Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: herkez not ortalamam için ön değerlendirme yapabilir mi?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Red face herkez not ortalamam için ön değerlendirme yapabilir mi?

herkeze merhaba aslında cevaplar aşağı yukarı aynı gibi fakat ben yinede tecrübelilerden cevap bekliyorum.3.sıfta okuyorum r.tv.sinema bölümünde.Not ortalamam 1.34 fakat bu dönem derslere fena sarmış durumdayım.Hesaplamalarıma görede 2.80 ile bu dönemi kapatırsam genel not ortalamam 1.65 filan oluyo.Son iki döneme bakarlarsa 1.44 ve 2.80 ile bir yükselme var.genel ortalamayıda paylaştım zaten.Sağlam bir şirkete kayıt yaptırdım ingilizcemde iyi seviyede gerçekten ama not ortalaması konusunu da şu bahaneye dayanarak açıklayacağım sizce ne derece doğru bir yaklaşım olur bilmiyorum..dicemki dalış sporu ve dağcılıkla ilgilendiğim için dersleri çok boşladım ama bu dönem çalışarak yükselttim desem ve hedeflerimden bahsetsem onlara acaba sonuç ne olur.Zaten kayıt olduğum için artık geri dönüşde yok zaten ha bu arada bide hazırlıkta kalmıştım yani 2 sene okudum hazırlığı bu bi sorun teşgil edermi

Çok istiyorum çok inandım ama hayal kırıklığınada hazırlıyorum kendimi.Özgüven yada dış görünüş açısından sıkıntı olmayacağınıda tahmin ediyorum çünkü yalan yok yanlış yok heycan yapmam sakınım zaten yapı olarak evet gerisi sizin yorumlarınıza kalmış ...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

tamamen senin ordaki ikna kabiliyetine kalmış konsolosluktaki adamı yada kadını herneyse ikna ettiğin sürece sıkıntın yok.
    Wisconsin Dells | Noah's Ark
    2011 Summer

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

anladım alican.Artık ingilizceye yoğunlaşmak en mantıklısı sanırım.Yada herneyse işte erkenden gidicem zaten görüşmelerine onunda bi artısı olur mu bilmiyorum..??Herkez o konuda olur diyor..

Benim aklıma takılan bi nokta daha var.Örneğin martta vize alamdım kadın bana ne diyebilir mesela git 2.dönem sonunda gelmi diyebilir yada ne...??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

2 kereydi başvuru hakkı sanırım, reddedilince bi daha başvurucaksın kadın bişey demicek.
    Wisconsin Dells | Noah's Ark
    2011 Summer

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkeze merhaba aslında cevaplar aşağı yukarı aynı gibi fakat ben yinede tecrübelilerden cevap bekliyorum.3.sıfta okuyorum r.tv.sinema bölümünde.Not ortalamam 1.34 fakat bu dönem derslere fena sarmış durumdayım.Hesaplamalarıma görede 2.80 ile bu dönemi kapatırsam genel not ortalamam 1.65 filan oluyo.Son iki döneme bakarlarsa 1.44 ve 2.80 ile bir yükselme var.genel ortalamayıda paylaştım zaten.Sağlam bir şirkete kayıt yaptırdım ingilizcemde iyi seviyede gerçekten ama not ortalaması konusunu da şu bahaneye dayanarak açıklayacağım sizce ne derece doğru bir yaklaşım olur bilmiyorum..dicemki dalış sporu ve dağcılıkla ilgilendiğim için dersleri çok boşladım ama bu dönem çalışarak yükselttim desem ve hedeflerimden bahsetsem onlara acaba sonuç ne olur.Zaten kayıt olduğum için artık geri dönüşde yok zaten ha bu arada bide hazırlıkta kalmıştım yani 2 sene okudum hazırlığı bu bi sorun teşgil edermi

Çok istiyorum çok inandım ama hayal kırıklığınada hazırlıyorum kendimi.Özgüven yada dış görünüş açısından sıkıntı olmayacağınıda tahmin ediyorum çünkü yalan yok yanlış yok heycan yapmam sakınım zaten yapı olarak evet gerisi sizin yorumlarınıza kalmış ...
    1.65 ile vize alma şansın var. Yükseltme yapman önemli bir durum. Konsolosu geri döneceğine ikna etmen lazım. Güleryüzlü ve iyi ingilizce ile şansın var. Transkriptte görünmüyor değil mi hazırlık? Neden düşük sorusuna ilgilendiğin sporları söyle açıkça ama hazırlıklı ol onlarla ilgili soru gelebilir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yanlis anlama gaza getirmek icin soylemiyorum ama 1.14 ile vize alan arkdasim var. Sebeperini duzgunce acilayip goevliyi ikna edersen neden olmasin?
    http://oi51.tinypic.com/c3r6d.jpg

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

haha yeap süperrrr umarım sorun olmazz.Daha vizelere 2 hafta olmasına rağmen şuanda bile belgesel çalışıyorum bunca yıl dağcılık sualtı kolay değil..E tabi notlarda dipte soru sorarlarsa sporla ilgili sorun olcanı sanmam .Hatta ogün dacılık botlarımlarımı giyer giderim.Vermesse dağa çıkarım zaten daha da gelmem ... Yorumlar için çok sağolun arkadaşlar ))

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı AlicanKidd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 kereydi başvuru hakkı sanırım, reddedilince bi daha başvurucaksın kadın bişey demicek.
    başvuru hakkı 2 kere diye bişey yok. yanlıl bilgi olmasın. istediğin kadar başvurabilirsin.

tabi 2. den sonra ne kadar mantıklı olur bu tartışılır. koşullar değişmişse ancak o zaman 3. kez basvuru olabilir belki.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

geri döneceğini ispatlayacağın belgeler getirebilirsin. babanın bankadaki parasını gösteren bi belge gibi... sonra da döktür işte veznedara, ülkemden memnunum benim tek amacım amerikayı kısa sürede olsa görmek, yaşamak... ülkeme dönünce kız arkadaşımla evlenicez, belki de evlendikten sonra greencard alıp temelli gelirim amerikaya.. gibi esprilerle de işi bağlayabilirsin..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yok ya amerikada işim olmaz mutluyum hakkaten türkiyede o yuzden şakasını bile yapmam neyse bakalım ben ders çalışıyorum deli gibi olmassa en azından çok pişman olmucam.Bide bu dönem notum 2 nin çok üstünde olucak zaten belki o işe yarayabilir.Dİğer ortalama 1.70 filan çünkü belki 1.65 bile olabilir...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim ortalamam 1.81 bu dönem daha da düşecek gibi. ingilizceme güveniyorum birazda artık güleryüzlü olup işi kotarmaya çalışıcaz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim arkadasım da 1.54 le aldı vizeyi bu tamamen senin ikna kabiliyetin, güleryüzlülüğün ve vize memurunun o anki psikolojik durumuna baglı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haha yeap süperrrr umarım sorun olmazz.Daha vizelere 2 hafta olmasına rağmen şuanda bile belgesel çalışıyorum bunca yıl dağcılık sualtı kolay değil..E tabi notlarda dipte soru sorarlarsa sporla ilgili sorun olcanı sanmam .Hatta ogün dacılık botlarımlarımı giyer giderim.Vermesse dağa çıkarım zaten daha da gelmem ... Yorumlar için çok sağolun arkadaşlar ))
    kocaeli besyo öğrencisi misin gerçi hazırlık okumuşsun bizde zorunlu değil umarım alırsın rahat bı sekılde vizeyi.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kocaeli iletişim öğrencisiyim dostum besyo değil

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alırsınız arkadaşlar paniğe gerek yok bu sene tekrar gidiyorum henüz 2nin üstnde ortalamayla girmedim vize görüşmesine

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)