanim ne imkanim var :@

bilgisayar icin garantili alip bestbuy diyorum max limitim 800
tel icin blackberry pearl 8120 dusunuyorum(wifi boyutu sekli onemli'gps ve 3g cok onemli degil baska tavsiyeleriniz varsa dinlerim ayrica dokunmatik ekran istemyiorum) ebaydan ancak surekli yer degistirdigimizden nasil alip kontrol edip geri yollarim onu bilmiyorum
internetten alisveris icin wallmart card aldik bir arkadasla iyi mi ettik yoksa baska imkanlarimiz var mi ?
gps konusunda babama alacagim.turkce dil destegi olan ya da daha sonradan yukleyebilecegim bir cihaz var mi?ne onerirsiniz?turkiyede kullanacak ve detay
onemli tabiki
son olarak ta kamerayi ailem icin alacagim.gelmisken iyi bir sey ariyorum tabi

bu konularda tavsiyelerinize ihtiyacim var kusura bakmayin cok garip bir mesaj oldu ama kutuphanede son 6 dk m o yuzden boyle yazabildim.en yakin zamanda tekrar nete girme sansim olur insallah

herkese simdiden sonsuz tesekkurler