Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mC DONALDS

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart mC DONALDS

Slm arkadslar ben bu sene Nyorkun kuzeyınde albany sehrının altında Leeds kasabasında yol uzerındekı bır mc donaldsta calıscagım..mc donalds ıle ılgılı goruslerınızı almak ıstıyorum daha once calısmıs olanlardan her turlu konuda ve tüyo almak ıstıyorum..şimdi benım ıs yerım yol uzerınde ve Nyc merkezıne 2 saat uzaklıkta google mapstan baktım iş yerının önünde baya araba park etmıstı trafıgın yogun oldugu bı yerde cunku ,sözlesmede 30 saat yazıyor, bu cok az acaba 30 dan fazla calıstırır mı? sözlesmede dusuk gostermek zorunda oldgu ıcın mı oyle demıs kımı oyle dıyor...her turlu goruslerınızı paylasır mısınız?
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadslar ben bu sene Nyorkun kuzeyınde albany sehrının altında Leeds kasabasında yol uzerındekı bır mc donaldsta calıscagım..mc donalds ıle ılgılı goruslerınızı almak ıstıyorum daha once calısmıs olanlardan her turlu konuda ve tüyo almak ıstıyorum..şimdi benım ıs yerım yol uzerınde ve Nyc merkezıne 2 saat uzaklıkta google mapstan baktım iş yerının önünde baya araba park etmıstı trafıgın yogun oldugu bı yerde cunku ,sözlesmede 30 saat yazıyor, bu cok az acaba 30 dan fazla calıstırır mı? sözlesmede dusuk gostermek zorunda oldgu ıcın mı oyle demıs kımı oyle dıyor...her turlu goruslerınızı paylasır mısınız?
    Kardeş sanırım bende oraya gideceğim, çalışacağın iş yerinin sahibinin adını verebilir misin? şirket ismi sormak olmaz sanırım

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

suan amerikadayim ve akldigim bilgiye gore 4 turk daha gelecekmis ;;sen sanirim benim oda arkadsim olacaksin ben karavanda kaliyorum cok kotu ..bilmiyorum begenmedim burayi patron iyi birisi ama ..ptesi ise basliyorum
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayırlı olsun,,, bol kazançlar...

Mc ile ilgili sorularınız olursa yazın lütfen, tadını çıkarmaya bakın NY desiniz artık....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

suan amerikadayim ve akldigim bilgiye gore 4 turk daha gelecekmis ;;sen sanirim benim oda arkadsim olacaksin ben karavanda kaliyorum cok kotu ..bilmiyorum begenmedim burayi patron iyi birisi ama ..ptesi ise basliyorum
    İşverenin Henry MICHELL ise benimdir gelecek olan Ama benim elimdeki bilgiye göre Albany de kalacak öğrenciler haftalığı 300$ olan odalarda (Days Inn diye bir yerde) 4 er kişi kalacak diyor... Sanırım farklı yerlerde olacağız..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bir de Albany de hava durumu nasıl bilgi verebilir misin?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

himm kardes ozaman sen o degilsin ..benmim patron .......genellikle semsiye al derim yanina ..bu arada msn adresini yolla gorusruz bol bol yakiniz ne de olsa 1 saat bile degildir heralde albayn buraya..ama sen sanslisin albayn buyuk bi yer ve burasi ormanin icinde konaladgimiz yer bizden baska insan yok 4 turk ve cinlilerle nasil inglzce gelistrcem onu dusunuyorum ..ptesi ise basliycam ama 2 gun daha bos bos nyapcam ormanda..saolsun konaklama yerinin sahii bize bi tane bilgisayar verdi onu kulalniyoruz sinirsiz
    Konu sucre tarafından (27-06-2010 Saat 02:11 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben att kartimi aktivlestiremedim ve skype programi var bilgisayarda onu kullanmayi dusunuyorum..aylik ne kadar skpye

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Skype hakkında birşey bilmiyorum ama at&t hakkında yardımcı olayım, senin şirkete verdiğin gidiş zamanında sana bi mail gelmesi gerekiyordu dünya telekomdan. Hatta mailin ilk kelimesi pin... 13 ya da 14 rakamlı bir sayıyı *888*pinnumaran# yapıp arama düğmesine basınca aktif oluyor. Bu arada şu anda Newington,CT deyim, bende 6 gündür burada bekliyorum. Yarın akşam ise Albay de olacağım.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

ben att kartimi aktivlestiremedim ve skype programi var bilgisayarda onu kullanmayi dusunuyorum..aylik ne kadar skpye
    karşıdaki kişininde skype adresi varsa bedavaya görüşürsün aynı msn de konuşma yapar gibi. Skype dan cep telefonunu arıcaksan kredi yüklersin 10$ yüklersin bayağı bi gider.

