Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: geç mi kaldım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart geç mi kaldım

arkadaşlar ilk kez wat programına başvurdum. biraz deneyim yaşamak biraz da dil öğrenmek istiyordum..başvurduğum şirket işleri çok yavaş yürüdü.vizem randevum ayın 27 haziranda.. programdan vaz geçmeyi düşünuyorum. vize başvurup onaylamadan bilet almak da istemiyorum.zaten bilet fiyatları temmuzda aşırı pahalı oluyor (neredeyse haziran ayına göre 250 euro) ..

gitmeyi çok istiyorum ama risk almak ta istemiyorum..zaten geç kaldım.bütün suç danışman şirkette.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence sırf bu yüzden değiştirme şirketini. ben de geç gidicem annediyodum ama gidenlerin de çalışamadığını bile duyuyoruz. umutsuzluğa kapılma. benim pasaportum hemen sornaki gün gelmişti. belki şansına seninki de öyle gelir. gidip biletini alırsın hemen.
    ben sultanahmette bi acentadan aldım mesela kadın en ucuz fiyatı şak diye koydu önüme. öle ucuz bi yer bulursun sen de gidersin. bunları kendine problem etme bakalım orda başımıza neler gelicek...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Ava Adore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sırf bu yüzden değiştirme şirketini. ben de geç gidicem annediyodum ama gidenlerin de çalışamadığını bile duyuyoruz. umutsuzluğa kapılma. benim pasaportum hemen sornaki gün gelmişti. belki şansına seninki de öyle gelir. gidip biletini alırsın hemen.
    ben sultanahmette bi acentadan aldım mesela kadın en ucuz fiyatı şak diye koydu önüme. öle ucuz bi yer bulursun sen de gidersin. bunları kendine problem etme bakalım orda başımıza neler gelicek...
    Ayıptır sorması kaça aldın abi yani ne kadar ucuz?
    llorando, de cara a la pared...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

çok geç degil merak etme. bende 20 haziranda gidiyorum. senin gidişin de 30 haziran. iptal etmene gerek yok. süre iyi kaldı ki giden arkadaşların halini biliyoruz
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ya evet baya gec kalmıssın merak ettım ne zaman basvurdun da bu tarıhe randevu alabıldın ...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı leventnoir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayıptır sorması kaça aldın abi yani ne kadar ucuz?
    internette aynı gün gelip baktığımda 1786 ytl diyodu ben ise 1260ytl ye aldım mesela.

paris aktarmalı direk washington gidiş
    new york paris aktarmayla dönüş 653 euro

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bi de acentanın adını alsak sanırım SDC ama yinede sorayım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hıhı SDC
    kadın kendine odkr güveniyodu ki ilk gittim bilet fiyatı araştırmak için. kime gidersen git sana en ucuz fiyatı ben vericem dedi
    hadi lan ordan demiştim ben de içimden. ama sölemesi ayıp biraz g.t oldum =)

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Beholder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geç degil merak etme. bende 20 haziranda gidiyorum. senin gidişin de 30 haziran. iptal etmene gerek yok. süre iyi kaldı ki giden arkadaşların halini biliyoruz
    ya bende 30 hazıranda gıdecem ama mesela arkadas daha 27 de vızeye gırecek vızeyı aldı dıelım hemen gelmeyebılırkı nerde gırecek vızeye bılmıorum ama ben bıle kıbrıstan aldım mesela kıbrısta postalanmıor kargoyla sen gıdıp alıosun su gun gel dıo adam mesela ben carsamba gırdım gorusmeye bana cuma gunu gel al dedı.

sımdı turkıyede bıldıgım kadarıyla postayla yollanıo pasaportlar kac gune gelır bılmıprum bılen arkadaslar varsa yazsın.

ya bencede herseye ragmen gıtmeye calıs bu tecrubeyı ne kadar erken yasarsan o kadar daha ıyı bence ...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Ava Adore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internette aynı gün gelip baktığımda 1786 ytl diyodu ben ise 1260ytl ye aldım mesela.

paris aktarmalı direk washington gidiş
    new york paris aktarmayla dönüş 653 euro
    impresive
    llorando, de cara a la pared...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bende 30 hazıranda gıdecem ama mesela arkadas daha 27 de vızeye gırecek vızeyı aldı dıelım hemen gelmeyebılırkı nerde gırecek vızeye bılmıorum ama ben bıle kıbrıstan aldım mesela kıbrısta postalanmıor kargoyla sen gıdıp alıosun su gun gel dıo adam mesela ben carsamba gırdım gorusmeye bana cuma gunu gel al dedı.

sımdı turkıyede bıldıgım kadarıyla postayla yollanıo pasaportlar kac gune gelır bılmıprum bılen arkadaslar varsa yazsın.

ya bencede herseye ragmen gıtmeye calıs bu tecrubeyı ne kadar erken yasarsan o kadar daha ıyı bence ...
    bende 17 haziranda vizeye giriyorum 20 haziranda uçağa binmem lazım 2 güne gelir aksilik cıkmazsa bakalım bizim iş biraz allahlık. Ben en iyi şartları öne sürdüm.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Beholder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 17 haziranda vizeye giriyorum 20 haziranda uçağa binmem lazım 2 güne gelir aksilik cıkmazsa bakalım bizim iş biraz allahlık. Ben en iyi şartları öne sürdüm.
    hımm..anladım yaw ınsallah gelır hemen senın durumda krıtıkmıs inşallah sorun yaşamazsın...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya evet baya gec kalmıssın merak ettım ne zaman basvurdun da bu tarıhe randevu alabıldın ...
    randevuya şirket başvuracağını söyledi.mayısın 8 den beri onlara baskı yaptım.alın şu randevuyu diye.neyse 7-8 defa aradım olmadı en sonunda rest çektim.onlar da mayıs 27 sinde başvurdu.randevu tarihi 27 haziran verildi. şimdi bilet almak çok riskli ya çıkmasa o zaman 900euro elimde patlar. (temmuzda çok yoğunluk var..bilet fiyatları çok uçuk)

ikinci bir risk vizenin elime geç ulaşması.siteyi incelediğimde bazı arkadaşların vizesi geç gelmiş.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam kıbrısta başvurular nasıl oluyor.hemen alabiliyor muyuz? prosedür nasıl biraz bahsetsen ben de kıbrısa gideyim bari..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)