Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spirit isimli sponsor hakkında

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Spirit isimli sponsor hakkında

merhaba arkadaşlar, ben bu sene işallah spirit isimli bir sponsorla x şirketinden wat a katılacağım, fakat bu sponsorun bir özelliği varmış, 3 veya daha fazla iş seçip bunlar arasından hangisine yerleştirilirsek onla wat yapacağımız söylendi. bizde tamam dedik ve başvurduk, işlerimizi seçtik fakat 1 buçuk aydır hala cevap gelmedi, bu sponsorla daha önce wat yapmış arkadaşlar veya tecrübeli arkadaşlardan bu konu hakkında yorumlar bekliyorum, bu arada vize görüşmesine gittim, haberiniz olaa... şimdiden teşekkürler ilginize...

spirit olacak yanlış yazmışım
    Konu tufanoglu0535 tarafından (20-03-2009 Saat 02:57 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yazdım:D

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

benimde sponsor şirketim spirit bende bekliyorum hala...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

ya senle bi görüşsek dostum yaaa, mümkünmü acaba?? msn den??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

mümkün msn vermek yasak galiba profilimde yazıyor ordan eklersen sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende spiritle gidiyorum arkadaşlar başıma geleni anlatayım size. başvurdum 5 tane iş seçenğini belirledim. san diego yu başa koydum adamlar bana dönüş yaptılar ve dediler ki sizin vasıflarınıza uygun başka iş var buraya gelin dediler ki işi görseniz housekeeping 7.30 dolar kalımı aylık 300 dolar ve dandirik eyalette. bizde cevap yazdık benim şirketimle ilgilenmiyoruz öbür işi verin diye bakalım bekliyoruz şuan kabul edildim ama..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ne gibi işler seçmiştinki ? atlantigin öbür ucundan nasıl anlamıs vasıflarını

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

off ya bu sponsor yakacak bizi, sonumuz hayır olsun walla, yoksa bu işveren tarfından arandığı iddia edilen senmisin??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok yok aranmadım ben. şimdi şöyle arkadaşlar spiritin online işlem merkezi var oraya sizin vasıflarınız işverene mektuplarınız falan dolduruluyor o vasıflara baktıklarını sanmıyorum. 90 kişilik açık vardı onlarda kadroyu doldurmak için beni seçmişler kurban :S dedik biz istemiyoruz bu işi ama şöle bişi dendi bana belki sistemden silip istemediğine dair bilgiyi seni yine o işe koyabilirler diye sayfayı copy past yaptım :S nası tırstım anlatamam housekeeperlık ve 7.30 dolar ne ya ben san diego istiyorumm =)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

wisconsin dell'sdeki indoor waterpark işimi ? ben orayı gönüllü olarak yazdım hatta 1. tercihim ama lifeguard olarak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aaa evet sanırım o bak hatta o. indoor park dı housekeeper ya da lifeguard olun diyodu 90 kişilik yer var falanda ben istemedim ya
    benim tercihlerim hep bildiğimiz şehirler birde spiriti kullanan kardeşlerim ESTES PARK'I göz ardı etmeyin para çok iyi kalım ucuz ama hayat biraz uyduruk ben hareket aramasam direk seçerdim ki yazdım ama sonlara listenin.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

açıkcası bende araştırdım wisconsini tavsiye ederim tabi büyük sehirlerde çalışırım gezerim diyosan o ayrı ben o işi son 1 ayda yapmayı planlıyorum

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

forumda sadece 3 kişiyiz heralde sponsoru spirit olan, yoku başka kimse??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Kortanzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açıkcası bende araştırdım wisconsini tavsiye ederim tabi büyük sehirlerde çalışırım gezerim diyosan o ayrı ben o işi son 1 ayda yapmayı planlıyorum
    iş mi değiştireceksin son 1 ayda? yoksa dolaşacak mısın anlayamadım..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

o işi yapmayı planlıyorum derken gezmeyi planlıyorum demek istedim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

anladım arkadaşım. ne bileyim hayırlı olsun life guard da bonus falan var rahat iş ama ben eğlenceye biraz daha düşkünüm ve san diego da ki işin güzellği gece 4.30 dan sabah 12 ye kadar çalışıyosun bütün gün sana kalıyor. ben 2 saat uyur hayata bağlanırım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

gece gece nerde çalışıcaksın? lifeguardlıgada pek çalışma denemez günde 2 bogulan kurtarıcaksın gerisi sana kalmıs gezin ortalıkda..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Bana gore en iyi sponsor firma CIEE 'dir daha sonra CCI gelir ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haklısın sponsor firma hakkında ama işte bizimde spirit i seçmemizdeki sebepler var. Gece shifti diyorlar ama patronu kafalayıp değiştireceğimi umuyorum. 2 boğulan olayı iyi de life guard da ne bileyim çok sosyalleşemssin 2 kız tavlarsın ama

