Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD'de Türk öğrenciler mağdur edildi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart ABD'de Türk öğrenciler mağdur edildi

ntvmsnbc.den alıntı bir haber..

Şirket ortada bıraktı

ABD'ye yaz tatilinde çalışmaya ve geziye giden bir grup Türk öğrenci mağdur edildi.

Pennsylvania eyaletinin York kentinde bulunan öğrencilerle ilgili haber veren yerel ABC27 televizyon kanalının internet sitesinde, 50 öğrencinin kendilerini getiren şirket tarafından ortada bırakıldıkları belirtildi.

Haberde, bir Türk işadamının öğrenciler için barınacakları 7 ev kiraladığı, ancak öğrencilerden para aldığı halde evlerin kirasını ödemediği ve öğrencilerin dışarı atıldığı kaydedildi.

Televizyonun haberinde, Cherry Lane adlı emlak bürosunun öğrencilere geçici olarak kalacakları bir yer ve bir araç temin ettiği ifade edildi.

Habere göre, eyalet parlamentosu üyesi Eugene DePasquale, bu davranışın utanç verici olduğunu belirterek, ABD yetkililerinin Türk yetkililerle birlikte çalışarak, ilgililerden hesap sormaları umudunu dile getirdi.

kaynak

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Orjinal video yu burdan izleyebilirsiniz.

Vay bee yazıkkk..

Video Landing Page - abc27 News
    Konu beysin tarafından (04-09-2010 Saat 11:25 PM ) değiştirilmiştir.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

facebook sayfamız

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Seneye de ayni seyler yasanirsa artik bu birazda ogrencilerin sucu olur yani.Bilmiyorum gecen sene de ayni seyler yasandimi ya da bu sirket gecen sene de varmiydi.

Bu arada TW sitesinde yero nun reklami var, bunlar ayni sirketmi.Gerci o reklamdaki web adreslerini kapatmislar.Her sene adres ve bilgilerini degistiren bir sirket sanirim.
    Konu azuhazu tarafından (05-09-2010 Saat 05:25 AM ) değiştirilmiştir.
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

zamanında bu sırkete de ugramıslıgım vardı.. verılmıs sadakamız varmıs.. ınsallah o arkadasların da magduriyetleri en kısa zamanda giderilir..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart YERO 2010 WAT mağdurları

Alıntı meho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlar galiba bizim ***magdurları

facebook sayfamız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2010¨***magduru ...!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Qbilay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010¨***magduru ...!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

sizin gercekten bu sirketin magduru olup olmadiginiz belli degil,size inanilmiyor felanda denmiyor ama yero bu sitede reklam veren bir sirketti yanilmiyorsam.bundan olabilirmi bilmiyorum.
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Oncelikle tum arkadaslara gecmis olsun.

Sirketin adini silen zihniyeti siddetle kiniyorum.

Ne yapcakti arkadaslarimiz? Isim vermeyelim biz de kalsin diyeceklerdi degil mi? Sonra diger seneye yeni ogrenciler yollancakti degil mi? Sonra ayni goruntuler yine oluscakti degil mi?

Yapmayin arkadaslar hepimiz universite ogrencisiyiz. Bizler bu ulkenin gelecegiyiz. Bu sitenin sahibi olan arkadaslari da taniyorum -en azindan Melih i tanirdim ayrildi sanirim bayadir giremiyorum. - onlar da universite ogrencisi.

Tabii ki reklam alacaksiniz bu siteyi oyle kolay gecindiremiyorsunuz harcadiginiz muthis bir emek var ve herkesin ucretsiz paylastigi binlerce bilgi sizlerin sayesinde.

Ama varsin bunlari yapan firma, eger gercekten o firmaysa, birakin vermesin reklam felan artik. Biz hepimiz 3 er 5 er toplar yine sitemizi gecindiririz.

Ben boyle bir sey hic yasamadim gercekten yasasam tepkim ne olurdu bilmiyorum. Cok talihsiz bir olay hele ki bu olayi cok daha igrenc kilan bir sey var ki o da bir Turk un bunu yapmasi ve kacip gitmesi.

Work and Travel ogrencilerinin zar zor paralar biriktirerek gitmis olanlarinin uzerinden bu kadar haysiyetsizce para kazanan bir zihniyetin var olmasi gercekten cok uzucu.

Cok uzuldum keske yapabilecegim bir seyler olsa.

Ben Vegastayim ve cuma gunu donuyorum yapabilecegim gercekten bir sey varsa soylemeniz yeter.

Eger bu yorumum da diger arkadaslarimizin yorumlari ve topicleri gibi silenecekse lutfen rumuzumu da silin gitsin.

Ve bu olaya goz yuzman herkes unutmasin ki bu evrende Karma diye bir sey var. Bugun bu arkadaslara yarin size. 3-5 Kurus paralar icin insanliginizdan olmayin hele hele bu kadar genc yasta.

Yazdiklarim kimseye agir gelmesin lutfen, ama durum boyle cok uzgunum.

Iyi bayramlar, iyi gunler herkese.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Merhabalar,

Forumdaki görevimden ayrıldığmı daha önce açtığım bir konuyla sizlere iletmiştim. Arkadaşlar beni yönetici olarak eklemişler foruma yine. Bundan haberim yoktu. @serky'nin mesajında ismim geçtiği için cevap yazma gereği hissettim. Her yaz döneminde olduğu gibi bu dönemde de WAT programı ile giden bir çok öğrenci mağdur olmuş durumda. Ortada birçok şirket ismi var. Hatta bir arkadaşımız Dışişleri Bakanlığından gelen resmi yazıyı foruma eklemiş. O konuya hiç dokunulmadı yanılmıyorsam. Çünkü resmi bir yazı. Kimsenin tek kelime etmeye hakkı yok. Daha önceki forum tecrübeme dayanarak forum yöneticisi arkadaşların bu konunun yargıya intikal etmiş olduğu ve dolayısıyla henüz dava aşamasında olan bir konuda şirket ismi geçmesinin kanunlara aykırı bir durum yaratacağı gerçeğini, gözardı etmediğini düşÃ¼nüyorum.Reklam veren firmanın forum üzerindeki hakları elbette hakları korunacaktır. Ancak bu yapılan sözleşme ile sabittir. Yaşanan bu tarz olaylarda kimse olayı örtbas etme gayreti içerisine girmez. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak..

Selamlar

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadaşlar olayı başka yerlere bağlamayın. Olayı kaynatan kişilerin hemen hemen hepsi 3-5 mesaja sahip yeni kayıt olmuş kişiler. Kişilerin hep bir dertleri olduğu zaman kendilerince birilerine ya da firmalara zarar vermek niyetine bu platformu kullanmalarına elbette izin veremeyiz. Eğer bir firma ya da kişi cezalandırılacaksa yeri burası değil mahkeme salonlarıdır. Son 4 yıldır belki 100 kişi gördük dava açacağız, şöyleyiz, böyleyiz deyip de ortadan toz olan. Örneğin geçmiş mesajlarıma bakabilirsiniz ve bu mesajlarda siteye sponsor olmayan firmaların bu türk olaylarda söz konusu olduğunu ve isimlerinin kanunen suç olduğu için sansürlendiğini görebilirsiniz. turkishwat.net'a sponsor olmak isteyen onlarca şirket var bu nedenle bahsettiğiniz gibi bir sıkıntımız da yok. Fakat daha öncesinde hiçbir paylaşımı olmamış canının yandığı iddiasıyla buraya gelip ilk mesajları bazı kesimleri bombalayan cinsten olan kişilerin iddiası yazıldığı gibi sadece iddiadır ve burası yargısız infaz meydanı değildir. Sıkıntısı olan davasını açar sonucunu alır biz de onun o zaman arkasında dururuz. Şu an öğrencilerden yana açılmış bir dava dahi gösteremezsiniz bize. Üç beş kişinin iddiası binlerce kişinin fikir alışverişinde bulunduğu bir platformun tek sesi olamaz. Ve her zaman dediğim (ve sanırım her zaman diyeceğim) gibi, ortada bir dolandırılma, bir mağduriyet, bir sahtekarlık varsa ve bu kanıtlanmışsa her zaman zarar görenin arkasında olup destek vereceğimizden emin olabilirsiniz.

http://www.turkishwat.net/work-trave...smi-belge.html linki altından dışişleri bakanlığından gönderilen belgeye bakın lütfen. Bu belge resmi bir belgedir ve gerçekliği kanıtlanmıştır. Bu belge içerisinde geçmişte ve şimdi bize sponsor olan 4 firmanın ismi var ve biz bu belgeye dokunmuyoruz. Fakat bu şu demek değildir ki sadece bu firmalar her sene öğrencileri mağdur bırakıyor. Bu yazının içerisinde işini düzgün yapan firmalar da var fakat yazıktır ki adı yazılı listede yer alan bazı firmaların öğrencileri direkt konsolosluğa şikayette bulunmuş ve bu yazı ortaya çıkmıştır. Listede adı olmayan birçok firma da konsolosluğa şikayette bulunulmadığı için bu listeye girmemiştir ve sanki işlerini her zaman iyi yapan firmalar pozisyonundadır; fakat bu yanlıştır.

Sonuç olarak konu henüz yargıda sonuçlanmamış bir iddiadır ve biz kanıtlı belgeli her tür mağdur ya da mağdurenin her zaman olduğu gibi arkasındayız. Burada bir çok kişi biliyor ki sektörde akıllı geçinen bir sürü firma olduğu gibi öğrenci ya da temsilci de var. Bunlara dikkat etmek gerek.
    admin (at) turkishwat.net

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@shinoda

Dava açıp kazanmadan magdur oldugunuz şirketin adını yazmayın demişsin.
    Günümüz şartlarında bir davanın bir yılda sonuçlandığını varsayarsak basımızdan gecen olaydan tam bir sene sonra forumdaki arkadaşları bilgilendirme hakkımız olacak demek ki.
    Bu bir sene içersinde şirkete kaç kişi kayıt olacak 300-400 bunlardan 20 kişinin mağdur olduğunu düşÃ¼nelim çünkü bu sene en az 80-90 kişi var 400 kişi gönderdiğini söyleyen bir şirketin öğrencilerinin 4 te 1 mağdur oda bizim ulaşbildiklerimiz.

Geçen sene bu firmayla gidipte mağdur olan bir kişi buraya yazsaydı belkide bugün "ah yazık olmuş arkadaşlar" diye yorum yapacaktım. Bizden önce mağdur olanlar sadece facebookta bir grup açmış o kadar belkide burayada yazdılar siz yargısız infaz deyip sildiniz.

Ayrıca ortada yargısız infaz filanda yok biz burada dolandırıcıdır, hırsızdır dersek ağır bir iddia olabilir ama sadece mağduriyetler dile getiriliyor Amerikan tvleri haber yapmış, konsolosluğa bildirilmiş. Ne yapalım 1 sene bekleyip ondan sonra mı yorumlar yazalım.

Son olarak sadece 3-5 mesajı olanlar ortalığı bulandırmaya çalışıyor demişsin herhalde mesaj sayısına göre söylemlere inanama var forumda 10.000 mesaj yazarsak dediklerimize inanılacak.
    Nerede ucuz tişört,kamera var onları tekrar tekrar millete anlatacağımıza şirketlerle ilgili izlenimlerimizi paylaşsak daha iyi olur kanaatindeyim. Sonuçta 10 dolarlık bir tişörtü 15 dolara alınca hayatımızda pek bir değişiklik olmaz ama mağdur bir öğrencinin minimum zararı 2500-3000 dolar civarı. Work and Travel a giden pek çok kişi Amerikada firmaları az çok tanımıştır herhalde tekrar gidecek olsam hangi firmalara başvuracağımı iyi biliyorum ama ilk gidecek olanlar nereden bilecek yada daha önce bir yakını gitmeyenler tabii ki bu forum gibi platformlardan.

Özetle ensesi kalın şirketlerin tarafını tutmak yerine, kendi çabalarıyla insanları bilgilendirmek isteyen mağdur öğrencilere engel olmamanız kullanıcılara daha faydalı olacaktır.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Exclamation

herkese selam arkadaslar!Bende bu yukarida adi gecen sirketin magdurlarindanim!Bu haberde adi gecen gruptan degilim ama bende sirketi dava etmeyi dusunecek kadar magdur oldum.Amerkidayken yukarda adi gecen(muhtemelen tahmin ettigim facebook sayfasi) sayfayi buldum ve benimle birlikte magdur olmus hatta benden cok daha fazla magdur olmus insanlari buldum.Hatta sayfaya uye oldugumda ilk yaptigim islerden biri bu zamana kadar WAT la ilgili basvurdugum ilk kaynak olan bu sitenin adresini vermek basindan gecen olaylari bu sitedede paylasmalarini istemek oldu.Belkide o insanlarin aklina buraya yazmayi ben getirdim.Bazilariyla ozelden mesajlastim bazilariylada sayfadaki yorumlar araciligiyla.Kendilerinden ya da magduriyetlerinden en ufak suphem yok.Zaten en ufak bir ilgiyle oranin ya da o linkleri buraya tasiyan insanin samimiyetini kisaca anlayabilirsiniz.O facebook adresinden birine mesaj atin biriyle kardes konusalim yardimci oalbilirim diyin birlikte hareket edelim diyin ne demek istedigimi anlarsiniz hala ne kadar ofkeyle konustuklarini ne kadar hayal kirikligi icersinde olduklarini gorursunuz.O gazetelere cikan insalarin hangi sirketin magdurlari oldugunu ya da 50-60 kisininde magdur olmalarinin sucunun kendilerinde olmadigini.Bunlar icin mahkeme sonucu bekleyerek belkide yeni bir sene icinde bu sirkete biraz daha kurban vermenin hic anlami yok.Diyeceksiniz ki ilk magduriyet degil bu.Ilk kez bir sirket boyle ilgisiz ve alakasiz davranmiyor.Hepsinin burada karalanmasina izin mi verelim.Bende derimki o gazeteleri yeniden okuyun bunun o adresi silinmis facebook sayfasini hikayeleri bi bastan sona okuyun(cok uzun surmez korkmayin).Bunun alisagelmis sirket yalanlari disinda dupeduz sistemli bir dolandiricilik oldugunu goreceksiniz bahsi gecen kislerin ne kadar hayasizca davranip ogrencileri ne sartlarda orada biraktigini goreceksiniz,Daha da kotusu bu kisilere ve bana olaylardan yasananlardan sonra sirket sahibinin attigi piskin yuzsuz mailler yalancilikla suclandigimiz mailler hala mail adreslerimizde.Ben bugune kadar hicbir sirketin 70 civarinda ogrencisinin bizi dolandirginiz dedigini gormedim cunku heryil her sirketten ihmalkarliklar umursamazliklar teknik hatalar dolayisiyla 3-4 ogrenci magdur olur bu kadar buyuk sayilarda degil.Bu siteyi bugune kadar cok kullandim hersey icin;expedia yi burada ogrendim kullandim ,valizimi hazirlarken buraya baktim,ucaktan inince ne yapacagimi buradan ogrendim,amerkiada nerelere gidilir hangi outletler iyidir = diye buradan baktim,iphone 4 almaya buradaki basliktan sonra karar verdim ,gotobus turlarini burada gordum yorumlardan sonra gittim memnunum,vergi iadesi icin buradan yardim alcagim cesur olup foto paylasan arkadaslarimin basligini yuzumde bir tebessumle okudum etkilendimde ve eminim bu siteyi daha nice amaclar icin sayisiz kere kullandim ve seneye gitmeyi dusunen biri olarak yine kullanacagim.Tek hatam sirket secimimi yaptiktan sonra bu siteyi kesfetmem oldu.Bu adi gecen sirket eminim bu dava sonuclandiginda kapatilacak tabii daha once iflas etmezse,bu dava sonuclanmadan once bir ya da iki tur daha amerikaya ogrenci gonderebilirler ve ben gonderdikleri ve ustune magdur ettikleri her bir ogrenci icin pisman olacagim.Lutfen sizde elinizden geldigince bunun olmasina engel olun.Biliyorum karalama kampanyalarina sirketlerce reklam yapmak icin olusturulmus kendi sirketi disinda hepsine bok atan sahte kisilere karsi oldukca hassassiniz bu siteyi temiz bir kaynak yapanda bu zaten.Ama buraya basindan gecenleri yazmak icin gelmis ya da eger izin gelirse yazmasi icin cagiracagim herhangi bir magdura isterseniz telini sorun isterseniz Tc nosunu eminim size basindan gecenleri anlatmak isteyecek ustunede gercek oldugunu kanitlamak icin sizinde yardim edecegini bildigi icin tel nosunu verip site yoneticileriyle bizzat konusabilecek onlarca kisi cikar.Ve eminim bu insanlar siz onlara seslerini duyurmalarina yardim ettikten sonra 3-5 entrylik olmadiklarini gosterip bilgi alis verisine devam edeceklerdir.Bu gune kadar sayisiz yardim aldigim bu siteden tek istegim bu arkadaslara bir sans vermeleri soyleyinki eryz birkac magdur bul burada dertlerini anlatsin neler yasandigini anlatsin eger ki site yoneticileri ikna olmazsa o insanlar tel nosunu vs vermeyi red ederse veyahutta hikayesini dogrulayacak yeterli sayida insan bulamazsa yine silersiniz.Turkishwat in bu konudada insalari magdur birakmamasi dilegiyle!
    Konu eryz tarafından (15-10-2010 Saat 04:55 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

