Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şirkete verilecek paraının son tarihi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart şirkete verilecek paraının son tarihi

arkadaşlar 2009 yazı için wat düşünüorum fakat parayı kendim biriktiriorum şirketlere en son ne zaman parayı verebillioruuz malum kendim biriktirdiğim için yavaş birikio ne kdar geç verirsem o kdar ii olcak bi bilginiz varmı bu konuda en son ne zaman verebilirim:::???????

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ne zaman kaydolursan o zaman verirsin eger subattan once kaydolursan indirimli fiyatlar var bildigim kadariyla . vede konsolosluga vize gorusmesine gidebilmen icin ds 2019 formuna ihtiyacin var paranin tamamini vermeden ds formunu vermiyorlar die biliyorum

sana bir tavsiye gidecegin sirketi iyisec sana zordurumda kalirsan nasil yardimci olabilirler ve nekadar durustler her dediklerinede inanma.parani zaten kendin biriktiriyosun en az 3500 dolara patlar bu is hesabini iyi yap burda haftada en az 500 dolar kazanman lazim o da cok siki calisirsan ve iyi bir isverene sahipsen olur. ingilizceni ordayken gelistirmeye bak yoksa burda zorlanirsin.is konusunda cok dikkatli ol yoksa buraya gelip issiz kalabilirsin yada cok az bir fiyatla cok agir islerde calisabilirsin bu sene ekonomik kriz var is bulmak cok zor.eger harcadigin parayida cikaramayacagini dusunuyorsan wat yapma dilkursuna falan git.bos yere kafani agritma. ornegin ben vergi ev kirasi ciktiktan sonra haftada 160 dolar kazaniyorum bole bisey yapacagina hic yapma.wat olayi artik eski seneler gibi cok parakazanacagin , ruya bir program deil. sirketler sana 7 bin 10 bin dolardan bahsederlerse onlara hangi darpanede parabasacagini sor zira surda iki ay calisip ta 10 bin dolar kazanmak hayalden ote birsey

iyi sanslar wat a katilmadan bir kez daha dusun

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ön kayıt 250$ DS 2019 için üstüne 400 ytl verdim fakat 300 'üde kabul ediceklerdi .. Haziran 5 gibi de geri kalan paramı verdim .. Bu paranın dışında 131$ vize masrafı 81 ytl pasaport masrafı yaptım işde .. 1400$ 'a anlaşmıştım şirketle .. Kısacası şirkete bağlı bi durum bu eğer anlaşırsan hiç sorum yaşamazsın ön kayıtta 150$ verirsin ds için 200 ytl verirsin tamamem şirkete kalmış bi durum bu
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ingilizcem ii değil yani bana göre ama orda yaşamayı çok raht kaldırcak düzeyde. kendim biriktirdiğim için 1$ ın dahi hesabını yapıcam. en azından burda biriktirdiğim parayı çıkarmalıyım 3000$ ki bi işe yarasın gittiğim, para içinde gitmiorum fakat bir yandanda amelelik yapmak istemiorum şu an şirketlerle görüşüorum academixe mail attım tenezzül edip cvp dahi yazmadılar şirketleri azda olsa kafamda şekillendirdim. önümüzdeki hafta bürolarına gidicem bu şirketlerin inş hayırlısı olur ama wat yapıcam kafama koydum...çalışmada sıkıntı olamaz iş bulursam gece gündüzde çalışabilirim şirketleri dolşatıktan sonraki görüşlerimi haftaya yazarım bnm gibi yeni olanlar ön bilgi edinsin...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yapma guzel kardesim. gelme buraya watla. o parayi cikarmayi birak ustune para harcarsin, yiginla rezillik cekersin sesin cikmaz, kendine yediremediginden. buraya gelenlerin halini diger basliklardan oku, biraz daha dusun bence. ver ayni parayi dil kursuna babalar gibi dilin de gelissin eglencene de bak amerika yi da gez.

yaklasik iki aydir calisiorum 1200 dolar para aldim. bu parayi alabilmek icin de gobegim catladi. kic kadar otel odasinda 3 kisi ile kalmama ragmen konaklamaya ayda 300 veriyorum. paranin kalan yarisi da zaten yemege gidiyor. bak bu kadar usenmedim, yazdim ettim, gozunu seviyim bi daha dusun, kiyamet kadar dil kursu var katil birisine emin ol ayni paraya cok daha guzel anilarla donersin turkiye ye...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşım aynı para diyorsunda dil okulunun masrafları var orda kalacagız yicegiz iççegiz bunları nasıl karşılıcagızz orda calışmamız mümkün mü?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı dingin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım aynı para diyorsunda dil okulunun masrafları var orda kalacagız yicegiz iççegiz bunları nasıl karşılıcagızz orda calışmamız mümkün mü?
    Bu topiğe bir baksan istersen.
    Dil okulu diye aratırsan daha çok bilgi çıkacaktır.
    http://www.turkishwat.net/amerikada-...mak-t3574.html
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@ chemist
    bir çok şirketin jobfairi yaklaştı iyi takip etmen lazım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşım verdgin bilgiler için tşk lerde burda daha cok master ile ilgili bilgiler var dil okuluyla ilgili cok yeterli bilgi yok ki...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

amerikadan alicain para dil okulunu karsilamaz aslinda dil okulu cok farkli bi kulvar bazi olkullarin haftalik maximum 20 saat calisma izni olur part time ve isini istege bagli kampus icindede bulabilirsn bazi okullarsa calismana izin vermezler. ozellikle amerikada ki dil okullarinin ipi cikmis durumda yani turk kayniyo ve size hicbi yarari olmaz ozellikle dil okulu isteyen arkadaslara ingiltere yada avustralya yi oneririm en guzelleri ve avantajlilari da cios yada ef dir.

ilk sene alaskaya gittigimde aldigim para dil okulunu cok rahat karsiliyordu zaten ilk sene wat daki amacim buydu alaska ve 8 bin dolar ama dondugumde dusundumde ing zaten gelismisti dahada gelisebilirdi ve okul bitene kadar wat a katilmaya karar verdim bu sene 3. siniftayim ve wat la 3. yilm olucak

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

walla ne güsel imkan ayarlayıp 2 yıl gidebilmişsin ben 3üncü sınıfım ailem ancak bu yıl için para ayarlayabildi bu yıl gidebilicem ve tek gidiş olcak sanırım umarım güsel olur herşey... herkes için..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

@gehenna
    Seni gecicem insallah . Hazirlik ve 4. sinif dahil olursa , 5 yil katilicam sonrada intership Allah nasip ederse .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hay maşallah arkadaslar, ben gecen yaz bi kere gittim, bu seneye kastıryorum, 2 yi tutturabilirsek sukredicem valla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)