Unlimited calls to landlines - any time, day or night. (bu aylık ödeme yaparsan).
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

artik gerek kalmadi bu konaklma yerindeki bilgsayardan msn den gorusyoz beles

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

abi bisey sorcam ya bileniniz var mi ..benim calistigim mc donaldsta hem lobby numaramiz var hem de mutfak numaramiz var ..lobi yani giriste calismak daha basit sadece copleri degistiriyon masalarin ustunu siliyon ..ya simdi niye ayrica lobi numarasi giriyoruz ozellikle de belirtiyolar eger lobi de yani giriste calisirsaniz lobi numaranizi kesinlikle giriniz lutfen denilmis daha az mi vercekler mutfakta calismaya oranla..bi de 20 gun oldu ssn karti daha gelmedi yrm lutfen ..bi de ssn ye basvururken buraya 20 mil otedeki mc donaldsin adresini yazmistim cunku orda caliscaktin sozde acaba kart orayi mi gitmistir ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ????????????????? cildircam ya 2. is icin karti bekliyorum bulmadim gerci ama bi kac yere basvurdum sadece kart nerde dediler ..ssn kac gunde gelir normalde bi ara break 20 gunde anca gelir demisti ..........?
    Konu sucre tarafından (14-07-2010 Saat 06:14 AM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben ssn ye basvururken 2-3 haftaya gelir dedi ama 10 gune geldi.. ins seninki 20 mil otedeki yere gitmez telefonla falan sorma sansin varsa sor derim, en azindan icin rahatlar, geldiyse de bir sekilde almaya calisirsin (otostop v.s ) 2.ise girebilirsin..
    İstikamet Ohaayoo

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

abi bisey sorcam ya bileniniz var mi ..benim calistigim mc donaldsta hem lobby numaramiz var hem de mutfak numaramiz var ..lobi yani giriste calismak daha basit sadece copleri degistiriyon masalarin ustunu siliyon ..ya simdi niye ayrica lobi numarasi giriyoruz ozellikle de belirtiyolar eger lobi de yani giriste calisirsaniz lobi numaranizi kesinlikle giriniz lutfen denilmis daha az mi vercekler mutfakta calismaya oranla..bi de 20 gun oldu ssn karti daha gelmedi yrm lutfen ..bi de ssn ye basvururken buraya 20 mil otedeki mc donaldsin adresini yazmistim cunku orda caliscaktin sozde acaba kart orayi mi gitmistir ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ????????????????? cildircam ya 2. is icin karti bekliyorum bulmadim gerci ama bi kac yere basvurdum sadece kart nerde dediler ..ssn kac gunde gelir normalde bi ara break 20 gunde anca gelir demisti ..........?
    kac gunde geldi sizin kart ssn ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kac gunde geldi sizin kart ssn ?
    yok mu cvpliycak birileri kac gunde geldi sizin kart basvurduktan sonra?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim ssn 10 gün bile sürmedi. bankadan hesap açtım oda 3-4 günde geldi.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

oh sonunda ssn geldi illa tlfn mu acalim yani ........

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ii hadi gozun aydin sucre
    İstikamet Ohaayoo

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

saol abi ya 17 gundur gelmis bizim mc donaldsin ana merkezinde bekletiyolar tlfn actim dun patrona bugun bi baktim paycheck ile birlikte verdiler tlfn acmasam yollamazlar ..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayırlı olsun..... : )

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

saol abi ya 2 haftadir lobby de calisiyorum sadece copleri degistirip masalarin uzerini siliyorum ..manager cok uzakta oturuyorum bazen ..ama aksam vardiyasi rahat ama bisiklet ile gece gelmek sorun oluyor..sordum dediler ayni degisen bisey yok ayni para lobby de calissan da ..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sucre bişey sormak istiyorum sana bende bu yıl mc ta çalışıcam 30-35 saat yazıyo sözleşmede daha fazla verdikelri oluyomu?bide 2.iş bulabilme imkanı oluyo mu sen bulmuş muydun?maddi açıdan yeterli oldumu?
    çok soru oldu biliyorum ama merak işte

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mrvkrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sucre bişey sormak istiyorum sana bende bu yıl mc ta çalışıcam 30-35 saat yazıyo sözleşmede daha fazla verdikelri oluyomu?bide 2.iş bulabilme imkanı oluyo mu sen bulmuş muydun?maddi açıdan yeterli oldumu?
    çok soru oldu biliyorum ama merak işte
    ben de cok meraklıydım herseyı sorardımdalga gecenlerı de oluyordu
    benım sozlesmede 32 yazıyordu ama dınlenme suresını kesınce net 29 saat calısıyordum 230 usd falan alıyodum genellıkle ..ama ılk 1 ay 40 saat calıstım sonra baska ogrenbcıler gelınce lıse ogrencılerı ya da dıger bı Turk ogrencı gelınce saatlerımızı yıne 32 ye dusurduler bu dedıgım net degıl ıcınde 45 dk lık dınlenme surelerı de var..gıttıgım yer kasabaydı ve sormadıgım esnaf kalmadı herkes ıscı cıkardıklarını soyluyordudurumlarının kotu oldgunu soyluyordu kımısıde bence yabncıyız dıye guvenemıyordu belkı de cunku baska bı mc donalds daha vardı oraya da basvurdum 1 ay sonra gel lıseler acılınca gıttım 1 ay sonra kadın bu sefer ksra bakma alamam dedı hıc bır gerekce belırtmeden..yanı eger gıttıgın yer buyuk bı yer ıse mesela benım durumumda olan bı arkds daha vardı o da mc donaldsın az saat vermesınden yakınırdı ama onun bulundgu sehır buyuk oldgundan bıraktı mc donalds ısını gıttı kendıne otel ısı buldu otel ısınde de 40 ın altına dusmez saatler..ben net olarak 1500 usd kazandım ama ıs cok basıttı lıselı ogrencılerle calısırdım gun boyunca ınglzce konusurdum sadece ayakta durmak yorardı benı hıc yorulkmadım 1 kere bıle..ama ben para kazanmak ıstıyordum tayvanlı arkdslar geldıler benden 1 ay sonra bızım eve .onlar hms host dıye nı yerde calısıyorlardı sonucta onlarınkı de restorant ısıydı ama onlar benden 1 ay sonra gelmelerıne ragmen 2800 usd gıbı bı para yaptılar 50 saat calısıyolardı cok yoruluyolardı sans ıste nasıl kıskandıgımı bı gorsen..butun mc donaldslar genelde az saat verıp cok eleman calısıtır overtime vermemk ıcın taktık budur..ama 2.iş te bulursan bence 2000 ı asarsın belkı daha fazlası ..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde küçük bi kasaba pek mümkün değil sanırım 2.iş.bulamazsamda pek iyi wat olmaz heralde..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mrvkrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde küçük bi kasaba pek mümkün değil sanırım 2.iş.bulamazsamda pek iyi wat olmaz heralde..
    oyle deme bulanlarda var 2 ıs kucuk yer olsa da ..ben bıraz sansızdım rusların gıtmesı gerekırken onlar 1 ay daha kaldılar 4 ay calıstılar bırlıkte ayrıldık ogrencı sayısı hıc azalmadı kı saat alalım fazladan sans da var bıraz ısın ıcınde ısler yogun olsa overtıme de verırler ..ben evde kullndgım bılgısayarda bı kac Turk ogrencının e maıl adresını gordum ve onlarla baglantı kurdum onlar benden 1 sene once gelen ogrencıler mıs aynı bılgısayarı kullndkları ıcın ulasabıldım aynı evde kaldıkları ıcın..onlar mesela 2500 usd yapmıslar hıc 40 saatten dusmemısler oysa ben 1 sene sonra geldım aynı ıs yerıne ve 1500 yaptım cunku calısan eleman sayısı da fazlaydı ısler eylul ayında durma noktasına gelmıstı gıbı sebebler bı de ruslar gec gıttı ..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim gideceğim yerdede çalışan çokmuş ama pek overtime verceklerini sanmam ama benden 1 yıl önce gidenler rahatlıkla 2.işi bulabilmişler onlarda şöyle bi sorun yaşamışlar ssn geç gelmiş çok iş kaçırmışlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)