Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Houston - TX

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Standart Houston - TX

Kesinnlikle gidip görülmesi, gezilmesi gereken bir yer. Özellikle tertemiz oluşu, yeşilliğin bol ve gürültünün az oluşuyla avrupaya çok benziyor... Özellikle Toyota Center, Minute Maid Park görülmeye değer...

(Reklam işine girmeyi düşünüyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı necro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinnlikle gidip görülmesi, gezilmesi gereken bir yer. Özellikle tertemiz oluşu, yeşilliğin bol ve gürültünün az oluşuyla avrupaya çok benziyor... Özellikle Toyota Center, Minute Maid Park görülmeye değer...

(Reklam işine girmeyi düşünüyorum
    bizde 3 arkadaş galvestona gidiyoruz haz 28de.. eğer alışveriş, konaklama ve iş bulma imkanıyla ilgili bilgin warsa ve paylaşırsan sewinirim..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bende Texas Beaumont'a gideceğim. Houston'a 1 saatlik mesafedeymiş. Burası hakkında bir bilginiz var mı? Birde texas eyaleti yazları aşırı sıcak oluyormuş. Geçen sene Türkiye'den bir watçı texas'ta beyin kanaması geçirmiş aşırı sıcaktan. Böyle bir duyum aldım bu konuda ne önerirsiniz?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

doğrudur bikaç arkadaşda çok sıcak uçakdan indiğinizde nefes alamıcaksınız filan diyolardı ama alışılıyomuş sonradan. bende kısmetse houstondaym bu yaz

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

texasda evlerin hepsi klimalı dükkanlarda öyle en dandik arabanın bile kliması var biz öyle sap gibi yolda yürüyünce tek başına sıcak çarpıyor yolda çeşme felanda yok
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bisiklet şart ozaman

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bisiklette zor iş ya sıcaktaen iyisi araba almak 1 dolara on numara araba alırsın ben tek türk olmasam alacaktım ama ayaklara kuvvet yürüdük 3 ay

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet ya 3-4 kişi toplanıp güzel bi araba alınabilir aslında ama hrlde bende tek olcam texasda toplu ulaşım yok diyolar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ya varda toplu ulaşım öyle türkiyedeki gibi gelişmiş değil herkesin arabası var otobüslerin çizelgesi var belli saatte belli yerlerden geçiyorlar 1.5 dolar dı heralde mesela bizim adadan şehre giden ötobus var dı 1.25 dolar istediğin yere bırakıyor seni dönüşdede istediğin yerdenn alıyor ama 10 da bırakıyor ve en geç 3 de tekrar binmen lazım zaman çok az oluyordu

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya varda toplu ulaşım öyle türkiyedeki gibi gelişmiş değil herkesin arabası var otobüslerin çizelgesi var belli saatte belli yerlerden geçiyorlar 1.5 dolar dı heralde mesela bizim adadan şehre giden ötobus var dı 1.25 dolar istediğin yere bırakıyor seni dönüşdede istediğin yerdenn alıyor ama 10 da bırakıyor ve en geç 3 de tekrar binmen lazım zaman çok az oluyordu
    Texas'ı bir görmek isterdim..
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

valla hocam 1000 dolara 10 numara araba hayal diyeyim.ben houstondayım araba bakıyorum ve 2000 dolar ayırdım araba ıcın ve temız araba o fıyata bulamazsın dıyor buradakı herkes bana.araba almaktansa,galerıler 1000 dolara 3 aylık araba kıralıyor eger uzun sure benım gıbı kalmayacaksanız 2 3 arkadas guzel bır araba kıralamanız daha mantıklı olacaktır.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

garson bi kız vardı bu arabayı bin dolara sattı sonra 2200 dolarmıydı neydi tek kapılı spor araba aldı(uzaktaki)
    Hizliupload.com
    ama galarici bin dolara güzel bir araba veriyorsa onu almak daha mantıklı olur mesela texas çok sıcak olduğundan bu arabayla uzun yola çıkınca su kaynatabiliyordu bazen

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vaybe 1000$ süper o araba için. peki ehliyet olayı nasıl texasda

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

geçiyor heralde tam bilmiyorum araba kullanmak nasip olmadı ama rus öğrencilerin ehliyetleri felna geçiyordu hatta 400 dolar bi araba aldılar bir hafta sonra bozuldu 250 dolara yaptırdılar 3 ay bindiler 400 dolarlık araba deme kliması herşeyi var

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ewt arabanın fotosunu buldum 1000$
    Hizliupload.com

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Bu araba kesinlikle 1000 dolar deildir hele tx da insanlar hep buyuk arabaya biniyor en az 3000 dolar eder bu, 1000 dolarada sattiysa kesin ya motor arizalidir hatta yoktur ,yani tamire ihtiyaci vardir 95 model ustu arabalari 1000 dolar civari goruyorsaniz TX da kesin arizalidir araba almayin
    LIVE IS LIFE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks