Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wiscounsin Dells

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Question Wiscounsin Dells

arkadaşlar şirketim wiscounsin dellste housekeeping önerdi.burası hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi.ulaşım pahalılık vs detaylı bilgiler olursa minnettar kalırım...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı lastman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şirketim wiscounsin dellste housekeeping önerdi.burası hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi.ulaşım pahalılık vs detaylı bilgiler olursa minnettar kalırım...
    2011 de konusu açılmıştı o konuyada bi bak istersen.faydası olur umarım.linki bu : http://www.turkishwat.net/tanisalim-...sin-dells.html

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Hangi otele gidiceksin orda?
    Bir rüzgardır gidiyoruz ama dur bakalım nolcak..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Influenza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi otele gidiceksin orda?
    great wolf lodge.daha tam garanti değil aslında.sadece araştırıyoeum.bide ohio da fort rapids water park var.ikiside housekeeping

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 de konusu açılmıştı o konuyada bi bak istersen.faydası olur umarım.linki bu : http://www.turkishwat.net/tanisalim-...sin-dells.html
    tşk ederim kardeşim.bu geçene senenin.bu sene için farklı olabilir diye düşündüm.belki kendime arkadaş bulurum umudu )

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

tşk ederim kardeşim.bu geçene senenin.bu sene için farklı olabilir diye düşündüm.belki kendime arkadaş bulurum umudu )
    Rica ederim ben zaten yanlış açtın demek istemedim kardeşimsadece o konudan gitmiş birine ulaşırsın bölge hakkında bilgilenirsin diye yazdım..bol şans şimdiden

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Orayı biliyorum. Fena değil. hakkında olumsuz bir şey duymadım. Gidilebilecek yerler arasında erken gidersen tabi.
    Bir rüzgardır gidiyoruz ama dur bakalım nolcak..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Influenza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orayı biliyorum. Fena değil. hakkında olumsuz bir şey duymadım. Gidilebilecek yerler arasında erken gidersen tabi.
    kardeşim erken gitmek derken? detaylı bilgiye ihtiyacım var açıkçası.en çok tedirgin oldugum nokta ulaşım. mail yoluyla ulaşabiliren çok sevinirim.çok tşk ederim.
    Konu Ugur tarafından (17-05-2012 Saat 01:48 AM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

ulasımın neyini merak ediyorsun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayırlısı olur umarım sizin için

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulasımın neyini merak ediyorsun.
    yani mesela chicago dan oraya nasıl geçilebilir veya şehiriçi toplu taşımada işime gücüme gitmede sıkıntı çeker miyim vs pek bilgim yok kısacası yerleşim yeri hakkında kardeşim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı furkangel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olur umarım sizin için
    çok tşk ederim kardeşim.sadece benim değil umarım herkes için en hayırlısı olur.insanlar bir umut gidiyolar güzel şeyler yaşamak için.milyarlarca para harcıyorlar.aileleri herşeylerini ortaya koyup gönderenler var.gel gör ki insanlar gidince damdan düşmüş misali yalan yanlış şeylerle karşılaşabiliyorlar.fazlada uzatmak istemiyorum ama yemin ederim çok üzülüyorum böyle olayları duyup okuyup gördükçe.

BannedUser
    Guest

Sıte uyelermizden foster orada bulundu tecrubelidir ozelden simdi mesaj atıyorum yarın cok detaylı bir mesaj atacagını umuyorum kendisinin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıte uyelermizden foster orada bulundu tecrubelidir ozelden simdi mesaj atıyorum yarın cok detaylı bir mesaj atacagını umuyorum kendisinin.
    çok güzel olur.özelden iletişime geçebilme imkanı bulabilriz umarım.size de çok tşk ediyorum hocam.

BannedUser
    Guest

Kendisi bayan katılımcı oldugu ıcın sana ozel ulasım bilgilerini veremem ama burada gerekli bilgileri yazmasını saglamaya calısırım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende wisconsin a gidicem büyük ihtimalle. noah's ark'ta fast foodda çalışmayı düşünüyorum. ye-ro yla gidiyorum. herhangi bi uyarınız ya da eleştiriniz varsa bilmek isterim

BannedUser
    Guest

Bence bunu kayıt olmadan ve işi secmeden once sorman gerekiyordu. Sirket secimi yaparken sirket adı yazıp yanına da magdur yazarsan google amca sana zaten gerekli bilgileri veriyo

