Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 21 mart gorusme yardim!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart 21 mart gorusme yardim!!!

Merhaba arkadaslar,21 mart ptesi yani yarin sabah 7:30 da istinyede vize mulakatim var,suan besiktasta kalmaktayim tanjdiklara geldik.dolmuslara sorduk sabah gidiyorlarmis,taksi ile gideyim dedim 25 30 lira fiyat
    Çektiler,sizden ne ile gitmem gerektiğini tavsiye etmenizi istesem.birde kacta evden cikayim?trafik falan olacağından dolayı ve dolmuşlarda konsolosunun önünden geçmiyorlarmış biraz yürüyeceksin dediler . Beşiktaş çarşıya 15 20 dklik yürüyüş mesafesine uzaklığım var.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

6 da cıkta işini garantiye al kardes okadar yurume mesafesi yok zaten sahile yakın bir yer bi yokusu war cıkıcagın sen ne vizesi alıcaksın?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yanılmıosam saat 6.20 gibi istinye otobüsü geçiyor,beşiktaşdan.otobüs konsoloslugun önüne kadar gidiyor zaten.doolmuşa da binsen az bi yol yürürsün.internetten otobüs saatlerine bak iyice öyle çık yola.iyi şanslar sana,vize almak çok kolay,sakın büyütme kafanda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

F1 vizesi icin gidiyorum dil okulu icin.5.30 da evden çıkacağım 6 gibi duraktayim.25 30 lira taksiye vermek istemiyorum açıkcası ondan.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

BEN 2 YILDIR ÇApadan biniyorum,saat 5.50 gibi burdan geçiyor.direk istinyeye gidiyor.taksiye gerek yok,sabah yollar da açık oluyor zaten,sorun yaşamazsın.

BannedUser
    Guest

Merak etme kardesım yetısırsın her turlu. 6.30 Besiktas İskele duragında olsan yeter sana. Istınye Dereıcı otobuse bındın mı tam elcılık onunde ınıyorsun. Kasma kendini gec kalsan da alırlar merak etme. Cok gec kalmada.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hocam çok teşekkürler yardımlarınız icin,bu
    Arada orada bı sarisin kadın varmış mülakatı yapan ve sorunlu diyorlar dogrumu

BannedUser
    Guest

Alıntı seasret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam çok teşekkürler yardımlarınız icin,bu
    Arada orada bı sarisin kadın varmış mülakatı yapan ve sorunlu diyorlar dogrumu
    Yalannnnn Bu sene 2 erkek 1 esmer kadın var. Değisiyorsa bilmem

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Peki hangisi sorunlu onlardan,yani vize görüşmeleri biraz daha zor gecen varmı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben 18 martta aldım vizemi ( j1 ) kel olan adama denk geldim çok pozitif konuştu benimle ve arkadaşımla, kolaylıkla aldık vizeyi bence kişi farketmez görüştüğün çok kasmadan veriyolar vizeyi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar öncelıkle merhaba,Bugun amerıkada dıl okulu ıcın mulakata gırdım.mulakatta orta yaslı esmer amerıkalı memurla konustuk.Bana neden gıttıgımı sordu,dilimi geliştirmek için dedim ok dedı.Okulumu sordu bölümümü sordu,mezunmusun dedı evet dedım. Sonra amerıkada daha once bulunmussun dedı nereye gıttın dedı,vırgınıa dedım.Eglendınmı dedı evet baya dedım.daha sonra bana senın fınancal durumunu kım saglıyor dedı.para benım ama aılem verdı bana dedı.baban ne ıs yapıyor dedı ,sınıf ögretmeni dedım.Annnemı sordu postaneden emeklı memur dedım.ne kadar sure kalacaksın dedı 16 hafta 2 semester dedım.buraya kadar hersey tamam.Burada bana neden houston üniversitesi dedi.Dedımkı unıversıtenın egıtımının kalıtelı olmasından dolayı,ve tavsıyelerden dolayı.Ikıncı kez neden houston dedı.Dedımkı benım unıversıteden eskı hocam houstonlu oldugundan ben tavsıye ıstedım bana houstondan bu unıversıtenın esl programının ıyı oldugunu tavsıyet ettı dedım.Ok dedi.elıme verdı ups kagıdını gıt dedı ode parayı pasaportu postalıcaz dedı.Ama vızenı verdım vermedım tarzı bısey demedı.Yalnız SORUN BURADA ki benım dosyamın ıcındekı hıcbır evraga bakmadı ve ıstemedı.sadece elınde i-20 formu,sevis pasaport vardı.ne transkirptime baktı ne mezunıyet belgeme,ne askerlık tecılıme,ne ucak bıletıme,aılemın bordlroları falan da bakmadı.En önemlisi de banka hesap cuzdanımla bankadan aldıgım ıngılızce şu kadar param vardır yazıma bakmadı.Arkadaslar bu durumla karsılasan ve ardından vızesı basılan varmı aranızda,yada tam tersı bu durum bır sorun mudur?Yardımlarınızı beklıyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

anlattıklarına göre sonuç olarak bence vizeyi almışsın çünkü bana göre bütün sorularına tatmin edici cevaplar vermişsin .çogu kez duydum görevliler bazı zamanlarda seninde dedigin gibi bütün evraklara bakmıyorlar ama vizeyi veriyolar..tekrar tebrikler..!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)