Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 126 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: @banu_k (Virginia Beach/VA) 2009

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wink @banu_k (Virginia Beach/VA) 2009

merhabalar ben de suanda usa, virginia beachdeyim izmirden aktarmali olarak izmr-ist ist-ny ny-norflk havalimanina geldim. norfolk hava limanina gelinceye kdr bir sorun yasamadim. bundan sonra sorunlarm basladi ilk once bagajimdan biri havalimaninda parcalandi icinde neyim varsa yanmis parcalanmis bir durumda elime gecti ucak firmamin yaptigi ise sadece bir bavul ve sadece ucuslarda kullanabilecegim bir cek vermesi oldu.tabi ben bununla ugrasirken rezervasyon yaptirmis oldugumuz motelin giris saati gecti ve baska bir yer aramak zorunda kaldim. gecenin 2 sinde bir yer bulabildim. (saat 10 sularnda inmistim) o yorgunlukla zaten sizmisim.sabah uyandigimda ki ucakta hic uyumamistim saat 5 ti. daha sonra 9 gibi is yerime gittim bana sevis i ve guvenlik numarami alip oyle gelmemi soylediler.burada internet bulamadim kutuphane aradim ve cok uzakti gittim sevis e aktive ettim. daha sonra guvenlik numaram icin bana en yakin ofisi bulmaya calistim ama o gun bulamadim gercekten cok uzakta idi bende gitmedim.daha sonra rezervasyon yaptirmis oldumuz motele geldim ve rica ettim yasadigim olayi anlattim ve anlayisla karsiladilar ve ilk geceyi iptal ettiler.diger iki gece bu motelde kaldim. aslinda hala ayni yerdeyim buranin sahibi bana ikinci bir is teklif etti bende kabul ettim tabi ki kalacagim yer bir daire olarak degisti.ve bana burada calisacagim icin ucrette indirim yaptilar. alisamadigim tek sey yemekleri hicbirsey yiyemiyorum. tadini cikariyorum tek basima geldim buraya acikcasi arkadasim olmasini isterdim tek cekilmiyor. konustuklarini anlamak gercekten zor (en azindan benim icin) birsey soruyorsun kirk tane cumle kurarak anlatiyor iyice kafan karisiyor. geldik bir kere herkeze kolay gelsin gorusmek uzere suanda burada saat sabah 7:11 ve ben 4 de uyandim bye byeee

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı banu_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben de suanda usa, virginia beachdeyim izmirden aktarmali olarak izmr-ist ist-ny ny-norflk havalimanina geldim. norfolk hava limanina gelinceye kdr bir sorun yasamadim. bundan sonra sorunlarm basladi ilk once bagajimdan biri havalimaninda parcalandi icinde neyim varsa yanmis parcalanmis bir durumda elime gecti ucak firmamin yaptigi ise sadece bir bavul ve sadece ucuslarda kullanabilecegim bir cek vermesi oldu.tabi ben bununla ugrasirken rezervasyon yaptirmis oldugumuz motelin giris saati gecti ve baska bir yer aramak zorunda kaldim. gecenin 2 sinde bir yer bulabildim. (saat 10 sularnda inmistim) o yorgunlukla zaten sizmisim.sabah uyandigimda ki ucakta hic uyumamistim saat 5 ti. daha sonra 9 gibi is yerime gittim bana sevis i ve guvenlik numarami alip oyle gelmemi soylediler.burada internet bulamadim kutuphane aradim ve cok uzakti gittim sevis e aktive ettim. daha sonra guvenlik numaram icin bana en yakin ofisi bulmaya calistim ama o gun bulamadim gercekten cok uzakta idi bende gitmedim.daha sonra rezervasyon yaptirmis oldumuz motele geldim ve rica ettim yasadigim olayi anlattim ve anlayisla karsiladilar ve ilk geceyi iptal ettiler.diger iki gece bu motelde kaldim. aslinda hala ayni yerdeyim buranin sahibi bana ikinci bir is teklif etti bende kabul ettim tabi ki kalacagim yer bir daire olarak degisti.ve bana burada calisacagim icin ucrette indirim yaptilar. alisamadigim tek sey yemekleri hicbirsey yiyemiyorum. tadini cikariyorum tek basima geldim buraya acikcasi arkadasim olmasini isterdim tek cekilmiyor. konustuklarini anlamak gercekten zor (en azindan benim icin) birsey soruyorsun kirk tane cumle kurarak anlatiyor iyice kafan karisiyor. geldik bir kere herkeze kolay gelsin gorusmek uzere suanda burada saat sabah 7:11 ve ben 4 de uyandim bye byeee
    biraz kötü bi başlangıç olmuş ama umarım güzel devam eder bu bagaj parçalanma ve yanma olayını da anlamış değil böyle bişey nasıl olabilir

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Geçmiş olsun arkadaşım..Hangi firmada yaşadın sen bu bavul olayını?

Nasıl yanmış ki bavulun?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Oh valla ne guzel sen orada biz burada ...

Oncelikle gecmis olsun . Konaklamani halletmene ve 2. is bulmana cok sevindim . Umarim iyi gecer senin icin . Valiz icin ne kadar cek yazdilar ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

hadi bakalım banu biraz sıkıntılı başlangıc oldu ama sonrası güzel olacak

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

cnm ya 100 $ yazdi ama sadece ucus icinde kullanabiliorum bu ceki delta ile geldim ama sanirim onlarin bir sucu yok bantlara sikismis olabilir cunku hem yanmis hem parcalanmis sikiliorruuuummmmm gelin artikk

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cnm ya 100 $ yazdi ama sadece ucus icinde kullanabiliorum bu ceki delta ile geldim ama sanirim onlarin bir sucu yok bantlara sikismis olabilir cunku hem yanmis hem parcalanmis sikiliorruuuummmmm gelin artikk

Bağnucum selamlar....hosgeldin oncelikle....basından gecenlere uzuldum fakat bundfan sonrasının cok cok daha iyi olacağını biliyrm...

benimde bugun off günüm fakat akşam 5 te baslayacağım calısmaya....ssn istemediler benden, hemen işe baslattılar cunku inanılmaz yoğun...ssn sart tabii ama,, gideceğim bende yarın ofise...

benim yardım edebileceğim bir şey olursa haberlesrz...

selamlar...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kötü başlayan bir macera olmuş ama sonradan iyileşmiş sanki
    umarım güzel bir tatil geçirirsin...
    şu yemeklerden biraz bahsedebilir misin acaba ben çok yemek seçerim ve orada ne yiyeceğim hakkında hiç bilgim yok...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

valla ben sabahlari bir elma yiyorum aksama kdr zorluorum kendimi artik sonrada gidiorum chips ve nugget yiyorum o kdr yiyecek birsey bulamadim allah kolaylik versin damak tatlari bizimkine gore cok farklii

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Helal valla sorunlu baslangıca ragmen yuzunu asmamana sevındım.Ikınci iside bulmussun konaklamayıda bekledıgınden ucuza halletmıssın yeme ıcmeyede artık yakında bir cozum üretirsin Kolay gelsin , iyi çalışmalar..
    Somethings never changes..

Tecrübe Puanı
    10

valla ben sabahlari bir elma yiyorum aksama kdr zorluorum kendimi artik sonrada gidiorum chips ve nugget yiyorum o kdr yiyecek birsey bulamadim allah kolaylik versin damak tatlari bizimkine gore cok farklii
    Dondurulmus gidalari mikrodalgada isitip yiyebilirsin guzel urunler var .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

herşeyin dilediğin gibi geçmesi dileğiyle... ilerde bugünlere dönüp baktığında, yaşadığın sorunlar tatlı birer hatıra olarak kalır inş.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

insallah aslinda bir turk restorant varmis ama kaldigim yere biraz uzak heves edip gitsem ama useniorum o kdr yolu yurumeye

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hazır çorba falan var mı orda :?
    çay kültürleri nasıl bizimki gibi mi:?
    mc donalds falan tarzı fastfood yerleri pahalı mı:?

bu üçünü istiyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wink

Alıntı blueblood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşeyin dilediğin gibi geçmesi dileğiyle... ilerde bugünlere dönüp baktığında, yaşadığın sorunlar tatlı birer hatıra olarak kalır inş.
    wooow ne gusel bir cumle bu icimi acti valla sabah sabah cok saol

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

banu resim istiyoruz
    Somethings never changes..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı adros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banu resim istiyoruz
    ben istemiom

sadece uçuş içinde nasıl kullanacaksın 100 doları anlamadım,uçaktan portakal suyu kek fln alırken mi ?
    sucks !

