Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20 mayis yesil kagit(1.82 ort.)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart 20 mayis yesil kagit(1.82 ort.)

arkadaslar istanbulda 20 mayista girdim ds olmadigi icin yesil kagit verdiler ne diosunuz ds i yollayinca alirmiyim ortalamam 1.82

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

ds'siz girilebildiğini bilmyiordum hala...
    eğer normal presödüre göre işlem yapılıyorsa not ortalamanın çok fazla sorun olacağını zannetmiyorum. benim de 1,9'du aldım...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

o aldıgın kagıt sorusturma kagıdı olmasın cunku bellı tarıhden sonra sadece ds le gırılıyor vıze gorusmesıne..ıyıce bı ogren onu..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam ben ds olmadığı için vize randevumu bir hafta ileri aldırmıştım ya..Yani konsoloslukla da görüştüm imkansız olduğunu söylediler form olmadan girebilmemin..Umarım bir sorun çıkmaz sende de ama garip bi durum sanki..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok arkadaslar bizide almiyorlardi bayagi bi bekledik yedi bucukdaydi biz 11 de girdik bayagi bi beklettiler izmirden geldiimizi filan soyledik kapidaki adam ozaman ben yukariyla bi gorisiyim dedi bekledik daha sonra bizim sirket sorumlusu konustu yukariyla filan o sekilde aldilar bizi bayagi bi ugrastik daha sonra yesil kagidi verip uzerindeki ds 2019 kismini isaretleyip verdiler ds yi yollayin bize dediler bizde ok dedik yani sorusturma kagidi filan diil ona eminiz zaten sorduk orda eksik ewraklariniz olduu icin werdik dediler ne diosunuz alirmiyiz yaa yarin filan yollancak dsler ????/

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı necro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ds'siz girilebildiğini bilmyiordum hala...
    eğer normal presödüre göre işlem yapılıyorsa not ortalamanın çok fazla sorun olacağını zannetmiyorum. benim de 1,9'du aldım...
    kardesim normal presudur derken nasil bi presodur ??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de 20 mayista yesil kagit aldim fakat benim ds im de vardi ve eksik bi belgem yoktu. memur beni arastiracaklarini söyledi ve onumuzdeki hafta internet sitesine bakmamı söyledi. benim sorum su ki benim numaram tahmini ne zaman yayinlanir internet sitesinde ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

senin ki sorusturmaya gitmis benimki oyle olmadi bizim dsler yuzunden seninki ne zaman hallolur bilmiorum. bizim dsler yarin birgun gidicek bakalim red werceklermi umarim wermezler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşım DS siz sana yeşil kağıdı verirler ama vize alamazsın DS in olmadan. Onun anlamı direk REddir.18 nisandan sonra DS siz kimse vize gorusmesine gidemez !