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

zaman göstericek artık

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar ben gecen sene bu Spirint yuzunden 4 ay beklemek zorunda kaldim. tam bi dolandirici sirket. hatta bizim sirketteki calisanlar Spirint in cok ugrastirici bi sponsor oldugunu soyluyorlardi. eger degistirebilme imkaniniz varsa sponsorunuzu degistirin..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

4 aymı?? sen ne zaman başvurdun , ne zaman gittin, ve wat nasıl geçti?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

zubeyr aynı şeylerdenmi bahsediyoruz acaba? bizim bahsettigimiz sponsor firma work and travella ilgileniyor spirit spirint değil wat da çalışılabilecek biryer değil bir sponsor şirket yani burdaki şirketlerin amerika ayagı gibi ciee gibi cart gibi curt gibi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı zubeyr86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben gecen sene bu Spirint yuzunden 4 ay beklemek zorunda kaldim. tam bi dolandirici sirket. hatta bizim sirketteki calisanlar Spirint in cok ugrastirici bi sponsor oldugunu soyluyorlardi. eger degistirebilme imkaniniz varsa sponsorunuzu degistirin..
    Böyle birşeyi senin mesajında spirint yazmandan ve ve "çalışacagı şirket" kısmında yazan spirint den yola çıkarak yazdım yanlış anlaşılma var heralde

Israrla cevabını bekliyoruz zubeyr...
    Konu Kortanzz tarafından (23-03-2009 Saat 12:35 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: cwp cwp cwp

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar spirit yerleştirmeleri yaptı en azından benim şirketin sitesinde çogu yer dün doldu buda spirit yerleştirmeleri yapmış demek bu en geç 1 hafta içinde haberimiz olur heralde umarım

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

hadi işallah , bekliyoruz özlemle, hasretle...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

zubeyr cevap yazarsan seviniriz bişey söyledin kayboldun...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

zübeyr ortaya kor ateşi koydu gitti

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

valla hadi kardeşim yaaa, bi cevap ver yaa , gerçekleri bilmek bizimde hakkımız

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar kusura bakmayin bu kadar telaslanacaginizi bilsem soylemezdim. ben gecen sene ocak ayinda spirint sponsorunun keene valley diye bi yerdeki isine basvurdum. daha dogrusu turkiyedeki wat sirketinden basvurdum. is spirint in isiymis. mayis basina kadar turkiyedeki wat sirketi ds geldi gelecek yarin bugun derken gelmedi ds. sonradan ogrendimki o is ocak ayinda bitmis bile ama hala sistemlerinde o is gecerli ve benim dosyalar pending olarak gozukuyor. yani adamlar bitmis isi bile hala sistemlerinde gosteriyolar. turkiyedeki wat sirketimde calisan 5-6 kisi var ve her biri ayri bir sponsorun isleriyle ilgileniyor. sezon basinda kisilere sponsor dagitimi yapilirken kimse spirint i almak istemiyormus cok ugrastiriyor diye. yani sorunlu bi sponsor oldugunu biliyorum. size tavsiyem baska is secme olanaginiz varsa baska ise gecin. ama spirintin degil baska sponsorun baska bi isine gecin. bunun isin turkiyedeki wat sirketinizle gorusun. ds gec gelirse sizin amerikaya gitmeniz uzayabilir. nitekim benim oyle oldu islerim sarkti mecbur baska ise gectim geldi gitti diyene kadar okul bittikten 20 gun sonra gittim..umarim yardimci olabilmisimdir. umutsuz olmayin daha cok zaman var ben ikinci ise mayis 15 te basvurdum haziran 18 de gittim amerikaya....

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bide benim başka bir takıldıgım nokta çalışacagın şirkette spirint yazıyor ayrıca spiriNt dediğin spirit dimi ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)