Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: job offer acil cevap lütfen:S

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart job offer acil cevap lütfen:S

ya job offer ım gelse ama imzalamasam başka bi iş seçme şansım olurmu???:S

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

olur ama şirket bunun için senden para alır. Yani masraf ödersin. Kaç para olacağını şirketinin arayıp sor, sonra imzalamamayı yeniden düşÃ¼n. 250 dolar gibi bir para da olabilir.ben öyle hatırlıyorum.

Pardon ben ds2019 la karıştırdım
    Yukarıdaki cvp geçersizdir.
    Konu neo-kimyager tarafından (26-01-2010 Saat 01:23 PM ) değiştirilmiştir.
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İş sözleşmen nasıl geliyor? Danışman şirket tarafından mı getiriliyor yoksa siz self olarak iş buluyorsunuz bunun üzerine mi size gönderiliyor?

Eğer şirket getiriyorsa, imzalamazsanız sözleşmeyi, sizin yerinize o işi seçmek isteyen başka bir wat öğrencisine o işi verebilirler.. Fakat o işi isteyen olmazsa yani şirketi oyalayabilirseniz belki sizin için o iş sözleşmesini imzasız rezerve gibi saklayabilriler ....Seninle şirket arasında bu konu..

Fakat eğer yurt dışından sana self olarak basşvurduğun şirket bu formu yolladıysa, yine benzer durum geçerli..İmza atarsan iş senin, ama atmazsan işi kaybetme olasılığın yüksek...

Açıkcası benim geçtiğimiz yıl danışmamnlığımı yapan şirket elinde onlarca iş sözleşmesi vardı. Bütün öğrencilere bu sözleşmeleride yolladılar. isteyen istediğini seçti onayladı.
    Fakat benim bildiğim kadarıyla bu sözleşmeyi imzaladıktan sonra vazgeçersen belli bir miktar ceza ücreti ödemen gerekebilir...Yine şirketle imzaladığın sözleşmeye bağlıdır bu..
    Konu aalpinistt tarafından (26-01-2010 Saat 01:17 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya geçen hafta cv yollamıştık ve dün danışman şirketimiz job offerlarımızın geldiğini haber verdi bugün imzalancağını söylediler ama bizim bazı tereddütlerimiz oluştu ve önce gidip bi emin olmak tekrar tekrar konuşmak istiyoruz:S Eğer imzamalamazsak bu işe değil başka bi yerde başka bi işe yerleşmek istiyoruz:S Ama şu tekrar ücret ödeme olayı kafamı karıştırdı:S Sanırım bizim yerimize girmek isteyen öğrencilerde var her şekilde o ücreti ödemek zorundamıyım yani yerime başka bi öğrenci gönderilse bile??

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ceereen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya geçen hafta cv yollamıştık ve dün danışman şirketimiz job offerlarımızın geldiğini haber verdi bugün imzalancağını söylediler ama bizim bazı tereddütlerimiz oluştu ve önce gidip bi emin olmak tekrar tekrar konuşmak istiyoruz:S Eğer imzamalamazsak bu işe değil başka bi yerde başka bi işe yerleşmek istiyoruz:S Ama şu tekrar ücret ödeme olayı kafamı karıştırdı:S Sanırım bizim yerimize girmek isteyen öğrencilerde var her şekilde o ücreti ödemek zorundamıyım yani yerime başka bi öğrenci gönderilse bile??
    Hımm anlıyorum.

Açıkcası sözleşmende ne yazıyor onu bir kontrol et derim. ve bu durumu yani başka bir iş düşündüğün ve emin olamadığın konusunu şirkete bir danış derim.
    Şirketin senin için bir sözleşme getirmiş sonuçta. Ne desem yalan olur şu durumda. Bu işi kabul edecek başka birini bulup yollayabilirler. Fakat senin bu işi seçmemen durumunda para verip vermeyeceğin konusu bile net değil..Belki böyle bir şey talep etmeyebilirler...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugün gidip görüşicem tekrar bi çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)