Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konu Okurken Çıkan Academix Reklamı Hakkında

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Konu Okurken Çıkan Academix Reklamı Hakkında

Ya arkadaşlar, şu konu okurken sağ tarafta çıkan reklam beni sinir ediyor. Reklamı kapatamıyoruz da sürekli aşağı iniyor. Ve birçok resimli konuda resimlerin üzerine de gelerek resimlerin tam gözükmesini de engelliyor.

Örnek olarak bu konu.

http://www.turkishwat.net/forums/par...21.html?t=1221

Sağ tarafta çıkan Academix reklamı beni çıldırtmak üzere. Ya reklamı kaldırın ya da reklamın bir yerinde "Kapat" seçeneği olsun. Zorla tıklattırmayın adama.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

1024x768 altı çözünürlüklü ekran kullanmıyorsan rahatsız etmemesi gerekir ki bu zamanda 800x600 pixel ekran kullanan kalmamıştır sanıyorum. Ayrıca fotoğrafların sayfa yüklenmesi tamamlandığında orijinal boyutu otomatik küçülüyor yani banner fotoları kapatmıyor.
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yani bu reklamlara bişe yapmıcaz mı demek yani benim için bi sakıncası yok ama biraz daha net cvplar versek ii olur
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Evde 1 masaüstü bir de laptop var. Laptop biraz eski olduğundan onu sadece net için kullanıyorum. Laptop 800x600 çözünürlüğe sahip eski olduğu için. Ama yine de bir kapat seçeneği eklenebilirse reklama çok makbule geçer dostum.

Açıklama için teşekkürler.

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ibo_cakr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani bu reklamlara bişe yapmıcaz mı demek yani benim için bi sakıncası yok ama biraz daha net cvplar versek ii olur
    reklamlar forumda rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırıldığı için müdahale edilmesine gerek yok diye düşünüyoruz...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

peki benim bir şoyle bir sorum olucak:bu reklamlardan kazanılan paralar nereye yada kime gidiyor?yani reklam veren bu firmalar illaki belirli bir miktar ucret veriyorlardır.işte ben bu odemenin kime yapıldıgını soruyorum???

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı joe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki benim bir şoyle bir sorum olucak:bu reklamlardan kazanılan paralar nereye yada kime gidiyor?yani reklam veren bu firmalar illaki belirli bir miktar ucret veriyorlardır.işte ben bu odemenin kime yapıldıgını soruyorum???
    Bu ödeme tabiki site sahibine yapılıyor.Ancak bildiğim kadarıyla , şu anda reklamlardan elde edilen gelir , sitenin giderlerini karşılamıyor..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    reklamlar forumda rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırıldığı için müdahale edilmesine gerek yok diye düşünüyoruz...
    teşekkür ederim
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı joe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DOSTUM SEN NE GARIP ADAMSIN YA HUUUU....SANANE NEREYE GIDERSEN GIDER...ADAMLAR NE GUZEL HIZMET SUNUYOR SITE ACIYOR INSANLAR BURDA BILGILERINI PAYLASIYOR SENDE BURDA SITEYI ACANLARA TESEKKUR EDECEGINE BIRDE USTUNE HESAP SORUYORSUN SANANE NEREYE GIDIYORSA GIDIYOR SANAMI VERECEKLER PARAYI?TABI HIC AKLINA GELMEZ BU SITENIN HOSTING MASRAFLARI INSANLARIN HAZIRLAMAK ICIN UGRASTIGI VAKITLER HARCADIGI EMEKLER DEMESSIN YA UC COK AMSRAF ETMISINIZ EMEK HARCAMISINIZ BUNU KIM KARSILADI FELAN .....COK GERI KAFALI BIR DUSUNCE VE SORU....SANKI CAMIDE YARDIM TOPLUYOULARDA HESAP SORUNYON ADAMLAR CEBE ATIYOR DIYEEEEE

