Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dulles Airport yardım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Dulles Airport yardım

Mrb. Arkadaşlar benim bütün ulaşım planım işverenim sayesinde sorunsuz ve güzeldi adam aylar önce 12 haziranda internationel staffları(camp usa ye gdyrm) havalimanından 6 pmde alacaktı böyle olunca bende 2 ay önce thy nin 12 haziranda 4 pm de wash. Olacak uçağından ucuza bilet aldım ancak gel gelelim ki dün email atmış ve sizi 13 haziranda 6 da alacağım diyor şimdi sorum şu ki malum bir camp da çalışacağımdan kendim gitmem çok zor çünkü en yakın kasaba 9 km büyük ihtimale ben 1 gün bekleyip işverenin otobüsüyle gideceğim ancak 30 saat nerede bekleyeceğim sizce gözümü karartıp washingtonun merkezine mi gidip bir otel bulup sabah döneyim mi(ve bunun tahmini ücreti nedir ve dulles airportun yakınıda çok pahalı olmayan oteller varmı(ulaşım dahil 85 90 dolar harcamaya rağzym yeterki telef olmayayım)) yoksa paşalar gibi havalimanında 30 saat bekleyeyim umarım oraları bilen birileri vardır...(not: uçuş değişikliği şansım yok zaten olsada o gün uçak yok)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar yok mu hiç dulles de uzun süre bekleyen
    en azından bekleyebileceğim uygun ve güvenli bir alan varmı ve uyuyabilirmiyim onu bileyim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

havaalanini tam olarak bilmiyorum ama washington merkeze inip sonra geri donebilirsin.. bence en uygunu bu bu arada kamp a kendin de gidebilirsin bence.. cok uzak biyer degilse..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yorum için teşekkürler
    sanırım haklısınız şehre inmek mantıklı ama sanırım havaalanı biraz fazla uzakmış şehre
    tabi yinede işverenimle konusacağim beni en yakın kasabadan almasını isteyeceğim olmazsada artık havaalanının durumuna göre hareket edeceğim baktım internet ve priz var ve de güvenli kalacağım yoksa artık ilk günden kendimi aşan bir maceraya gideceğim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)