Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Work and Travel İki İş Arasında Kalmak. WI - TX

MrDioxide
    Guest

Exclamation Work and Travel İki İş Arasında Kalmak. WI - TX

Selam dostlarım umarım hepimiz için 2019 senesi güzel bir wat dönemi olacak hakkımızda hayırlısı olması dileği ile sizden yardım isteyeceğim konuyu anlatıyorum iki iyi iş teklifi arasında kaldım wisconsin ve texas teklifleri var. Sponsorum interexchange ve sistem üzerinden araştırıp güzel işletmelere iyi gördüğüm tekliflere mail atıyordum ve texasta houskeeper işinden cevap geldi evet sizinle çalışmak isteriz ama size şuan teklif gönderemiyoruz bir problem ile karşılaştık interexchange ile görüşüyoruz size teklif gönderebileceğimizin garantisini verdiler en kısa sürede dönüş yapacağız dediler mail yoluyla iletişim halindeydik ve bu arada wisconsinden bir teklif geldi hospitality crew michigan sınırında güzel bir işletme ortamı güzel türk yok neyse bu texas a 1-2 daha mail attım cevap gelmeyince vazgeçtiler sandım benden wisconsini onayladım ama 2-3 gün sonra texas mail attı hemde job offerini göndermiş ismim soy ismim yazıyor şekilde haydaa dedim benim kafa karıştı allak bullak oldu wisconsini iptal edip texasımı seçsem demeye başladım gönlümdeki yer texastı ama kasırga sıkıntısı olabilirmiş bu arada iş detaylarını verecek olursam

TEXAS-port aransas housekeeper saatlik 10$+tip(teklifte yok ama bir şekilde alırsın diye düşünüyorum tip) overtime var (mailde sorduğumda 50-60 saat çalışıyoruz demişti) 2. iş imkanı var ada bölgesi ve etrafta işletme çok konaklama var kira depozito yok ve mailde sorduğumda tam teşkilatlı mutfak gereçleri varmış

Wisconsin- Big sand lake eagle rivere 30 dk araçla
    Hospitality crew pozisyonu 10$+tip overtime belki konaklama var kira yok depozito geri ödemeli 100 dolar mekan güzel türk yok adamla whatsapptan görüştüm gayet iyiler beni sevdi ingilizcemi beğendi 2. iş imkanı araba alırsam oluşur ama günlük 1 saat yola gidecek git gel şeklinde 10-15 dolardan olurum kafam karışık sizce nereyi seçmeliyim tecrübeli arkadaşlar yanıtlarsa daha memnun olurum.

Desteğinize bilgi ve birikimlerinize ihtiyacım var

Acemi Watçı Arden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Öncelikle merhaba. Sitede daha önce port aransas giden arkadaşlar var. arama kısmına yazarsan başlıklar var. Tabi biz ezbere fikir verecek olursak tavsiyemiz wisconsin olur. Çünkü Wisconsin daha turistik bir yer ve burada ikinci iş imkanı daha fazladır. Ama iki işininde güzel yanı konaklama sorunun yok. Bu da sana kafadan 3 ay kalırsan 1500 dolar kar demek. Texasda çalışmış oranın kurdu matador36 diye bir arkadas vardı burada ulaşabilirsek soruna cevaq verir

MrDioxide
    Guest

Dostum wisconsin i seçtim texas işi sıkıntı olcak gibiydi ayrıca ikisindede konaklama ücreti yok wisconsin sadece 100 dolar depozito istiyor geri ödemeli bakalım hayırlısı budur inşallah gönlümüze göre herkesin hakkında hayırlısı olsun

Acemi Watçı Arden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Kardesim sıkıntıda çıksa basta sakın üzülme. Bence de Wisconsin seçmen daha iyi olmuş. İşte konaklama sıkıntın yok olayın en güzel kısmı bu. Hergün 8-10 saat çalışsan sana yetecektir. Sanırım ilk kez gidiyorsun. Wisconsin'de gittiğin yerde ikinci iş imkanı varsa kaçırma bence.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)