Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NEWYORK (tur&gezi&otel)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question NEWYORK (tur&gezi&otel)

Arkadaslar work and travel bıtımınde herkezın ıstedıgı gıbı travel olarak newyork a gıtmeyı dusunenler ıcın bı sorum var? planlarınızı nasıl yapıyorsunuz tur ayarlama gıbı bı ımkanınız varmı 1 haftalık bı amerıka tur paketı guzel olurdu. bu konuda bılgı sahıbı olan varmı? bıde paket tur ayarlayamayanlar ıcın manhattan cıvarından otel bılgısı olan varmı cok konforlu olmasa bıle ekonomık ve guzel olan otel bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırz....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Nyde konaklamayla ilgili forumda yuzlerce konu var. Ondan bilgi alabilirsin veya hostelworld.com buraya girip manhattandaki hostellari goreiblirsin. MIlletin yaptigi yorumlara bak. Olumlu yorum fazlaysa o otele git.

Manhattan icin tur paketi gereksiz. Sehri her cadde yaninda duran ustu acik otobuslerle gezebilirsin. Epeyi gezdiriyor seni. Bi yerde inince 1 saat sonra falan sonraki gelen otobuse ucretsiz binme hakkin var. Gezerken inersiniz bulundugunuz yeri gezip sonraki otobuse binip tura devam edebilirsiniz.

Mnahattan'in kisisel gezilmesi taraftariyim. Tur a katilmak gereksiz para
    Sometimes memories can kill...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ben ilk sene tura katildim 2. yil ise kendim gezdim. Bencede kisisel gezi daha guzel hem biryere bagli degilsin hemde kafan rahat. Soyle birsey olabilir eger gunleriniz kisitli ise ozaman tur mantikli.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart tur hakkinda bilgi

Alıntı fthcompeng Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar work and travel bıtımınde herkezın ıstedıgı gıbı travel olarak newyork a gıtmeyı dusunenler ıcın bı sorum var? planlarınızı nasıl yapıyorsunuz tur ayarlama gıbı bı ımkanınız varmı 1 haftalık bı amerıka tur paketı guzel olurdu. bu konuda bılgı sahıbı olan varmı? bıde paket tur ayarlayamayanlar ıcın manhattan cıvarından otel bılgısı olan varmı cok konforlu olmasa bıle ekonomık ve guzel olan otel bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırz....

kardesim biz turlara katilmak istiyoruz ama nasil katilacagimiz ve nereye para yatircagimiz
    turun nerden hangi adresten kaltigi ve bize nasil bilgi verilecegi hakkinda genis capli bi cvp yazarmisin?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

gotobus.com guzel turlar var bız aldık eger uc kısı ısenız 3uncu bılet bedava oluyo 6 gunluk bı tur ıcın 245 odersınız washıngton boston ny nıegara...artı olarak sofere 30 dolar kısı bası ve muze gırıs paralarıda 175 dolar felan tutuyor senı gelıp havaalanından alıyorlar
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nyde konaklamayla ilgili forumda yuzlerce konu var. Ondan bilgi alabilirsin veya hostelworld.com buraya girip manhattandaki hostellari goreiblirsin. MIlletin yaptigi yorumlara bak. Olumlu yorum fazlaysa o otele git.

Manhattan icin tur paketi gereksiz. Sehri her cadde yaninda duran ustu acik otobuslerle gezebilirsin. Epeyi gezdiriyor seni. Bi yerde inince 1 saat sonra falan sonraki gelen otobuse ucretsiz binme hakkin var. Gezerken inersiniz bulundugunuz yeri gezip sonraki otobuse binip tura devam edebilirsiniz.

Mnahattan'in kisisel gezilmesi taraftariyim. Tur a katilmak gereksiz para
    hosteller güvenli olur mu?? biz 2 kişi gidicez de bavulu fln napıcaz, içindekiler çalınır mı diye tırsıyoruz... bi de üstü açık otobüsler demişsin.onlar için bilet filan almak gerekir mi?alıncaksa nerden alınıyor?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı liluf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hosteller güvenli olur mu?? biz 2 kişi gidicez de bavulu fln napıcaz, içindekiler çalınır mı diye tırsıyoruz... bi de üstü açık otobüsler demişsin.onlar için bilet filan almak gerekir mi?alıncaksa nerden alınıyor?
    Kesin times a gidersin. Orada gormemen mumkun degil. Zaten yanlarindan gecerken adamlar -tur var katilmak istermisiniz falan diye bilet satiyor. Adim basi birine rastliyorsun. Parayi odeyince adamin yaninda basliyorsun tura. Yada online da alabilirsin.

Hostellar genelde guvenlidir. Cogunda kilitli dolap var zaten. Degerli esyalarini odanda kilitli dolaba koyarsin. Valizinda odanda kalir. Ama kimse gelipde senin kiyafetini falan calmaz.

Benim kaldigim odada millet masanin ustune ipodlarini telefonlarini falan birakip gidiyordu. Hic olay yasamamistik.

Bi keresinde cati katinda parti yaparken bi kiz arkadasim foto makinesini ve cuzdanini kaybetmisti. 1 gun sonra girisde gorevli arkadasa vermisti. Bulmus biri getirmis falan diye.

Ben 3 aya yakin kaldim bi sorun yasamadim.

Ama hostellar guvenlidir demekde yanlistir. Odanda kalacak kisinin kim oldugunu bilemezsin. Atiyorum 20 yildir hirsizlik olmamis bi hostelde senle ben ve 4 kisi daha birlikte kaliyoruz. Ben 1 gun sonra gidecegim. Senin cantani karistirirrim atarim degerli buldugum seyi cebe giderim, yada telini falan gorursem. Kim bulacak daha sonra. Sonucta ulkeden ayriliyorum.

Ama hostellar genelde ogrencilerin, watcilarin kaldigi yer oldugu icin hirsizlik falan olmuyor. Herkes senin gibi. Gelip 2=3 gun kalip eglenip gidiyorlar.

Bence bi sorun yasamazsin. Ama yasayabilirsin de.

Ama tavsiyem git kal bisey olmaz
    Sometimes memories can kill...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)