Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SSN ile ilgili cok ACIL!!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart SSN ile ilgili cok ACIL!!!!

Akadaslar merhaba su an amerkadayim denton, Dallasta. Hic bir sey bekledigim planladigim gibi olmadi, cok acil olarak ogrenmek istedigim bir sey var, burada denton da SSN ye basvurduk 10 gun icinde internetten yayinlanacagini soylediler, bir kac gun icerisinde New Orleans a gitme durumum var orada cok is varmis arkadas kesin is bulursun dedi, oraya gitsem SSN ile ilgili sorun olur mu yani SSN noktasinda ne olabilir bu ssn internetten ogrenebiliyor muyuz o numarayi sadece bu ise hemen gidicem buradan....
    llorando, de cara a la pared...

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

SSN verdiğin adrese gider. Numaranın üzerinde bulunduğu bir kart verecekler. İnternetten ssn öğrenme diye birşey yok; en azından ben öyle birşey duymadım. Gitmek istediğin yerde bir işe yerleşebilmen için SSN gerekli. Kaçak çalışacağım dersen bilemem. SSN kartını şu an bulunduğpun yerde beklemene de gerek yok. SSN çıktığı zaman gittiğin yerdeki herhangi bir ss ofisine giderek a4 ebatlarında içinde bilgilerinin ve numaranın bulunduğu kaşeli kağıdını alman yasal olarak çalışman için yeterli
    admin (at) turkishwat.net

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

O halde burada oturup beklememe gerek yok, ciktigi zaman oradaki ssn ofisine gidip oradan alabilirim a4 kagidini!!! Burada beklemiyorum yani dimi o numarayi baska bir yerde ( new orleans ) ss ofisine gidip ogrenebilirim, verdigim adres dentonda burada bir adres o adrese gelirse arkadaslara soylerim yeni adresime postalarlar. O halde gidiyorum yani burdan?
    llorando, de cara a la pared...

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

evet numaran çıktığı andan itibaren herhangi bir ss ofisinden pasaportunla giderek gerekli belgeyi alabilirsin.
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yolun acik olsun murat umarim new orleans da is bulursun da ortak planlarimizi gerceklestiririz... cok sorun yasadik umarim agustos sonunda hersey daha guzel sonlanmis olur.. Haberlerini bekliyoruz dostum sik sik yaz takip ediyoruz okuyoruz , kendine iyi bak.

Gerekirse SSN ofisine gidip adres degisikligini belirt derim. bir sorun yaratagacini sanmiyorum.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar peki biz ssn ye BASVURDUK ancak isimizi degitirmek istiyoruz;
    sirkette saolsun ilgilenmio,kendimiz bi is bulsak ssn olmadan calisabilirmiyiz bilen varmi?cunku ssn cok gec geliomus burda daha fazla calismak istemiyoruz bilen varsa yazabilirmi az bi zamanimiz var

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

SSN olmadan kimsenin seni ise kabul edecegini zannetmiyorum. cunku ssn siz olarak calisman demek kacak pozisyonda olman demek ve eger sirketin kacak isci calistirdigini farkederlerse ne olacagini biliyorsun. Kimse bu riskin altina girmez bana sorarsan. Bence sen ssn yi alana kadar dayan o iste , calisirken is aramaya devam et hatta bulursan kisa bir zaman sonra ssn alacagini soyle bakarsin okey verirler sana. Dedigim gayet anlasilir sanirim kolay gelsin
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasim benim 2 ayi gecti ssn numaram yok ve ben 2 hafta once isten ayrildim gittigim sehirde adresi degistirdim ve bende bazi sorunlar cikmisti kaydimi komple silip bi daha yaptilar yarin numarami alacagim...basvurduktan 2 yada 3 gun sonra numarani alabilirsin o yeterli zaten ve internettten ogrenme diye bisey yok cunku biz memurla bayagi konustuk yanimda ki amerikali arkadas cep numarasini verdi sadece tel numarasi aliyolar haber vermek icin e mail de kabul etmiyolar...ama bu ssn isi hic sikinti degil dostum bunlar en basit ayrintilar bikac gun icinde numarani alirsin ki ben numaram yoktu suan bulundugum sehirde bi kac defa gunu birlik is buldum bu tarz isleri cok rahatda bulabilirsin numarani alana kadar idare eder....

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

SSN si adresi gelmeyen arkadaslar da merak etmesinler SSN ofislerine gidip ogrenebilirler . Bu arada Pasaportla birlikte DS Formunu unutmayin diger eyaletlerde nasil bilmiyorum da ORLANDO da DS'Siz vermiyorlar .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)