Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20-24 eylül arası work'ten sonra travel kısmı :D

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart 20-24 eylül arası work'ten sonra travel kısmı :D

Arkadaşlar ben eylül 20-24 arası new york taraflarına travel düşünüyorm ama yanıma da arkadaş arıyorum var mı bu tarihlerde new yorka gitmeyi düşünen?varsa ortaklaşa bi plan yapabiliriz...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı tugcetugcetugce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben eylül 20-24 arası new york taraflarına travel düşünüyorm ama yanıma da arkadaş arıyorum var mı bu tarihlerde new yorka gitmeyi düşünen?varsa ortaklaşa bi plan yapabiliriz...
    Off of. Nefret ediyorum artik su yanlizliktan. Ne gezi oluyor, ne calisma oluyor, ne housing oluyor hic bir sey olmuyor. Bir daha yanliz gelirsem 3 olsun NY gezicek cok arkadas olur buyuk ihtimal bulursun merak etme. Yanliz olsan da konaklama haric cok rahat gezilir NY da. Metro, ulasim vs cok kolay. Bir tek fotografini cekicek arkadasin olmaz onu da etraftan yardim istersin artik Kolay gelsin...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben ben ben hemde yanlizm 21inde saat 11 de jfk incem ama napcam snrasini bilmiyrm 23unde de turkiyeye geri doncem beraber travel yapabilirz bnce uyarsa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

süper çünkü benim ds'imdeki çalışma sürem tam 20sinde doluyor ve 21inde new yorkta olmak istiyorum dönüş biletim de 24 eylülde da ile

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ozamn konusalm ayarliyalm beraber travelimizi yapalim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yapalım o zaman toplanalım şimdiden 4 kişi olduk bile

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende variimmmmm arkadaslar guzel bi plan yaparsaniz bende katilabilrim araba falanda kiraliyabiliriz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende varimmmm arkadaslar guzel bi plan yaparsaniz bende katilabilirim. arabada kiraliyabiliriz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaslar benimde 23 unde ucagim bende o tarfaari gezmyei dusununelrdenim...Eger cidden ayarlayabilrsek bende gelmek isterim...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

vay 6 kişi olduk arkadaşlar öncelikle kesin bir tarih aralığı belirleyip şimdiden otel rezervasyonu mu yaptırsak?çünkü erken rezervasyonla baya bir kar edebiliriz fiyat konusunda ayrıca mesela ben ohiodan new yorka otobusle gelicem tam tarihi belirlersek bir an önce otobus biletimi de almak istiyorum malum her bir dolarda alın terimiz var

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben zaten nydeyim. Eylulun kacinda donecegim belli degil. O tarihlerde hala nyde olursam benide araniza alin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben 21 eylul sabah 11 de ny jfk de olucam 23ude 4 gibi tr ye doncem 2 gun banko nydeym yapalm organizsynumuzu baklm keyfimize

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ben de 25i gibi newyorkta olmayi planliyorum washington dcye de gitme planim var.ucagim 29 eylul gecesi
    ben de yalnizim fikirlere acigim gezi rotasi konusunda,ilgilenenler pm atsinlarr lutfennn
    Hold up... hold on... don't be scared..You'll never change what's been and gone ..May your smile... Shine on... Don't be scared..Your destiny may keep you warm..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vay 6 kişi olduk arkadaşlar öncelikle kesin bir tarih aralığı belirleyip şimdiden otel rezervasyonu mu yaptırsak?çünkü erken rezervasyonla baya bir kar edebiliriz fiyat konusunda ayrıca mesela ben ohiodan new yorka otobusle gelicem tam tarihi belirlersek bir an önce otobus biletimi de almak istiyorum malum her bir dolarda alın terimiz var

arkadaşım benim NYC den OHIO ya gitmem lazım hemde acil ama nasıl gidicem bilmiorum bana yardımcı olur musun şimdi NEW JERSEY deyim

bilen warsa lutfen yardım etsin acil yard pls..!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

millet benim nyc den ohio ya gtmem lazım bana yardım edecek olan warsa acil yazsın greyhound bus way in sitesine girdim ama orda da bi nane bulamadım acil ardım pls...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı soul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    millet benim nyc den ohio ya gtmem lazım bana yardım edecek olan warsa acil yazsın greyhound bus way in sitesine girdim ama orda da bi nane bulamadım acil ardım pls...
    cok pardon ya internetim olmadıgı için cevap atamadım ohio cok buyuk bir yer ve nerdeyse her kasabasına otobus var oncelikle tam olarak nerde inmen gerektiğine karar ver ve greyhoundun sitesinden otobus saatlerine bak.otobus biletleri ucak bileti gibi gunu ve saati yaklaştıkca pahallanıyor haberin olsun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Oteller genelde cok pahali ozelliklede new yorkta ,manhattan da amsterdam avenue da 103.street de international hostel var orasi en ucuz yer orada gunlugu 36 dolar dan kalabilirsiniz tabi odadaki yatak sayisina gore fiyat deisio. ben 3-4 gun orada kalmistim bi arkadasimla.hem bircok ulustan insan var orda guzel bi yer tavsiye edrim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar malum iş güç yazamadım ama travel planının taslak kısmı hazır şimdi uçak biletleri bana oldukca tuzlu oldugu için ben 21si akşam ohio akron'dan geryhound'un otobusleri ile new yorka geçicem ve 22si sabah orda olacam. (www.greyhound.com/home)
    otel olayı için tam şehir merkezinde bir hostel buldum.aslında oda şartları pek iyi değil 6kişilik odalar ama ulaşım nedeniyle kendisi baya ilgimi çekti. otelin adı time square world. ben 21 22 ve 23ü gece kalıp 24ünde check out yaptırıcam.otel fiyatı suan için 117 dolar. detaylar için buraya bakabilirsiniz.
    http://hotels.lonelyplanet.com/hotel...IsSubmit=False

orda kaldığım sürede new yorku tadında gezebilmek içinde bir tur buldum.henüz hangisini seçeceğime karar veremedim ama 2günlük olanlardan birini seçmeyi düşünüyorum.bunun içinde bu siteye bakabilirsiniz.

http://www.citysightsny.com/category.php?id=-1

burda 1günlük turlarda var 3 günlük olanlarda.ortalama 70-80 dolar arasıda buraya vermiş olacam.bundan sonra kendime belirlediğim 400-500dolar travel parasından kalanı istediğim gibi harcayabilirim
    evet şimdi ilgilenen arkadaşlar varsa yorumları bekliyorum.fiyatlar daha da yükselmeden rezervasyonlarımı da yaptırmak istiyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

noldu ya bizim bu travel isi kim geliosa kesn bi ayarlama yaplm arkadslar yer kalmicak bu gidsle kimler 21 22 23 unde newyorkda olcaksa ayrliyalm bugn yarn

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

turlara para verecegine bireysel olarak gezmen daha mantikli; sonucta her yere yuruyerek gidilebiliyor; eline bi harita al. gidecegin yerleri onceden isaretle ona gore gidersin. ny zaten adres bulmak cok kolay. elinde harita varsa her yeri sormadan bulabilirsin.

arkadaşlar malum iş güç yazamadım ama travel planının taslak kısmı hazır şimdi uçak biletleri bana oldukca tuzlu oldugu için ben 21si akşam ohio akron'dan geryhound'un otobusleri ile new yorka geçicem ve 22si sabah orda olacam. (www.greyhound.com/home)
    otel olayı için tam şehir merkezinde bir hostel buldum.aslında oda şartları pek iyi değil 6kişilik odalar ama ulaşım nedeniyle kendisi baya ilgimi çekti. otelin adı time square world. ben 21 22 ve 23ü gece kalıp 24ünde check out yaptırıcam.otel fiyatı suan için 117 dolar. detaylar için buraya bakabilirsiniz.

orda kaldığım sürede new yorku tadında gezebilmek içinde bir tur buldum.henüz hangisini seçeceğime karar veremedim ama 2günlük olanlardan birini seçmeyi düşünüyorum.bunun içinde bu siteye bakabilirsiniz.

http://www.citysightsny.com/category.php?id=-1

burda 1günlük turlarda var 3 günlük olanlarda.ortalama 70-80 dolar arasıda buraya vermiş olacam.bundan sonra kendime belirlediğim 400-500dolar travel parasından kalanı istediğim gibi harcayabilirim
    evet şimdi ilgilenen arkadaşlar varsa yorumları bekliyorum.fiyatlar daha da yükselmeden rezervasyonlarımı da yaptırmak istiyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende 20-25 arasi new york'ta olacagm kismetse. kalacak yerim var ama beraber takilacak arkadaslar olmasi guzel olur tabi. hatta cidden dusunen olursa tel numarami da veririm. fotografimi cekecek kimse yok beraberce gezeriz sagi solu.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ayrica travela 400-500 ayirmissiniz masallah ben onu ayiracak parayi kazanamiyorum. ama ny'de konaklamaya para vermeyince biraz kurtarmis oluyorz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ayhan nerde kalcaksn nyde ben 21i sabahi gelcem we ciddi ciddi birilerini ariyrm gezmek icn 23unde de trye doncem

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bnm de uçağım 26 sında ondan önceki 2-3 gün ny yi gezmek istiyorum, eğer uyarsa bende katılabilirim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de son paycheckimi eylul 25te alicam ve ceki alip isi birakmayi dusunuyorum. 30unda ucak biletim. ben de katilmak isterim ama herkeslere cok uzagim ben ya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

23-26 eylul arasi 3 gunluk NY gezisi planliyorum bileti Tr den alip NY ye gelecegim , bu tarihler arasi bir gurup varsa benide araniza alirmisiniz .

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

herkesten cok özür diliyorum uzunca bir sure kimseye cevap atamadım cunku internetim yoktu gittiğimiz her fair'de internet bulamıyoruz malessef şimdi önümüzde cok az bir zaman kaldı hala new york için arkadaş arayan var mı? ben 19unda mansfield'dan yola cıkıyorum greyhound biletimi aldım 20si sabah 11gibi new yorktayım. otel rezervasyonunuda yaptırdım. otel linkini tekrar verebilirim

yalnız bir onceki planıma göre ufak bir değişklik oldu 3 yerine 4 gece kalıcam new yorkta.24unde aksam ustu saat 4bucukta da ile türkiyeye dönecem.
    şimdi var mı bu tarihlerde NY düşünen?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tugce kac kisilik odadan ayrtttin bnde tam bugn otel ayrtcaktim sn kez bi foruma bakiym dedim. kac kisilik oda ??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

6kisilik 20sinde chek-in yapıyorum otele aynı tarihteysen beraber giriş yaparız otele ben 11de new yorkta olcam 12 1 gibi de otelde olurum sanırım sen ne zaman geliyorsun new yorka

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

24-25-26-27 eylul de ny de olujaz arkadaslarla.. Homewood suites by hilton..2 oda king yatak
    27-28 eylul niagara hampton inn at niagara 2 queen yatakli oda
    29-30 eylul chicago hilton suites 2 oda king
    1-2-3 ekim tn nashville hilton suites at downtown 2oda king
    3-4 ekim alabama homewood suites by hilton 1 queen oda
    4-5-6-7-8-9 ekim orlando ve miami .. Orlando hilton suites
    11 indede aynen go back to home
    yol ve otel masrafi toplam 600-700$
    bu route a herhangi bi noktadan katilmak isteyen olursa kiprastirin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)