Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Orleans'a Giden Veya Gitmiş Olan Varmı?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Standart New Orleans'a Giden Veya Gitmiş Olan Varmı?

Selamlar,

bu yıl ilk kez work and travel'a katılıyorum. Job Fair'de en mantıklı ve dolgun ücretli iş olarak new orleans(metairie)'de Mc'Donalds işini seçtim... Galiba hatalı bir seçim oldu ama iş işten geçti bi kere, artık zevk almaya bakacam daha önce buraya gitmiş olan ya da yer hakkında bilgisi olan varmı?

ayrıca program bittikten sonraki serbest olduğumuz 26 günde ülkeyi gezmek istiyorum, birkaç otobüs ve uçuş sitesine baktım ama fiyatlar çok pahalı (Ör: Otobüs için:New orleans-New York 120$ gibi) Bu konuda nasıl en makul tatili yapabilirim...
    Konu necro tarafından (02-06-2008 Saat 03:02 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

necro sorunun cevabını ben alabilir miyim
    ayrıca program bittikten sonraki serbest olduğumuz 26 günde ülkeyi gezmek istiyorum, birkaç otobüs ve uçuş sitesine baktım ama fiyatlar çok pahalı (Ör: Otobüs için:New orleans-New York 120$ gibi) Bu konuda nasıl en makul tatili yapabilirim...
    bu kısmı?
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

orda güzel arkadaşlıklar edinirsen, ya da arkadaşlarınla beraber gidiyorsan en ucuz ve rahat yol araba kiralamak... benzinin galonu (yaklaşık 4 litre) 3 dolar sanırım çok değişmediyse... gezersin 10 gün heryeri bisürü tecrübe olur...

tabi bunu yapmak her halukarda sana çok ucuza patlamaz, yani sırf amerikaya para kazanmak için gidenler için çok da cezbedici olmuyor. ama hergün gittiğin bi yer değil ve gezip görülebilecek çok fazla yer var, eğer okul bitince h2b ya da master gibi bir planın yoksa biraz şartlarını zorlayıp görebildiğin kadar yer gör derim...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ncra bnde new orleansa gıdıorum bız senle ortak araba alalım dırek kolay cozum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı jazzyy33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ncra bnde new orleansa gıdıorum bız senle ortak araba alalım dırek kolay cozum
    biraz geç oldu be abi gecen yıl yazmıştım o mesajı ama bu yıl gidecek olan çok sorun olmaz, kiralarsınız...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hue tmmewl

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks