Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: amerıka

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart amerıka

selam ben amerikaya yeni gidecem arkadaslar nasıl nereden baslanır bilemiyorum (VİZEDE DAHIL) Bana yardımcı olabilecek arkadaslar yazsın selamlar.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşım öncelikle sana tavsiyem amerikaya hangi amaç için gideceğine karar verip googleden bununla alakalı araştırma yapman..hiç bi yol yordam bilmeden sorman yanlış olur..en büyük yardımcın GOOGLE

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı naci örsçelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam ben amerikaya yeni gidecem arkadaslar nasıl nereden baslanır bilemiyorum (VİZEDE DAHIL) Bana yardımcı olabilecek arkadaslar yazsın selamlar.
    amerika ya neden ve hangi programla gidiyorsun?öncelikle bunu düşünmelisin.ona göre vize alıcaksın ne biliym işlemlerin ona göre değişecek.eğer work and travel ile gidiyorsan forumdan vize olarak aratıverirsen geçen sene yazılan yazılara ulaşabileceksin.biraz kendinden bahsedersen yardımcı oluruz...(öğrenci misin?kaçıncı sınıf ortalaman kaç?,ne iş yapmak istiyorsun?hangi eyaleti istersin mesela...vb şeyleri yaz ona göre yorum yapalım...
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hangi firmayla gitcen?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence googledan aramak yerine herhangi bir acentaya git oradana sadece bilgi al WAT ingilizce kursu diye hangisine karar verirsen ona gor arastirma yaparsin. google dan zor olabilir. ben oyle yapmistim. 3 defa WAT a bu sekilde gittim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks