Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resort & Country Club - 4 Değişik iş - Jackson, WY (Wyoming)

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Resort & Country Club - 4 Değişik iş - Jackson, WY (Wyoming)

İş Türü: Tezgahtar (12$/h), Golf Servis Görevlisi (9$/h + tips), Golf Sahası Bakım Görevlisi (10$/h), Meşrubat/içki Servisi (8$/h + tips), Lunch Host (10$/h + tips)

Kontejan: 11 Kişi

Konaklama: Var. (Herkese bir oda düşmek üzere toplam üç oda ve iki banyo var. İnternet erişimi, hazırm mobilya, sandalye, TV, ocak)

Konaklama Ücreti: Kişi başı aylık 400$

İstenen Özellikler: çok çalışmaya istekli olmak,akıcı ingilizce konuşabilmek, profesyonel olmak ve ziyaretçilere nazik davranmak

Yer: Jackson,WY (Wyoming) - Uydu/Harita görüntüsü için tıklayın...

OverTime: Haftalık çalışma süresi 40 saati geçerseniz, saatlik ücretiniz kırkıncı saatten sonra 18$ oluyor)

Program Süre: 3-4 ay (Başlangıç: 19Mayıs)

Başvuru için: Bu iş türüne için turkishwat.net referans formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Link: http://www.turkishwat.net/wat_basvuru
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gezgin bu işler hangi acentanın işleri,yani hangi acenta bu iş seceneklerini sunuyor?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

biliyorum bu wyoming iç taraflarda amerikada gidilcek en son yer

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

joe, spirit cultural exchange ile çalışan danışmanlık şirketleri sağlıyor.

ssservet, işte senin gibi daha önce bu yerleri tecrübe edinmiş kişilerin yorumlarına ihtiyaç var.

Görmüş olduğunuz her bölge hakkında nedenleriyle birlikte iyi-kötü yanlarını yazarsanız watçılar için yararlı olur
    admin (at) turkishwat.net

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

www.eksisozluk.com’dan:

Wyoming: En önemli şehirlerinin Casper ve Cheyenne (başkent) olduğu, Bufalo Bill'in memleketi olan, sokaklarda kovboyların dolaştığı, her ayın 11-12-13'ünde rodeo şenliklerinin ve street dance'in düzenlendiği, protestanların yaşadığı, kızılderililere de sıklıkla rastlanan, Amerikanın en sıcak insanlarının yaşadığı şirin eyalet. Yellow stone national park in yayildigi uc eyaletten biri. (Diğerleri: Idaho,Montana)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wyoming, ABD'nin eyâletlerinden birisidir. Başkenti Cheyenne'dir. Wyoming'in yıllık ekonomik üretimi 27,4 milyar dolardır. (2006 verileri) Bölgenin dağlık olmasına karşın tarım faliyetleri geçmişten bugüne dek sürmektedir. Ayrıca doğalgaz, uranyum, kömür gibi doğal kaynakları mevcuttur.Amerika'nın iki büyük bölgesi, Rocky Dağları ve Great Plains, Wyoming'de buluşur. Wyoming'in Great Plains bölgesinde hayvancılık ve tarım yapılmaktadır. Güneybatı Wyoming'teki Büyük Havza, tozlu, ağaçsız bir bölge olup Amerika kıtasını ortadan bölmektedir. Amerika'nın en büyük üç nehri olan Missouri, Colorado ve Columbia başlangıcını Wyoming'den alır. Yazın kuru ve serin olan eyalette kışlar soğuk ve sert geçer.

Kadınlara oy verme hakkı veren ilk eyalet olan Wyoming'de madencilik önemli yer tutar. Amerika'nın ilk ve en büyük kömür madeni bu eyalettedir. JCPenney giyim mağazaları burada kurulmuştur. Büyük topraklarına karşın 480000'le en az nüfusa sahip eyalet Wyoming'dir.

--------------------------------------------------------------------------------
    Wyoming adı nereden geliyor?
    Adını Pennsylvania'daki Wyoming vadisinden almıştır. Algonquin kızılderili dilinde "geniş bozkır alan" anlamındadır.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben firsat buldukca jacksona giderim doga harikasi yerleri var,ama cok pahali bir yer unlulerin milyon dolarlik evleri var jacksonda.Hafta sonu tekrar gidiyorum

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

geçen yıl wyoming'e giden arkadaşlarım çok memnun kaldılar.
    genel olarak yaşlı zenginlerin gittikleri bir yer, bu yüzden tip li işler tercih edilmeli.
    orta amerika'nın avantajı yaşam şartlarının daha ucuz olması ve çalışmaktan başka yapacak pek alternatifin olmamasıdır.
    bu yüzden öncelikle birikim yapıp , akabinde travel yapacaklar tercih etmelidir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

su an bi arkadasim jacksonda, amerikali kiz bulup evlenmis
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su an bi arkadasim jacksonda, amerikali kiz bulup evlenmis
    Benim de uzun dönem planlarım arasında böyle bir proje yok değil

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu iş nedir tam olarak yai nası başvuru yapılır bilgi verebilir misinz çok cazip görünüyo, ben self gidicem iletişim bilgilerini nerden bulabiliriz iş verenin?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bir arkadasim orda internde,gerci iste cikti simdi,amerikada gidilecek son yer diyor,yol da insan yok diyor,berbat ve cok soguk bir yer diyor.bir resim gosterdi bana sanki birbucuk metre kar var.tabi onun yasadigi yerde.dikkatli olun...
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Jackson guzel bi yer ya. bi arkadasim 3 kez wat'la jacksona gitti, baya para kazandi. 4cu kez bile jacksona gitmek istiyor
    Şirket Seçim Yönergesi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

diger bi arkadasim, daha oncede yazmistim, jacksona gitti guzel bi american hatun bulup evlendi
    Şirket Seçim Yönergesi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

şimdi benim anlayamadım şey biz bu işe nası başvurcas ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diger bi arkadasim, daha oncede yazmistim, jacksona gitti guzel bi american hatun bulup evlendi
    Darisi basima ... bilmiyorum belki arkadas kotu biryere dusmustur.gerci arkadasim degil sadece birkac kere mail atmisti bana
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

zaten wat olayinda her sey sansa bagli
    ha bide loser olmamak lazim
    Şirket Seçim Yönergesi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks