Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dil okulu vize tarihi F1

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Dil okulu vize tarihi F1

Gençler bende bi soru sorayım.Şimdi wat öğrencileri için son vize tarihleri istanbul için 20 haziran falan filan ya acaba dil okulu için vizeye girecekler içinde mi bu tarih son yoksa onlar konsolosluğu arayıp bu tarihler dışında ileri bir tarihe de alma şansları var mı? Bir kaç gündür konsolosluğu arayacam araycam hep unuttum size sorayım istedim ?
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Dil okullarının Amerika'da başlangıç tarihi genelde her ay olduğu için sanmıyorum öyle bir tarih olsun çünkü wat tarihi belli dil okulu gibi değil .
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Gençler aramızda dil okulu için vize ye girmiş olanlar var mı? Görüşme nasıl oluyor wat'dan farklı olarak ???
    “Dünya bir kitap gibidir ve gezmeyenler onun sadece bir sayfasını okurlar” -- St. Augustine

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı HeredaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençler aramızda dil okulu için vize ye girmiş olanlar var mı? Görüşme nasıl oluyor wat'dan farklı olarak ???
    kardeş ben yarın sabah 10 45 te giricem dil okulu için ... şirket türkçe konuş dedi o yuzden kafam karısık turkce dezavantaj yaratırmı dıye

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

dil okula mi gitceksin?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı maske Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş ben yarın sabah 10 45 te giricem dil okulu için ... şirket türkçe konuş dedi o yuzden kafam karısık turkce dezavantaj yaratırmı dıye

dostum ne kadar masraf gitti, ucak bileti haric???

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

konuş hocam bişey olmaz sonuçta dil okuluna gidiyorsun yanı ben turist vizesi için gitiğimde ısrarla ingilizce konuşmuştum ama adam hep türkçe konuşmuştu
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuş hocam bişey olmaz sonuçta dil okuluna gidiyorsun yanı ben turist vizesi için gitiğimde ısrarla ingilizce konuşmuştum ama adam hep türkçe konuşmuştu

gıttım 13 nolu vezneye o turkce konusunca bende konustum . evrakların hıc bırıne bakmadı (banka hesapları tapular. vs. 4 5 soru sordu ve fişleyip ups ye yolladı. ups sırasındaki memnuniyeti başka hiç biyerde yaşamamıştım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum ne kadar masraf gitti, ucak bileti haric???
    wat masrafıyla aynı masraf .

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Maske dostum sen nereye gidiyorsun dil okuluna bir de ne kadar sure ile gidiyorsun?

Kid evet bende dil okulu ile gidiyorum 26 sinda benimde gorusmem var.

Bu arada wat ile ayni para degil. Ben gidecegim sirkete 435 dolar verdim bunu 300 dolari uluslar arasi ogrenci hizmet bilmem neysi 75 dolari ulasim post ucreti geri kalan 65 dolari unuttum acikcasi bir kac sirktle konustum hepsi stndart 435 dolar cekti yani sabit bir ucret bu 435 dolar bunun disinda okullarin aylik masraflarini da turkiyede aliyor sirketler ama ben dedim orwya gidince aylik olarak ben odeyecem dedim tmm dediler konaklama da istemiyorum dedim sirket sadece bana 435 dolar cikartti dedigim gibi bunun disinda 380 dolar vize 1550 lira gibi mukemmel bir rakamada san diego ucagi ohhhmis orayagidince de aylik okula 300 dolar odeyecem hepsi bu kadar.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Evet gencler az once benim gibi ayni yere dil okula giden arkadastsn haber geldi birisi red birisi onaylanmis. Red yiyen arkadas kel adama denk gelmis adam gecen senen de oraya gidip pedicab yaptigini soylemis dogru mu demis bizim eleman da evet deyince basmis red'i. İki arkadasim da gorusmelerini ingilizce olarak yapmis.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Maske dostum sen nereye gidiyorsun dil okuluna bir de ne kadar sure ile gidiyorsun?

Kid evet bende dil okulu ile gidiyorum 26 sinda benimde gorusmem var.

Bu arada wat ile ayni para degil. Ben gidecegim sirkete 435 dolar verdim bunu 300 dolari uluslar arasi ogrenci hizmet bilmem neysi 75 dolari ulasim post ucreti geri kalan 65 dolari unuttum acikcasi bir kac sirktle konustum hepsi stndart 435 dolar cekti yani sabit bir ucret bu 435 dolar bunun disinda okullarin aylik masraflarini da turkiyede aliyor sirketler ama ben dedim orwya gidince aylik olarak ben odeyecem dedim tmm dediler konaklama da istemiyorum dedim sirket sadece bana 435 dolar cikartti dedigim gibi bunun disinda 380 dolar vize 1550 lira gibi mukemmel bir rakamada san diego ucagi ohhhmis orayagidince de aylik okula 300 dolar odeyecem hepsi bu kadar.
    new jersey de bi okula gidiyorum 3 bucuk ay kadar gıdıcem ama bunun 1 ayı dıl okulu olucak tabı. sırkete ve okula odedıgım para uc aşağı beş yukarı aynı senınkıyle

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

new jersey de bi okula gidiyorum 3 bucuk ay kadar gıdıcem ama bunun 1 ayı dıl okulu olucak tabı. sırkete ve okula odedıgım para uc aşağı beş yukarı aynı senınkıyle
    arkadaslar bana yardimci olun, ben simdi work and travel yapiyorum, noth carolonia dayim, agustosta ayrilmayi dusunuyorum, new yorkta dil okulu bulabilirmiyim eylul e kadar? hizlandirilmis bisi? ne kadar mal olur 1 aylik kalma dahil?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Kaplan dil okulları var onları bulabilirsin bide internetten Language Schools in Newyork dersen birçok okul çıkıyo araştır ve şimdiden konuş ayarla.
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Slm'lar Pazar sabahı 3 aylık yolculuk başlıyor UCLA ex. ALC, 12 hafta academic eng.yurtta kalacağım KLM ile uçuyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Hayırlı olsun kardeşim.Tabi en az 300 doalra okullar mevcur üniversite okullarını da deneyebilirsin.
    Ancak hızlandırılmış kurus gibi bir şey olmaz orada ki 1 aylık bir kurs pek işine yarayacağını düşünmüyorum açıkcası. çünkü gidince seviyene göre normal müfredata dahil olacaksın hızlandırılmış kurs mantığı yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)