Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 12 mayıs ankara:)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 12 mayıs ankara:)

Arkadaşlar öncelkle şunu söylemem gerek ki heyecan yapacak bişey yok ben beni bile ups ye gönderdiler beni bile derken şöle acıklayım hemen ben uzatmayım okulda ve takrar uzadı ortalamam 2.11 ve ingilizcem cok zayıf sordugu soruları cok zor anladım cok fazla tekrar etmek zorunda kaldı üstelik o meşhur çekik gözlü ablamız ama sonun da bana bitirince ne yapacaksın dedi bende kız arkadaşımla evlenecem dedim dönüm noktası burası oldu görüşmenin sizin yapmanız gereken evraklarınızı eksiksiz doldurmak ve sinirli gözükmemek ben soruları hiç anlayamadım ama tekrar etti yavaş yavaş. siz sinirli, yüksek sesle yani saldırgan bir tavırla konuşmamalısınız benden önceki coçuga red verdi neden verdigini kimse anlayamadı biz coçugun sesinin tonuna bulduk sebebi sesini yükseltiyordu dikkat edin buna heyacanlı ve gergin oldugunuzu belirtin
    bana sorulan sorularda garibti ama gittim yanına hi dedim slm bile almadan bu insanlar kim dedi arkada duranları gösterdi ben şaşırdım acaba yanıma birileri mi geldi dedim baktım kimse yok sonra altıncı yılın dedi bende evt dedim ne zaman bitiriyosun dedi bende 2010 bitirmeyi umuyorum dedim o da dalga gerer gibi umuyorum dedi bende evet çünkü birkac dersen kaldım dedim oda kaç dersden kaldın dedi 3 dedim. sonra babamın meslegini sordu bayagı bacaladım şöle ki emekli işçi diyorum nerden emekli dedi söledim emekli olmadan ne iş yapıyordu dedi bayacı dedim aslında degil ama o an aklıma o geldi sonra bitirince ne yapacaksın dedi ben de kız aradaşımla evlenecem dedim kız arakadaşın ne iş yapıyor diye sordu bende o da ögrenci basfırıs de dedim. ok dedi ups ye gönderdi
    heralde ups ye gönderdikten sonra red vermiyolar demi red yiyen bir kaç kişi ye hemen orada pasaportlarını verdiler.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

ups ye gönderipte red yemiyorsun diye bişey yok ancak %90 aldın vizeyi. benim ups ye gönderilipte vizesi basılmadan gelen arkadaşlarım oldu. ama bir sorun yok gibi vize görusmende. umarım vizen basılıp gelir..
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benim görüşmem 12mayısta oldu..upse 12 lira ödedim ve dün mesaj geldi upsden 14ü kargonuz ulaşacaktır die..artık bugün elime geçer inş.yani kadın sana vize veriorum dedi bundan sonra red olmaz heralde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugün bende aldım vizeyi hepinize Allah kolaylık versin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tbrkler arkadasım...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)