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

allah kolaylık versin, herşey iyi olur umarım...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı TurTa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben istemiom

sadece uçuş içinde nasıl kullanacaksın 100 doları anlamadım,uçaktan portakal suyu kek fln alırken mi ?
    Sen istemezsen isteme bende istiyorum banu bende istiyorum =)))
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tamam cnm tabiki evet sadece bilet alirken kullanabiliorum o ceki anliyacagin :P fastfood pahali ozellikle mcdonnals felaket hazir corba var aslinda bir market var burada sucuktan peynire hersey var:P kolay o eve cikinca alirsiniz hemen

Tecrübe Puanı
    10

Valla bende istiyorum ya 1 fotograf .

@Turta
    Amerika ici ucus yaparsa 100$ indirim kazanacak Delta Havayollarindan . 100$ 'lik kek , icki yiyecek degil ya

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı xpert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hazır çorba falan var mı orda :?
    çay kültürleri nasıl bizimki gibi mi:?
    mc donalds falan tarzı fastfood yerleri pahalı mı:?

bu üçünü istiyorum
    yaa walla arkadaslar yemek konusunda bende dertliyim....ac kalmıyrm tabii ama yinede türkiye gibi değil.....fast foodlar ucuz....3-5 dolara karnınızı doyurabilirisniz....ayrıca gecenlerde walmarta gittim... bir halt bulamadım işe yarar...muz cok ucuz ...zaten muzz ekmek kahvaltılık birde cips aldım gecen...kola zaten bedava gibi....birde 10 luk paketlerde tavuk but vardı,, onu aldım yapıyrm arada bir...

türkiyede olsa 20 dk da cıkardım marketten....burada tüm raflara teker teker bakmak zorunda kaldım,, paketler yabancıı olunca...

BENDE PEK BİRŞEY YİYEMİYRM.......türkiyeden gelşrken poğaca falan yaptırmıstım,, bazen onları yiyorum,, ogleden sonrada mc donaldsta bize % 50 indirim olduğu için orda yiyorum...Nugget ve big tasty diye birşey var tavsiye ederim ... ....

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

donanımlı gıtmek sart

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

aynen bende birazdan ogrenirim hangi market oldugunu onadan alis veris yaparsiniz hersey var cunku orada ben cok aciktim birseyler yemem lazim sonra social securty isini halledecm pffff cok uzakkk yaa

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Aslında 100 dolar az deılmı daha fazla tazminat vermeleri lazım deılmı kii??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bavulunun başına gelenler sanırım moralini bozmamış ve guzel bir başlagıç yapmışsın galiba. en azınden ben öyle hisstettim. anlatıcak çok şeyin vardır mutlaka ama, arada resimleride eklesen fena olmaz
    AEK

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ne kadar kötüde başlasa bilki gün geçtikçe oraya alıştıkça herşey daha güzel olucak ve dönmek bile istemiyeceksin... Foto yollarsan seviniriz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Banu bende gecen sene virginia beachdeydim guzel yere dusmussun gezme eglenme acisindan, cokta wat ogrencisi olur orda genelde.Yalniz bisikletin varsa dikkat et hemen caliyorlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

delta ıle uctugun ıcın soruorum
    ıyı we kotu yanları nelerdı acaba

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

banu öncelikle amerikaya ulaştığın için sana iyi WAT lar dilerim.ama yazmış olduğun yolculuğunun sonundaki sorunlar içinde geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.umarım ilerleyen günlerde daha rahata kavuşur arkadaş edinir ve herşey daha güzel olmaya başlar.
    unutma hayata nasıl gülümsersen hayatta sana o şekilde cevap verir
    herşeye pozitif bak yemeklere bile iyi tatiller iyi çalışmalar sana....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)