Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vize reddi aldım. Yardımlarınızı Bekliyorum (2010)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Vize reddi aldım. Yardımlarınızı Bekliyorum (2010)

Doğru yere mi yazdım bilmiyorum ama arkadaşlar önemli nolur yardım edin !!! az önce şirketten tel geldi vizem basılmamış tekrar başvur alırsın diyor ama ben çok karamsarım 2. defa başvurunca alma şansım az mı alıyor siz ne dersinizi başvurayım mı ya çok kötü oldum arkadaşlarım almış ben alamamışım ;/

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Not ortalaman , ingilizce seviyen nedir? sence niçin red aldın ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Hazırlık sınıfı öğrencisiyim not ortalamam 80, 100 üzerinden benden düşÃ¼k nota sahip arkadaşlar aldı inglizce seviyemde orta güzelde sorulara cevap vermiştim transkiribim açarken yırtılmıştı ondan mı diye düşÃ¼nüyorum yani o kadar ayrıntıyı düşÃ¼nüyorum

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Bence hiç düşÃ¼nmeden 2. sefer başvur. O ortalama ile başka bir banko da görüşmeye girsen alırsın diye düşÃ¼nüyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Peki referans felan götürsem daha avantajlı olur muyum ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Dogukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki referans felan götürsem daha avantajlı olur muyum ?
    olur tabı nasıl olmasın ıyı olur...ama bence bırazda sans işi benım denk geldım kadın ıyı bırısıydı ve 4 dk surdu fazla sıkmadı ..ben bı de 10 dk surcek dıye beklıyodum bı baktım kısa surunce korktum red mı verdı dırekt dıye cunku ılk soruyu anlamadan gectım..ama dedıgım gıbı bırazda sans işi kıl bırıne denk gelmemen de onemlı ..maddı evraklar daha faydalı olur dıye dusunuyoruum..bu benım vıze grsmem http://www.turkishwat.net/2010-vize-...gorusmesi.html ...bu da belkı yrdmcı olur benım arstırmam gıtmeden once http://www.turkishwat.net/soru-cevap...cevaplari.html
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Şirketde kıl birine denk gelmişindir diyo başka sebep bulamadık çünkü Çok sağolun arkadaşlar 2. kez girme isteğim arttı bakalım hayırlısı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar birşey kafama takıldı bana red veren kişiye yine denk düşersem nolacak ya:S

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Mal varlığını gösteren belgeleri incelemedikleri için yanında götürmenin bir faydası yok. Referans mektuplarının da konsolosun düşÃ¼ncesini değiştirecek büyük bir katkısı yok fakat artısı var. Diyaloğun en önemlisi. Bir kere daha girmeni herkes gibi ben de tavsiye ediyorum çünkü vize alma şansın düşÃ¼k değil. Konsolosun iyi gününe denk gelmemiş olabilirsin. İkinci görüşmende ise aynı kişiye denk gelmen şans meselesi artık.
    admin (at) turkishwat.net

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Eyvallah shinado bende bu şans varken gider yine aynı kişiye denk düşerim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bnde 62 ortalama war. seviyem upper-int. bnce tekrar randvu al..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Mayısın başına alacak şirket randevuyu karar verdim tekrar giriyorum bura çok etkili oldu kararımda..Valla şirket tekrar dene alırsın dedi hiç inanmadım allahtan sizlere sormuşum...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

genelde ilkinde red alanlar 2.de yuksek oranda onay alıyordu. ve ilkinde neden red aldıkları sorulmuyordu bile. bence şansın cok yuksek umarım yaza guzel bir amerika tatili ve bol macera yaşarsın
    I made a promise never to settle...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Starfire iyi dileklerin için çok sağol inş herkes alırda amerikayı birbirine katarız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar alamama sebebim olarak bi sebep daha buldum .. kuzenimin hollanda da bi suçu oldu fazla ayrıntıya girmek istemiyorum bu konuda ama bunun bi etkisi var mıdıır sizce eğer varsa ömür billah alamam ya...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sanmam ya ole bisey oldugunu... amerikada olsaydi kesin etkilerdi.. ya etkileyecek olsa zaten sana sorarlardi o kim filan diye ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