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım DS siz sana yeşil kağıdı verirler ama vize alamazsın DS in olmadan. Onun anlamı direk REddir.18 nisandan sonra DS siz kimse vize gorusmesine gidemez !
    eğer görüştüyseniz ve kabul ettilerse sana bir opsiyon tanınmış demektir... bu da red yediğin anlamına gelmez...
    ds'in geldiği zaman gönderirsin ve muhtemelen alırsın vizeyi... Ama şu da var ki özellikle bütün şirketlere ds siz girilemeyecek diye yazı gönderip sonra seni almaları biraz kafa karıştırıcı, yani umarım eminsindir bi sorun olmayacağına....
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim sen sen galiba konsoloslukta calisiosun bu kadar net konustuuna gore eger oyleyse sen ogun bizi nasil iceri aldin yabiz biraz zorlada olsa girdik bize hakkaten kaponun da dedii gbi biraz opsiyon tanindi.hatta bugunde ds leri yolladik cewap beklioruz artik konsolosluktan.ayrica ogun red alanlarida gordum kimseye bizdn baska yesil kagit wermediler nese bakalim umarim aliriz aama sahssi gorusum kimseye bu satten sora yesilkagit wermezler sadece bize werdiler umarim aliriz da vizeyi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar bizimde dsler gideli 3 gun oldu bi haber yok alicazmi almicazmi kafayida yicem bir an once gelsede alcazmi almicazmi bi gorsek yoksa az kaldi tirlatmaya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkaşlar..aynı SOrun bendede var.. ortalamam 1 90 larda.. 26 martta yeşil kağıt aldım iyi geçti görşmem....benimde dS formu pazarteSİ gelecekmiş.. SOnra aynen beklicez.. beklemeyi hiç sEvmiyorum.bide belirSziliği...alıp almadığınızın haberini bekiyorum arkdaşlar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aynen kardesim sende buraya ilet alip alm almadigini.benim merak ettigim dsler gittikten sonra vizeyi verrken gorevliler not ortalamalarina filan takrar bakiorlarmi bunu merak ediorum yoksa kafalrina goremi davraniyorlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla kardeşim.. bakmaSInlar mumkunSE elimi ayağımı bağladı ya.. bodrumdan iş teklifi geldi.. en az 2 milyar maaşılı.. bu iş yüzünden erteledik.. inşalah hayırlıSI olur.. ya ben şunu düşünüyorum. ilk görüşmemizde red vercek olSAlardı o anda neden vermedilerde.. bizi beketiyolar.. bi amaçlarımı var.. bunun cvpını bulurSAk ozman işi çözeriz gibi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya bende onu dusunuorum red vericek olsalar direk elimize tutustururlardi red di not ortalamarida dusuk ama yapmadilar yl kagit werdiler ki bana 20 mayisda werdiler bu belgeyi en son benim bildiim 18 nisandaydi umarim vizeyi verirler bzim gbi dusunup

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inşalah birader.. yokSA deStekli Söverim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aynen aynen ama sowmekde cagre diil o dakkadan sonra neese bol sans sanada kaardesim bekleyelim bakalim nolcak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yani...naSipSE olur kardeş.. yapıcak bişi yok.. bi gelişme olurSA haberleşelim..benim mail adreSİ profiimde yazıyo olmaSI lazım.. görüşürüz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tamam dir gelisme olursa buraya yazarim ayrintlariyla goruusrs

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inşalah burayı tekrar bulabilirim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aramaya yesil kagit filan yazarsan bulursun kardesim sorun olmaz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı hknky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de 20 mayista yesil kagit aldim fakat benim ds im de vardi ve eksik bi belgem yoktu. memur beni arastiracaklarini söyledi ve onumuzdeki hafta internet sitesine bakmamı söyledi. benim sorum su ki benim numaram tahmini ne zaman yayinlanir internet sitesinde ?
    16 mayısta bana da yeşil kağıdı verdiler ds herşeyim tam dı yalnız kaç gün sonra gelir bilemiyorum sonuc

sana nasıl dediler ki önümüzdeki hafta bak o kadr erken mi açıklıyolar acaba ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hknky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bende 29 nisanda girdim vizeye ve haal ismim açıklanmadı isim soruşturmasında umarım çok geç jkalmazsınm 1 haftada açıklanmasını bekleme en az3-4 hafta benim 4 oldu ama ses yok

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benimki isim sorusturmasi diil sirketimle konustum onumuzdeki hafta ici bizim pasoportlarin gelecegni soylediler bakalim umarim biran once gelir tabi vize basilmis olarak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ozmoz kardeş benim dS formu bugun gelmiş amerikadan.. paSaSport SEviS bide dS formu konSOloSluğa gitmiş.. vizenin baSIlıp baSIlmadığını buraya yazarım.. umarım hepimizin olur..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

insallah olur abi ya senin not ortlamsi kacti?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1.82 yaa 92 olmaSı lazm

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ooo ayni yaaa not ortalamalirimiz ozaman ben alirsam sende alirsin yaaa sorun olmaz yada sen alirsan bende alirim insallah tabi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar pasoportum bugun vizem basılmıs olarak geldı yanı vizeyi almısım herkese cok tesekkur edıyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)