Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Coastal Charter ı kullanan var mı ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Coastal Charter ı kullanan var mı ?

arkadaşlar,amerikadaki sponsorumdan gelen email de washington a ineceğimden dolayı ocean city e ulaşımda Coastal Charter ı öneriyor öncelikli. greyhound u hiç önermiyorlar.greyhoundu çaresiz kalırsan kullanabilrsin yazmışlar. Sanırım bu Coastal Charter ocean city nin local ulaşım firması gibi bişey olsa gerek.
    internet sitesi http://c-charter.com/ bu firmayla ulaşımını sağlayan varmı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam bende merak ediyorum bu firmayı kullanan varsa bir yardımcı olabilir mi acaba?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hocam sanırım kimse yok ama ben mail attım adamlara 65 dolara götürüyorlar washington,dc den oc ye.verdim bilgilerimi,gelip alcaklar havaalanından. sen washingtona mı iniyorsun yoksa new york a mı ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

washington a inicem hocam bende.nereye veriosun bilgilerini.bide bunların saatleri falan yazıomu bi yerde ben akşam 8 de incem washington'a.ertesi gün öğlen falansa bide servis saatleri bilmek lazım onları falan?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı osio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    washington a inicem hocam bende.nereye veriosun bilgilerini.bide bunların saatleri falan yazıomu bi yerde ben akşam 8 de incem washington'a.ertesi gün öğlen falansa bide servis saatleri bilmek lazım onları falan?
    mail i resmi sitesinde yazıyodu. hocam servis gibi değil bu . seni indiğin saatte karşılıyorlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

en uygunu bu sistem heralde NY ye inicem bende direk adrese teslim baska turlu gidilmez

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de washington a inicem 25 haziran da coastel charter kullanıcam 65 dolara ocean city e götürüolar,inilen yerde seni karşılıyolar.gitmeden adamlarla mailleşmek çok mantıklı hem kafan rahat oluyo hemde oraya indiğinde nası gidicem die düşünmemiş oluosun ben böle yaptım tavsiyem de bu doğrultuda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks