Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşlar Sp gidicem yardım !! (Self Placement)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Arkadaşlar Sp gidicem yardım !! (Self Placement)

Arkadaşlar merhaba ömncelikle harika bir platform oluşturulmuş gerçekten ihtiyaçları karşılayan bi site bunları bize sunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Ben ilk defa bu sene katılıcam ve bağımsız olarak gidiyorum yani iş ve pansiyon ayarlama kendime ait olucak !
    Öncelikle Sp'' bizzat giden arkadaşların fikirleri benim için çok değerli sizi can kulağıyla dinliyorum,pansiyon ve iş bulma olasılığımız nedir? Oraya gitmeden burdan bi hamlemiz olabilir mi ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ilk defa gidiyorsan işin biraz zor.. ssn kalacak yer iş filan.. sana tavsiyem ilk olarak büyük şehire erken gitmen.. daha kolay iş bulursun.. gideceğin yere karar verdikten sonra ev ayarlaman.. housing yaz uygun bir yer bulursun.. gittikden sonra çık sokağa önüne ne gelirse başvur.. daha önce hazırlık yapmanı da tavsiye ederim.. i need a job belki yeterli olmayabilir ben geçen sene San Antionio ya gitmiştim.. bu senede self gidicem.. Allah yolumuzu açık etsin.. amin!!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

iyide seLf gidiceksen işinin zaten hazır oLması gerekiyor.. Vizeyi nasıL aLdın ds faLan nasıL geLdi.. Şirketin göstermeLik bi işmi ayarLadı? Herneyse konakLamayı dert etme zaten coğu şirket konakLamanı full placement da da ayarLamaz orada buLursun iLLaki.. birsürü watcıyLa tanıscaksın zaten.. Eğer ingiLizcene güveniyorsan korkma hiçbişeyden iş buLursun bi şekiLde.. iş buLma oLasıLığım nedir demişsin de bu gideceğin yere ve tarihe göre değişir.. MeseLa simdi virginia beache gitsen bi dolu iş buLursun ama 1 ay sora gidersen iş miş buLamazsın.. Birazda şansına bağLı ama erken gidersen iş buLacağını düsünüyorum tabi ingiLizcen de varsa..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkür ediyorum tecrübeleriniz için.Daha büyük bir şehire gidemiyorum çünkü bi arkadaşım wayoming'de iş ayarladı ve onunla beraber gitmeye karar verdik.Ama kesinlikle hazırlık yapmak gerçekten iyi bir fikir en azından bocalamamak için.Amin diyorum allah utandırmasın (:
    evet yani şirket göstermelik bir iş ayarlıcak,ingilizceme güveniyorum ama bu çok farklı bir deneyim bildiğimi konuşturmak için biraz zamana ihtiyacım olucağından eminim evet haklısın umarım o şans bizede vurur..
    Wayoming hakkında bilenler ve gidenler varsa dinlemeye devam ediyorum çok teşekkür ediyorum paylaştığınız için !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)