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kimsenin site işinden haberi yok sanırım ki bence kazansınlarda
    o şirketlere onca para bayıldık bu forumda ögrendiğinizin yarısnı ögrendinizmi onlarda ne yarısını onda birini bilmiodunuz
    bence helalı hoş olsun ne kazanıyorlarsa hakediolar çünkü
    !!! VİZEDE FİRE VERMEYEN TEK FORUM !!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hakikaten ilginç bir soru reklam olucakki destek olucakki daha iyi işler çıkarılsın keşke birçok şirket reklam verse mesela bu sene self giidyorm ve foruma reklam veren bi şirketle anlaştım açıkça söyliim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

paralar benim cebimde... güvende yani... kimse merak etmesin
    Turkishwat - WildWood / New Jersey Şubesi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fOCUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paralar benim cebimde... güvende yani... kimse merak etmesin
    ok focus bizi diskoya götür ozaman varmı amerikadan bildiğin güzel kulüpler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben sizi İsveç'e götüreyim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben amerikayı istiyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sen bi working yap hele de...
    sonra kulüplerde travel ( + bilimum eğlence ) yaparız

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı yahoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DOSTUM SEN NE GARIP ADAMSIN YA HUUUU....SANANE NEREYE GIDERSEN GIDER...ADAMLAR NE GUZEL HIZMET SUNUYOR SITE ACIYOR INSANLAR BURDA BILGILERINI PAYLASIYOR SENDE BURDA SITEYI ACANLARA TESEKKUR EDECEGINE BIRDE USTUNE HESAP SORUYORSUN SANANE NEREYE GIDIYORSA GIDIYOR SANAMI VERECEKLER PARAYI?TABI HIC AKLINA GELMEZ BU SITENIN HOSTING MASRAFLARI INSANLARIN HAZIRLAMAK ICIN UGRASTIGI VAKITLER HARCADIGI EMEKLER DEMESSIN YA UC COK AMSRAF ETMISINIZ EMEK HARCAMISINIZ BUNU KIM KARSILADI FELAN .....COK GERI KAFALI BIR DUSUNCE VE SORU....SANKI CAMIDE YARDIM TOPLUYOULARDA HESAP SORUNYON ADAMLAR CEBE ATIYOR DIYEEEEE
    bak arkadasım senin bu yazdıgın mesaj tamamen hakaret dolu.şimdi bak ben kendi dusuncemi kimseye hakaret yada aşagılama yapmadıgım surece soyleyebilirm.sen sanırım yazdıgım mesajı baska bi tarafınla okumussun diye benm birileriine hesap sordugumu yada birilerine bakın bizim sırtımızdan para yiyorsunuz ve bunu siz hakketmyrsnuz diye bişey demek istediğim yorumunu yapmıssın.ok ben genede senn gbi yapmıyor ve sana saygımı bozmuyorum o senn yorumun diye,ama dediğim gbi ''SENİN YORUMUN''.kaldıki ben bu sekilde bir sey de soylemiş olabilirim,bu durumda bu sorunun cevabını site admini yapacaktır sen her seye maydanoz gbi atlama oyle kalkıp ta ''ÇOK GERİ KAFALI BİR DUSUNCE VE SORU'' deme,zaten sen sorumu baska taraflara cekerek ve de boyle herkesin bana demekten cekinecegi bir sekilde şeyler yazarak en buyuk ''GERİ KAFALILIGI''yapmıssın.bak senin bana yazdıgın mesajın iki mesaj ustunde ''fiorex''adlı site yoneticisinin yazdıgı mesaja bak bi de senin hiç dusunmeden yada yazmıs oldugum mesajı okumadan yada anlamadan yazdıgın mesaja bak ve kendi içleracısı halini gor...yazık sana ki unv. ogrencisisin ve amerikaya gitmeyi dusunuyrsn!!!''BU GERİ KAFALILIKLA SEN DEĞİL AMERİKAYA EDİRNEYİ BİLE GECEMEZSN YA HADİ NEYSE''.bak ben bu foruma 1 seneyi askın bir suredir uyeyim,200 civarında mesajım vardır forumda ve yeni gidenlere bilgi verme anlamında onde gelen kişilerdenimdir.eger somuruldugumu yada birilerinin benden para kazandıgını ve bunu hakketmedigini sanıyorsam ben bu forumu coktaaan terketmiştim.ben sadece kazanılan paranın kime(bu bir yardımlasma kurumu yada vakfı olabilir,bir kişi olabilir yada şirket olabilir...)ve nereye gittiğini(foruma yapılan masraflara,yada kar olarak)sordum.ama ne yazıkki sen bunu anlayamamıssın.bu yazdıklarından oturu umarım suanda pişmansındr ki pek te oyle oldugunu sanmıyorum.ama sana sunu soylym bi daha benm mesajıma yada benle ilgili bir seye bu sekilde hakaret edercesine bir mesaj yazarsan sonucu senin için kotu olur!!!bu ben değil kimin mesajı olursa olsun ''SAYGINI BOZMADAN'' cevap yazacaksın.ama saygını bozmadan yazacagına inanmıyorsan en azından yazı yazmıycaksın,sadece oku yeter,ama onu da şoyle 3-4 defa oku ki tam anlamıyla yazılan şeyin anlamını ve demek istediğini idrak edebilesin.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya dostum benim oyle yorumladigimi soyluyorsun ama sen yadigini iyi bir okuda bak bakalim oyle yapmismisin yapmamisssin ama bende biraz ileriye gitmis olabilirim bunuda icinde bulundugum psikolojik durumdan dolayi sinirlenmistim gercektena ama cok sinirlendim cunki ben enin yazdigindan direkt benim soyledigim anlam cikiyor yani sende bir durum vardi hani desekki bu formun reklam paralari ne oluyor dedigim gibi bir sehap sorma analsilmaz ama senin ustune bastirarar baska ifadelerde kullanarak demen bende bu yoruma gitti ben ilk yaptigim yorumumun arkasindayim ama kullandigim ifadeler icinde ozurdiliyorum.birde sende cok alakasiz konualra dalmissin yok ben bu kafayla edirneeye gidezmisim,sen yol gostermye calsiiyormusun bunlar bu konuyla alakasizdi ...bu arada edirenye gidemez diye yorun yaptigin adamin pasaportunda yerkalmadi vizelereden dolayi bu sene icin yeni pasaport cikaracam sen say icinde kactane vize oldugunu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ya arkadaşlar neden tartışma çıkarıyosunuz?
    Eyvallah forum çok güzel bir forum.
    Work and Travel ile ilgili birçok şey öğreniyoruz buradan.
    Ama ben konu okurken beni rahatsız eden reklamlar hakkında bir konu açmışım.
    Siz ise gelip yok bu reklamlar nereye gidiyor, yok sanane, yok sen bu kafayla edirneyi bile geçemezsin, yok pasaportumda bilmem kaç tane vize var...
    Bu nedir arkadaşlar ya?
    Hiç mi konu başlığına bakmıyorsunuz?
    Ben bir soru sormuşum, gerekli açıklamayı da shinoda arkadaşımız yapmış.
    Neden konuyu başka yerlere çekiyor, gereksiz açıklamalar yapıyorsunuz?
    Lütfen biraz daha dikkat.
    Forumun huzurunu bozmayalım..

