Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lüks araç

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart lüks araç

arkadaşlar amerikada lüks araçlar ne kadardan kiralanıyor mesela mustang 2007 model yada ferrari gerçi ferrari biraz yüksek kaçar sanki honda s2000 ??????????????

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

son model mustang kıralamıstım gunluk 67 dolara ama luks araba ıcın onceden rezervazyon yaptırman gerekır ferrarı bulamamıstım ama ferrarıden daha guzel lexus lar var orda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

mustang 67 dolar...denemek lazım =) Peki mustang 67 model ne kadardır ?
    Wat

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşım ferrari heryerde ferrari , american arabası olmadıgı için yani türkiye america deişmiyor , ferrariler kiralanmaz ancak rüyanda o daaaa belkiii

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

paranın açamayacağı kapı yoktur
    http://www.gothamdreamcars.com/new-y...30-rental.htm#

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paranın açamayacağı kapı yoktur
    http://www.gothamdreamcars.com/new-y...30-rental.htm#
    vay anasını saleen bile kiralanıyo. site güzelmiş vala

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mstfdg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay anasını saleen bile kiralanıyo. site güzelmiş vala
    Fiyatlarda fena değil aslında modellere göre

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya beyler türkiyede bile ferarri kiralanıyor ama 1200 euro

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

okadarını bende biliyorum arkadaşım oyüzden türkiye america bişey deiştirmiyor dedim , arkadaşın verdigi sitede günlügü 1450 dolarmış sonra sadece 100 mile gidebiliyormuşsun ve 100 mile i geçersen mile başına 2 dolar artı ödüyormuşsunn, sen bu arabayı hadii diyelimm kiraladınn sonra arabayı park ederken biryere sürttün çizildii eee napacaksınn ben onu sorarım sana yeni bi ferrari çalışıp alırsın artık, o yüzden hayall yemez birazz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı memetcetinkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okadarını bende biliyorum arkadaşım oyüzden türkiye america bişey deiştirmiyor dedim , arkadaşın verdigi sitede günlügü 1450 dolarmış sonra sadece 100 mile gidebiliyormuşsun ve 100 mile i geçersen mile başına 2 dolar artı ödüyormuşsunn, sen bu arabayı hadii diyelimm kiraladınn sonra arabayı park ederken biryere sürttün çizildii eee napacaksınn ben onu sorarım sana yeni bi ferrari çalışıp alırsın artık, o yüzden hayall yemez birazz
    ya bn bi giderim musteri gibi,su arabanın direksiyonuna dokunsam yeter sonra bide calıştırıp motor sesini duydummu olsemde gam yemem,sonra vaz gectim kiralamıyom der kacaraım oradan...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tabi cnm para kapıyı açmaktadır... kiralanırlığı linkde görülmüş... motorun sesini dinlemek biraz yeter...
    Wat

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

o daa imkansız adama ne diyeceksin bir deneyim yaa saglammıymış(Ferrariden bahsediorsun) ona göre kiralıcam mı diyeceksinnn??? genelde arabayı sana kiraladıktan sonra getiriyorlar parayı verdikten sonra yani

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

o daa imkansız adama ne diyeceksin bir deneyim yaa saglammıymış(Ferrariden bahsediorsun) ona göre kiralıcam mı diyeceksinnn??? genelde arabayı sana kiraladıktan sonra getiriyorlar parayı verdikten sonra yani
    neyse canım bnde yolda falan süren birini gorürsem ona derim
    "HACI Bİ TUR BİNİMMİ LAN"...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ya belki saatlik kiralarlar yav.
    1450$/24=60$ bn valla 100$ bile veririm bi saatine yaparlar bi kıyak yav öğrenciyim abi derim...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

95model ford neyinize yetmiyo ya

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Mehmet Harikalar Diyarın'da diye kitap yazarım ben. Nasıl bir fantezi dünyasında yaşıyorsun? Restoranda hesap ödeyemeyenleri bulaşık yıkamaya götürürler de, arabanın bşaına bişey gelirse size bir zararı olmaz merak etmeyin. Insurance diye bir şey var. Zaten bu arabaların kaderi teslim ettikleri müşteriye bağlı olsaydı, arabayı kiralayacak adamdan banka hesap cüzdanı, 6 aylık maaş bordrosu, adliye sicil kaydı, vukuatlı nüfus kayıt örneği isterlerdi.
    Öyle değil mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

10 kişi kiralar 10 mil 10 mil binilir varmı dahası :P

şu anda bir stres seziyorum forumda genel olarak sadece bu konu adına değil..sanırım ds stresi diye adlandırıyorum bunu...

Stressiz günler
    Wat

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bu arada arkadaslar ben gecen yaz bu araclardan kiralamayi denedim ancak bana 25 yas altina kiralamadiklarini soylediler iki farkli firmaydi tam hatirlamiyorum adlarini.arabalari gorup girmistik sormaya ama iste buyu de gel dediler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Harikalar Diyarın'da diye kitap yazarım ben. Nasıl bir fantezi dünyasında yaşıyorsun? Restoranda hesap ödeyemeyenleri bulaşık yıkamaya götürürler de, arabanın bşaına bişey gelirse size bir zararı olmaz merak etmeyin. Insurance diye bir şey var. Zaten bu arabaların kaderi teslim ettikleri müşteriye bağlı olsaydı, arabayı kiralayacak adamdan banka hesap cüzdanı, 6 aylık maaş bordrosu, adliye sicil kaydı, vukuatlı nüfus kayıt örneği isterlerdi.
    Öyle değil mi?
    arkadasim zaten sen araba kiralarken kredi kartin yoksa kiraliyomiyorsun neden?? sen kredi kartini veriorsun onlar herhangi bir soruna karsilik kredi kartindan simdi net parayi hatirlamiyorum yaklasik bir 300 dolar para olmasi gerekiyor hesapta sonra sen arabayi kiralarken arabanin etrafinda gorevliyle 3 tur atiyorsun arabanin ciziklerine bakiorsunuz adam sozlesmede bir bolume cizikler nerdeyse isaretliyor sonra arabayi getirince arabayi kontrol ediyorlar bakiorlar cizik bile varmi diye?? yoksa arabayi carpisan araba gibi kullan olurmu ole.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Tabiki çarpışan araba gibi kullanmıyorsun ama aracın başına bir şey gelince yüzbinlerce doları sana ödetmiyorlar. Sözleşmede belirli bir ceza illaki vardır ama kiralayan şirkette kaskosunu yaptırmıştır bu araçların. Araç pert bile olsa onlar parasını alır.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bnce adamlar sozlesmede tamir suresi boyunca aracı kiralayamadıklarından o sürede sana para odeme gibi bir madde bulundururlar...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Evet dedigim gibi sen yüklü bir para ödersin yani kiraladıgın şirket ödemiyor zaten sana baştan soruyorlar 3 çeşit sigorta var 1 arabayı sigortalayabilirsin 2 eger birine çarparsan yaralarsan onunla sigrta ilgileniyor 3 kendini sigortalıyorsun ,, şimdi net hatırlamıyorum ama ben ilk kiraladıgımda korkup arabayı sigortalatmıştım bunun için baya bi para ödüyorsun ki ferrarinin sigortası artık nekadardır düşünün ama sonrakilerde hiç sigortalattırmadan kiraladım arabayı ,

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

memetcetinkaya arkadaşımız sanki bu işin içinde gibi konuşuyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar fiyatlar çok yüksek gerçekten, watçılara göre değil

Ama benden bir fikir,

Arabanın içine binip, foto çektirebilirsiniz. (Tr'de de olur ama USA'de daha kolay olacaktır )

Bu arada 750 $ - 1000 $ civarındaki bahsettiğimiz arabalar için fotosu olanlar var mı, nasıl birşey.
    Konu roboelektronik tarafından (02-05-2009 Saat 03:19 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

corvette lerin kiraları ne kadar bilen var mı??

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı handsome Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    corvette lerin kiraları ne kadar bilen var mı??
    Ortalama bır corvette i yanılmıyorsam 100-150 dolar arasında kiralarsın,amerikan arabası çünkü,mustanglerde öyledir mesela,avise gidip bir mustange ilgiyle bakarken görveli bayan isterseniz bunu alabilirsiniz demişti,ben nasıl olur ya diyemeden,ford focusla arasında günlük sadece 15 dolar fark ediyor dedi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

escalade - 349
    f430 - 2000
    hummer - 299
    bmw 335ci - 345
    650 ci - 499
    corvet - 299
    l. gallardo - 2000
    range sport - 399
    mercedes s 550 - 499
    cls cabrio - 450
    copper s - 99
    p. cayyn gts - 399

günlük fiyatlar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ulan bi gunluk te olsa su corvet'i kiralamak lazim burada binmemiz imkansız zati...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Ben de cok istiyordum ve hala istiyorum söyle saglam bir arabayı 1 gün de olsa kiralayıp keyfini cıkarmayı. Ama corvette, mustang vs hem kira bedelleri fazla hem de 25- e kiralamıyorlar. O yüzden ister istemez vazgecmek zorunda kalıyorsunuz. Simdilik Dodge Charger kiralamayı düsünüyorum. Günlüğü de 67$ 25 altı ücreti ve hersey dahil Süper bir araba diyemem corvette mustang ile kıyaslayınca ama min 2.7lt 180bg, veya 3.5lt 250bg, 5.7lt 425bg secenekleri var. Umarım Enterprise da bunlardan 3.5 veya 5.7lt olanı vardır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı nicola_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bnce adamlar sozlesmede tamir suresi boyunca aracı kiralayamadıklarından o sürede sana para odeme gibi bir madde bulundururlar...
    Rent a car şirketlerde bulunan tum arabalar hem kaza için masrafı,hem de tamir süresince kiralanamadıkları gunlerin parasını sigortadan alırlar. Hatta işleri kesatken kiraladıkları üç beş araba için keşke kaza yapsa diyen şirket sahipleri tanıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks