Work and Travel 2025
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aynı anda kaç tane PS3 oyunu sokulur?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Aynı anda kaç tane PS3 oyunu sokulur?

Amazon ve özellikle ebayde 2. el Ps3 orjinal oyunları gerçekte çok uygun fiyatlarda var 10-20$falan. mesela 20 tane alsak sokabilirmiyiz bu oyunları? bide ps3 ün aksesuarları oluyo move aparatları mesela.
    4 er tane alsak mesela
    1ps3
    2x kol
    4x move controller
    4x move navigation controller
    1x move camera
    20x oyun

böyle bişeyi nasıl sokarım?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Her türlü sokarsın hiç merak etme, istersen 20 tane oyun bile sokabilirsin, çünkü gümrükte çoğu zaman kontrol falan olmuyor.Kontrol olsa bile sokarsın.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı lvntbkdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amazon ve özellikle ebayde 2. el Ps3 orjinal oyunları gerçekte çok uygun fiyatlarda var 10-20$falan. mesela 20 tane alsak sokabilirmiyiz bu oyunları? bide ps3 ün aksesuarları oluyo move aparatları mesela.
    4 er tane alsak mesela
    1ps3
    2x kol
    4x move controller
    1x move camera
    20x oyun

sıkıntı bunLarı sokmaktan ziyade aLabiLmekte iyi caLısmak Lazım bunLarı aLabiLmek için Haa burdan para götürceksen o ayrı

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

4 er tane alsak mesela
    1ps3
    2x kol
    4x move controller
    1x move camera
    20x oyun

bavuluna koyup sokarsın sorun olmaz ...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bavuluna koyup sokarsın sorun olmaz ...
    3 er beser paylaştır sırt cantana el canatana bavula filan sorun olmaz , bende oyun alacagım ama bu kadar cok almayı dusunmemiştim . en fazla 10 tane alırım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıkıntı bunLarı sokmaktan ziyade aLabiLmekte iyi caLısmak Lazım bunLarı aLabiLmek için Haa burdan para götürceksen o ayrı
    niyeki, çok tutucağını zannetmiyorum. hesapladım. 1000$ falan hepsi. biraz daha düşer zaten fiyatlar. oyunlarıda 2. el alırsam. 1000$ ı geçmez. daha bunların yanında laptop telefon vs. almayı düşünüyorum onlarıda katarsak bunlar hiçbişey

bilmiyorum evdeki hesap çarşıya uyarmı ama görecez..yaşam standartlarını baya düşükte tutmaya çalışıcaz artık, 4 arkadaş gidiyoruz. yanımdada 2000-3000$ götürücem

çalışçağımız yeride önceki çalışanlara sorduk ayrıca şirketinde dediğine göre haftada 50 saat veriyomuş. saatlik 7.5$ (virginia beach - Holiday Trav-L park)

umarım bi terslik yaşanmaz bide tüm alışverişlerim internet üzerinden olucak. mağazaya göre daha düşük olabilir fiyatlar.

Edit : biraz önce hesapladım, oyun hariç diğer bileşenler 650$ tutuyo. oyunlarıda 2. el alırsam, tabi 20 maximum olurda gene 1000$ i geçmez bence.
    Konu lvntbkdmr tarafından (08-05-2011 Saat 03:02 AM ) değiştirilmiştir.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

niyeki, çok tutucağını zannetmiyorum. hesapladım. 1000$ falan hepsi. biraz daha düşer zaten fiyatlar. oyunlarıda 2. el alırsam. 1000$ ı geçmez. daha bunların yanında laptop telefon vs. almayı düşünüyorum onlarıda katarsak bunlar hiçbişey

bilmiyorum evdeki hesap çarşıya uyarmı ama görecez..yaşam standartlarını baya düşükte tutmaya çalışıcaz artık, 4 arkadaş gidiyoruz. yanımdada 2000-3000$ götürücem

çalışçağımız yeride önceki çalışanlara sorduk ayrıca şirketinde dediğine göre haftada 50 saat veriyomuş. saatlik 7.5$ (virginia beach - Holiday Trav-L park)

umarım bi terslik yaşanmaz bide tüm alışverişlerim internet üzerinden olucak. mağazaya göre daha düşük olabilir fiyatlar.

Edit : biraz önce hesapladım, oyun hariç diğer bileşenler 650$ tutuyo. oyunlarıda 2. el alırsam, tabi 20 maximum olurda gene 1000$ i geçmez bence.
    2000-3000 götürceksen oLur bak yoksa 1000 dolar ps3 için leptop iphone üst bas kıLık kıyafet new york'ta gezmek faLan fiLan baya masrafLı haa bide haftaLık kira var NormaLde bunLar bi sezonLuk watLa yapıLması koLay bişey değiL cok sansLı oLursan ayrı o yüzden söLedim..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2000-3000 götürceksen oLur bak yoksa 1000 dolar ps3 için leptop iphone üst bas kıLık kıyafet new york'ta gezmek faLan fiLan baya masrafLı haa bide haftaLık kira var NormaLde bunLar bi sezonLuk watLa yapıLması koLay bişey değiL cok sansLı oLursan ayrı o yüzden söLedim..
    evet çok üstünkörü hesaplar zaten bunlar, tutucağını zerre düşünmüyorum. çünkü en olmadık zamanda ne bilim bi taxiye binersin. biyerde hadi şurası çok meşhurmuş bişeyler yiyelim, gezerken tabi düşünmeden harcanan ufak meblağları toplayınca epey gider oluşur.

ben sadece gümrük olarak sormuştum ama gördüğüm üzere 20 tane oyunda soksam pek problem olmucak gibi. 20 tane oyunu zaten bitiremem oynaya oynaya. 4 er tane move alıcağımıda zannetmiyorum ama mümkünmüdür acaba dedim. mümkünmüş..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

evet çok üstünkörü hesaplar zaten bunlar, tutucağını zerre düşünmüyorum. çünkü en olmadık zamanda ne bilim bi taxiye binersin. biyerde hadi şurası çok meşhurmuş bişeyler yiyelim, gezerken tabi düşünmeden harcanan ufak meblağları toplayınca epey gider oluşur.

ben sadece gümrük olarak sormuştum ama gördüğüm üzere 20 tane oyunda soksam pek problem olmucak gibi. 20 tane oyunu zaten bitiremem oynaya oynaya. 4 er tane move alıcağımıda zannetmiyorum ama mümkünmüdür acaba dedim. mümkünmüş..
    mümkün canım merak etme, gümrükte ben sahit oLmadım herahangibir sıkıntıya..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)