Tecrübe Puanı
    10

Arkadaşlar bu sorulara ve mesajlara bir iki gün öncesinden birkaç şey söyleyecektim ancak ya zamanım olmadığından ya da konuyu o an gözden kaçırdığım için mesaj yazamadım.

Bir iki gün önce bu konuya mesaj yazmış olsaydım ne yazardım? Öncelikle Joe forumlarımıza dediği gibi bir seneden fazladır üye bir arkadaşımız ve acemi bir şekilde gidip tecrübeli bir şekilde geldiği gibi aktif üyeliğini bırakmamış ve birçok tecrübesiz watçıya yardımlarda bulunmuştur; üyeleri az çok takip ediyoruz. Bu yüzden sormuş olduğu soruyu kötü anlamda soracağını düşünmedim bile ancak kurmuş olduğu cümleler başta birçok kişide olduğu gibi bende de şaşkınlık yarattı. Neyse ki son mesajında ne demek istediğini net bir şekilde açıkladı.

Bunun dışında ana soruya Fiorex arkadaşımız zaten cevabını vermiş.

Konu amacına ulaştığına göre ve ortamın boş yere gerilmesine izin vermemek adına kanalı kapatıyorum.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tartışma ortamı oluşturarak ve bunu uzatarak hiç bi yere varamayız. konu başlığını açan arkadaşta bu nedenle ulaşmak istediği cevaplara ulaşamaz..lütfen konu başlığını açan arkdaşımıza haksızlık yapıp, konuyu, küçük çaplı tartışmaları fazla uzatmayalım..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)