Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WAT yapabilirmiyim ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart WAT yapabilirmiyim ?

Arkadaşlar merhabalar.Ben Gazi Üni. 2 Yıllık Uzakdan Eğitim MYO Bilgisayar Programcılığı bölümü okuyorum.Bu sene 1. sınıfım.Work and Travel yapabilirmiyim bilgi almak istiyorum.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bildigim kadariyla iki yillik olanlardan sadece otelcilik ve turizm meslek okuyanlar katilabiliyor wat a. digerlerinnin vize alma sansi cok zor . belki direk eliyorlardir tam emin degilim. sirketler de kabul etmeyebilirler.
    bu benim fikrim , mutlaka bu soruya daha iyi bir cevap verecek uzman arkadaslar mutlaka vardir. tesekkrler
    İmza mı, ne imzası, imza ne arar la bende...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Biraz araştırdım da bu sene alıyorlarmış 2 yıllık okuyanları.Ben 2 yıllıkdan 4 yıllığa mutlaka geçiş yapacağım o zaman yapabilirmiyiz yani bu işin sınırı var mı her sene yapabiliyormuyuz ? Birde şartlar nedir tam olarak ? Bilgilendiren olursa sevinirim.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

vize alabilirsen omrunun sonuna kadar yapabilirsin.son sinifta ve yuksek lisansta biraz sikinti oluyor. ama 2 senelikler kabul edilmiyordu bu sene icin de herhangi bir haber gormedim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

uzaktan eğitim oldugu için olmayabilir.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

BannedUser
    Guest

Merhaba EOMER. Oncelikle sunu soyleyeyim basvurmanda bir sıkıntı yok ancak vize alma sansın diyelim ki dört yıllıklarda %80 se senin alma durumun %50 buna en buyuk etki ingilizce durumun. Eskiden evet sadece turizm otelcilik alınıyordu iki yıllık ama artık her bölümden alıyorlar ama vize alman için ingilizcenin çok iyi olması gerek. Bence sansını dene alırsan hayatının macerasını yasarsın alamazsan olan 300*400 dolarına olur.

Bir sorun olursa özelden mesaj atabilirsin...
    Konu BannedUser tarafından (21-10-2010 Saat 01:59 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks