Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vermont Konaklama Nasil Bulurum?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Post Vermont Konaklama Nasil Bulurum?

Arkadaşlar bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bu sene wat yapmaya bir arkadaşım sayesinde karar verdim. Bu arkadaşım daha önce Vermont Stove'da bir otelde geçen sene wat yapmış ve bu senede yapacak bana da Job Offer'ımı ayarladı şirkete paramı yatırdım önümde sadece vize kaldı.Biz bu arkadaşla sevgili olduk ama aramızda sorunlar olduğu için ayrıldık.Sorunum ise kalacak yerimi o ayarlamıştı ve beraber kalmak istemiyorum.Kalacak bir yer bulmam lazım şirketim self gönderdiği için kalacak yer ayarlamıyor. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim.. Kalacak yere ihtiyacım var. Ve eski kız arkadaşımla aynı otelde çalışıcam güzel bir ayrılık olmadı sizce ne gibi sorunlar olabilir tutum ve davranışım hakkımda tavsiyeleriniz benim için önemli olacak şimididen teşekkür ederim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Oncelikle Allah kolaylik versin Arkadasinin karakterine bagli olarak , senin isten kovulmana kadar isi uzatabilir. Ds2019 belgen basilip vizen de basildiktan sonra biraz rahatlayabilirsin. Ancak isveren sozunu dinlerse arkadasinin ve arkadasin senin icin kotu seyler soylerse , isvern senin job offerini onaylamayabilir sponsora karsi. Oncelikle boyle bir durum olma ihtimali var. Ds2019 belgen basildiktan sonra bu sorun ortadan kalkar.

Konaklama ismina gelirsek , ilk gttiginde birkac gun otelde kalip orada yer bakabilirsin ya da onun ayarladigi yeri biliyorsan farkli ev , oda vb istekte bulunablirsin. Eger varsa ayri kalirsin. Ya da craiglist.org sitesine bakabilirsin. Ise baslayip isverene kendini gosterene kadar sorun yasama ihtimalin hep var , buna hazirlikli ol simdiden.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

job offer'ım onaylandı pasaport falan bunları hallettim dediğim gibi önümde bir tek vize kaldı. ve 6 arkadaşı ile birlikte gidiyor. olsaydı bende onunla kalacaktım ve bu 6 arkadaşıyla aynı otelde çalışacağız. orada başka bir arkadaş ve grup bulur muyum bilmiyorum zaten türklerle takılmak istemiyordum tek temellim orada edineceğim arkadaşlıklar yoksa gerçekten çok komik bir durumdayım ve kalacak yer bulsam bile iş verenimle bu arkadaşım yüzünden bir sorun yaşar mıyım bilmiyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ds 2019 belgen gelmedigi surece job offer onaylandi sayilmaz tam anlamiyla. Hele belgen gelsin vizen ciksin sonrasi Allah kerim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

hocam eski kız arkadaşın 6 kişiyle gidiyorsa bu 6 kişilik gruptan kaçı kız ona göre taktik vericem. arkandan çok tehlikeli planlar yapıyo olabilirler. yediğine içtiğine dikkat et orda

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dostum 4 kız fakat aramız düzeldi gibi bakalım hayırlısı aramız düzelince otomatik olarak her şey yoluna girdi teşekkür ederim cevaplarınız için sen yine de taktik ver

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Valla ben çiçek miçek çikolata ne varsa al git barış dicektim. o 4 kız sizin ilişkinizde önemli rol oynayacak hatta önemli kararları onlar vericek sadece kız arkadaşınla değil o kızlarla da aranı iyi tut. amerikada 4 ay ayıya dayı de alttan al hatta hatanın sende olduğunu(olmasa bile) söyle. eğer dayanamazsan patronla konuşur işi bırakır başka yere gidersin. en azından işe başlayana kadar idare etmeye bak. baktın olmuyo temmuzdan sonra yoluna bakarsın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Anladım teşekkür ederim tavsiyen için

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)