Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 22 Mayıs, İstanbul, Esmer Abla

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 22 Mayıs, İstanbul, Esmer Abla

sonunda görüşmeye girdim ben de, bugün saat 8.45'te randevum vardı fakat öğleden sonra sınavım olduğu için erkenden konsolosluğun önündeydim. 7.20de filan ordaydım , daha kimseyi içeri almıyorlardı, sonra biri düdük çaldı, hemen görevlinin yanına gittim, çok erken gelmişsin randevun 8.45te dedi, ben de burdan çıkıp okula finale yatişicem dedim, iyi tamam dedi.
    arandıktan sonra girdim içeri. önümde sadece 1 kişi vardı. görevliler gişelere gelmemişti daha. bekledik. sonra çağırdılar evrakları verdim, bi daha çağırdılar parmak izi. sonra biraz heyecan arttı tabii, mülakat öncesi. derken baktım benim numaramın anonsu yapılıyor, gittim 2 numaralı gişeye esmer kilolu bayan vardı, bugünkü ilk görüşmeyi benimle yaptı. gayet gülecen ve sıcaktı. hemen good morning, how are you? diye sordu. sonra bildiğimiz soruları sıraladı, hangi bölümde okuyosun, nereye gideceksin, ne iş yapacaksın, ne zaman mezun oluyorsun, ailen ne iş yapıyor? yurt dışına ilk çıkışın mı? başka da bir şey sormadı, have a nice summer dedi ve ups'e gönderdi. toplamda 1 - 2 dakikalık bişeydi.
    heralde bir kaç güne gelir. aylardır bekle bekle sonunda bir adım daha yaklaşmış oldum.
    vize görüşmesine gideceklere ben de heyecan yapmayın, rahat olun diyebilicem artık
    herkese kolay gelsin.
    Konu gkhn86 tarafından (22-05-2008 Saat 11:10 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayırlı olsun kardes

asıl sorun vize değil Bilet

simdi bilet telaşı daha kotu
    bekle beni amerika

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tebrik ederim.. hayırlı olsun vizen (:

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkürler, turkishwat'ın faydası büyük, nerdeyse herşeyi bilerek girdik konsolosluğa
    evet şimdi bilet telaşı, inş o da hallolur yakında.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kesinlikle...
    bilet almaktansa 5 kere vize alırım daha iyi. (:
    tabi, insana hallettiği şeyler çok daha kolay geliyor ama... bilmiyorum yani hala ısrarlıym 5 kez vize almakta. (:

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yahu bi bana sürpriz oldu soru galiba.
    Esmer bayan klasik fix soruları vardı da, dierine gittim ben. Sorduğu soru aynen şu:
    Kimin için çalışacaksın
    Arkadan bi anda godfather müziğini duyar gibi oldum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı Kriptografi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bi bana sürpriz oldu soru galiba.
    Esmer bayan klasik fix soruları vardı da, dierine gittim ben. Sorduğu soru aynen şu:
    Kimin için çalışacaksın
    Arkadan bi anda godfather müziğini duyar gibi oldum
    hehehe
    alltan 100 dolar uzatıp "dostum benjamin sessiz kalmana yardımcı olur umarım" desydin
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yok artık.

Genel olarak iyi niyetliler yav görevliler. Ama onların işi çok zor. Sürekli aynı soruları bıkmadan soruyolar. Arada şaşırtan sorular soracaklar tabi farklılık osun diye.
    Esmer bayan bir gence ne iş yapacaksın diyo. Eleman da yes, listening music fln diyodu. Bu delikanlıya nasıl versin vizeyi.
    Yani gördüğüm kadarıyla oraya erken giden avntajlı. Saatler geçtikçe bence görevliler de sıkılıp stres oluyodur.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayırlı olsun kardeş..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Aha
    Benim başlık şablonumu çalmış

Bir arkadaş da senin gibi erkenden gitmesi gerekiyor çünkü o gün 3 tane finali var. Acaba sen kaçta çıktın bu kadar erken giderek? Saat 6 da oraya gidip kamp kuracak bunlar. 7.20'de gitseler yeterli olur mu diye merak ettim. Finalimiz saat 11.00 Beşiktaş'ta.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aha
    Benim başlık şablonumu çalmış

Bir arkadaş da senin gibi erkenden gitmesi gerekiyor çünkü o gün 3 tane finali var. Acaba sen kaçta çıktın bu kadar erken giderek? Saat 6 da oraya gidip kamp kuracak bunlar. 7.20'de gitseler yeterli olur mu diye merak ettim. Finalimiz saat 11.00 Beşiktaş'ta.

evet başlığı aynen aldım , dedim belki devamı da gelir esmer bayanla görüşenler farklı günler için aynı şablonu kullanırlar bi esmer abla grubu oluşur

saat 7.30 olmadan içeri almıyolar, 7.20de orda olup düdük çaldığında hemen içeri giriş yaparlarsa (ben öyle yaptım nerdeyse içeri ilk giren ben oldum), 8.30 gibi çıkarlar. yani ben 7.30 da girdim,tam 8.30da çıktım. siz de aynı şekilde yaparsanız 11.00'e rahat rahat yetişirsiniz. garanti olsun siz 7.00da konsolosluğun önünde olun, çünkü giriş başladığında birden herkes üşüşmeye başlıyor.
    yani iyi takip edin içeri giriş başladığında ilk giren siz olursanız 1 saatte çıkarsınız. hadi kolay gelsin şimdiden.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)