wat riskli bir program orada kendınızı idare edecek paranız yoksa gitmeyin çunku her an herşey olabilir.yoksa orada ki işe guvenirseniz.bir bakmışsınız işten atılmışsınız paranızda yok sokaklardasınız.ben sokakta yatan cok turk gordugum gibi bir gece bende yattım.tekrar ediyorum zor durumda aileniz para gonderemeyecekse sakın gitmeyin.şirketlere de kanmayın.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Bende bır gece dısarda yatmamak ıcın ıkı gun uykusuz gezdım,zombi gibiydim.
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

2008de 1 ay işsiz kalmıştım.. ama sonda başardım.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bişey anlamadım bu başlıktan kimden bahsediyosun arkadalar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı meho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @shinoda

Dava açıp kazanmadan magdur oldugunuz şirketin adını yazmayın demişsin.
    Günümüz şartlarında bir davanın bir yılda sonuçlandığını varsayarsak basımızdan gecen olaydan tam bir sene sonra forumdaki arkadaşları bilgilendirme hakkımız olacak demek ki.
    Bu bir sene içersinde şirkete kaç kişi kayıt olacak 300-400 bunlardan 20 kişinin mağdur olduğunu düşünelim çünkü bu sene en az 80-90 kişi var 400 kişi gönderdiğini söyleyen bir şirketin öğrencilerinin 4 te 1 mağdur oda bizim ulaşbildiklerimiz.

Geçen sene bu firmayla gidipte mağdur olan bir kişi buraya yazsaydı belkide bugün "ah yazık olmuş arkadaşlar" diye yorum yapacaktım. Bizden önce mağdur olanlar sadece facebookta bir grup açmış o kadar belkide burayada yazdılar siz yargısız infaz deyip sildiniz.

Ayrıca ortada yargısız infaz filanda yok biz burada dolandırıcıdır, hırsızdır dersek ağır bir iddia olabilir ama sadece mağduriyetler dile getiriliyor Amerikan tvleri haber yapmış, konsolosluğa bildirilmiş. Ne yapalım 1 sene bekleyip ondan sonra mı yorumlar yazalım.

Son olarak sadece 3-5 mesajı olanlar ortalığı bulandırmaya çalışıyor demişsin herhalde mesaj sayısına göre söylemlere inanama var forumda 10.000 mesaj yazarsak dediklerimize inanılacak.
    Nerede ucuz tişört,kamera var onları tekrar tekrar millete anlatacağımıza şirketlerle ilgili izlenimlerimizi paylaşsak daha iyi olur kanaatindeyim. Sonuçta 10 dolarlık bir tişörtü 15 dolara alınca hayatımızda pek bir değişiklik olmaz ama mağdur bir öğrencinin minimum zararı 2500-3000 dolar civarı. Work and Travel a giden pek çok kişi Amerikada firmaları az çok tanımıştır herhalde tekrar gidecek olsam hangi firmalara başvuracağımı iyi biliyorum ama ilk gidecek olanlar nereden bilecek yada daha önce bir yakını gitmeyenler tabii ki bu forum gibi platformlardan.

Özetle ensesi kalın şirketlerin tarafını tutmak yerine, kendi çabalarıyla insanları bilgilendirmek isteyen mağdur öğrencilere engel olmamanız kullanıcılara daha faydalı olacaktır.

kesinlikle cok haklısın. +1
    I made a promise never to settle...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

iyide arkadaşlar bu forumda tehlikeye giriyor.forum sahipleri bir davadan kotu etkilenebilirler işin o kısmınıda düşünün.şirketler hemen dava açıyorlar arkadaşlar onun için silmek zorundalar.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aman sırketlere dıkkat gıderkende bolgye gore ort fıyat soyluyoru yanınıza 700 dolar alın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

abd ye gitmeden once yani daha turkiyedeyken isverenle gorusmek sart arkadaslar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dış işleri bakanlığının resmi belgesini bile silmişsiniz forumdan reklam veren şirketler mi zorladı sizi. yok şöyle yok böyle deyip durmayın resmi belge bile silinmiş.

BannedUser
    Guest

hangi belge su 9 fırmanın adı olan belge mı. burada TW ye kabahat bulmayın adamlar ne kadar baskı kuruyor kım bılır. ben ozelden yazarım o sırketlerı boylece sorun olmaz sonucta sız benım arkadaslarımsınız kımse ozelımıze karısamaz
    Konu BannedUser tarafından (21-12-2010 Saat 12:05 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi belge su 9 fırmanın adı olan belge mı. burada TW ye kabahat bulmayın adamlar ne kadar baskı kuruyor kım bılır. ben ozelden yazarım o sırketlerı boylece sorun olmaz sonucta sız benım arkadaslarımsınız kımse ozelımıze karısamaz
    bana yollarmısn özelden

BannedUser
    Guest

Yazdım özelden 9 firmanın adını. Dışişleri Bakanlığı tarafından uyarılmıştır. Gerçi bir daha yaparlarsa ne olacaksa. Göreceğiz
    Konu BannedUser tarafından (14-02-2011 Saat 12:50 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

banada bir atıversen ya makroklima )

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdım özelden 9 firmanın adını. Dışişleri Bakanlığı tarafından uyarılmıştır. Gerçi bir daha yaparlarsa ne olacaksa. Göreceğiz
    ben de istiyorm o şirketLeri acaba beni geçen sene mahfeden şirket varmı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

uyarı aldıkları ıcın daha dıkkatlı olmak zorundalar bırde boyle bısey var...gozler ustlerınde ve hataları belkıde sonları olur bu yuzdende sımdı cok daha tıtız olabılırler belkı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

makroklima banada yollar mısın bu şirketin adını?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)