İnş öyledir ama ds belgesi gelene kadar 2 ay süreleri vardı beni araştırmaları için o ara araştırdılar mı diye düşÃ¼nüyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sana soylerlerdi bole durum olsa...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ok ozgursum sağol bu ihtimalide çürüttük.. kaldı bir ihtimal oda kıl birine düştük

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sana sorfugu sorulara baska cevaplar bul ikna edici cevaplar aynisini muhtelemen soracaklar..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

tamam aklımın bir köşesine yazdım bunuda...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gunluk konusmadaki gibi akıcı ve samimi bir diyalog ile red almanın imkanı yok. (gerekli şartlar tmm varsayıyorum gpa,az ing vs) ama eğer sorulara kaygılı,biraz dusunerek yada emin olmadan cvp verilirse o zaman şÃ¼phe uyandırıyor. onların tek derdi kalmayacagımıza inanıp inanmamaları. eğer planlı giderseniz zaten sorular belli şipşak cvpları verir mutlu mesut ayrılırsınız ordan. herkese bol şans diliyorum.
    I made a promise never to settle...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Sana katılıyorum ama istisnalar var ben fazla kaygılı değildim arkadaşım çok heyecanlandım hiç bir soruya doğru cevap veremedim dedi o aldığına şaşırıyor burda iki istisna var herşeyi tam olup alamayan ben ( inş öyledir )... heyecanlanıp sorulara cevap veremeyip alan arkadaşım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slmm millet..bu arada genellikle ne tarz sorular soruyorlar?? ..yardımcı olursanız sewinirim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

A.s emr biraz formu gez orada istediğin kadar soru var bana nerede okuyorsun, okulun nerede , ne zaman mezun olacaksın, amerikada ne iş yapacaksın, nereye gideceksin diye sordular benzer sorular soruyorlar ...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2. sefer kesinlikle başvur. kendinden emin ol geri döneceğine inandırmaya çalış ki zaten okulun var notlarda iyi diyorsun kesin kıl birine denk gelmişsindir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben bugün 2hafta arayla 2.kez girdim çok rahat geçti bu sefer ve güvenlik soruşturmasına kaldım bu da vizeyi %80 almışım gibi bişey oluyo çünkü daha öncekinde direk kağıtlarımı elime verip sorry demişti.2. görüşmede ilkinde neden alamadığımı falan da sormadı sadece bu sefer bende heyecan yoktu daha rahat konustum diğerinde kitlenip kalmıştım.Ayrıca bugun benle birlikte 2.kez vizeye giren tanıdığım 4 kişi de vizeyi aldı hem de hiçbirine ilkinde niye alamadın falan diye sorulmamış o yüzden kesinlikle 2.kez başvur ama bu sefer daha iyi hazırlan.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

arkadaşım kesinlikle git ikinci görüşmeye.ben birincisinde heyecan yapıb konuşamamıştım.redd yemiştim. dün geldim goruşmeden ve benim gibi ilkinde redd yiyen 5 arkadaşla tanıştım orada hepimizde aldık vizeyi.daha once niye redd yedin falan hiç bir şey sormadı.ilk defa vize görüimesine giriyormsum muamelesi yaptı yani ilkinde niye yedin falan yok yani.onlar vizeyi dağıtıyorlar gerçekten heyecan yapma,göler yüzlü ve amerikalılar gibi ol biraz ,cevapları verirken ellerini oynatarak falan cevap vervizeyi al gel...soracağın bir şey olursa cevaplamaya çalışırım...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Evet arkadaşlar uzun aradan sonra merhaba vize de 2. raund 10 mayısda sizlerin gazıyla başvurdum tekrardan royal serkan ve batu ya copy yapamıyorum hepinizede tşk ederim tavsiyeleriniz için el kol hareketleri yapacam zaten almasamda yapacam inş banada sormazlar niye red yediğimi bilmiyorum çünkü

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)