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçen sene giden arkadaşlarım tavsiye ettiler. çok memnun kalmışlar ve bir iki ufak tefek sıkıntı dışında çok büyük sorun yaşamamışlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

merhaba lastman gecen sene ben wisconsın dell's te bulundum.Senin şirketin hangi moteli sana housekeeping olarak önerdi ?Wisconsın su parkları ve eğlence parkları ile ünlü bir yerdir heryer moteller ile dolu olduğu için housekeeping pozisyonları daha fazladır.Ulaşım şu şekildedir Chicago Airporttan otobüs var madison' kadar gecen sene 29$ dı ama onların kalkış saatlerini dikkate almak gerekir bunun dışında airporttan madisona otobüsle gidebilirsiniz ordan mutlaka bir taksiye binmeniz gerekir oda sana nerden baksan bir 50 dolara mal olur üzgünüm biraz paracıklara kıyacaksın giderken .2. bir yol olarak chicago airporttan direk wisconsındell'se giden tren var onunlada gidebilirsin ama onların saatlerini iyi ayarlaman gerek yoksa yollarda perişan kalırsın haberin olsun benden söylemesi gözünü korkutmak istemem ama gerçek bu...!!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dostum bende oraya gideceğim büyük ihtimal aynı otele gidecek gibiyiz pazar günü iş fuarı var haberleşelim görüşürüz bende bilgi toplamaya çalışıyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı macfast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bende oraya gideceğim büyük ihtimal aynı otele gidecek gibiyiz pazar günü iş fuarı var haberleşelim görüşürüz bende bilgi toplamaya çalışıyorum
    Siz hangi motelde çalışacaksınız ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı foster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz hangi motelde çalışacaksınız ?
    great wolf lodge nin 2 şubesi var biri wins dells te diğeri michiganda daha hangisine gitcem bilmiyorum pazar günü belli olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende wicsonsin dells great wolf lodge da hausekeeping düşünüyorum pazar günkü fuarda bende olacagım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Herkese bol şanslar Housekeeping için bile mülakat heee

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Herkese bol şanslar Housekeeping için bile mülakat heee
    aynen six flagsa niyet gidiyodum fuara otel işine kısmet oldu o yüden pek ingilizce çalışmıyorum eğer six flags olsaydı şu an ingilizce cevaplar ezberliyo olurdum

bu arada winconsin dells teki işverenle görüşeceğim sanırım orası olcak

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynen six flagsa niyet gidiyodum fuara otel işine kısmet oldu o yüden pek ingilizce çalışmıyorum eğer six flags olsaydı şu an ingilizce cevaplar ezberliyo olurdum

bu arada winconsin dells teki işverenle görüşeceğim sanırım orası olcak
    neye niyet etmişsin kismetine bak ama ben senin yerinde olsam devam ederim ingilizce çalışmaya sonucta sen orda ingilizce konusmak zorundasın ayrıca amaçın zaten ing geliştirmek değil mi? Neden çalışacağın işe göre değerlendirme yapıyorsun Wisconsın gerçekten güzel bir yer tabi bu herkese göre değişebilen bir şey olabilir ) ))

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

neye niyet etmişsin kismetine bak ama ben senin yerinde olsam devam ederim ingilizce çalışmaya sonucta sen orda ingilizce konusmak zorundasın ayrıca amaçın zaten ing geliştirmek değil mi? Neden çalışacağın işe göre değerlendirme yapıyorsun Wisconsın gerçekten güzel bir yer tabi bu herkese göre değişebilen bir şey olabilir ) ))

six flags advance seviyesinde ingilizce istiyordu o yüzden seri akıcı güzel kompleks cümleler kuruyim diye uğraşmıyorum şu an bide çalışacağım işe göre değerlendirme yapmadım elimde 2 tane iş seçeneği var six flags olmayınca otel işini seçmek zorunda kaldım biraz mecburi bi durum oldu inş winconsin dediğin gibi güzeldir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

six flags advance seviyesinde ingilizce istiyordu o yüzden seri akıcı güzel kompleks cümleler kuruyim diye uğraşmıyorum şu an bide çalışacağım işe göre değerlendirme yapmadım elimde 2 tane iş seçeneği var six flags olmayınca otel işini seçmek zorunda kaldım biraz mecburi bi durum oldu inş winconsin dediğin gibi güzeldir
    yani kişiye göre değişir ama Wisconsın 3 kelime ile özetlenirse
    1- ufak ama güzel
    2- ucuz
    3- international students öğrencilerin çok olduğu bir yer
    her türlü eğlence garanti işin kısa özeti

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yani kişiye göre değişir ama Wisconsın 3 kelime ile özetlenirse
    1- ufak ama güzel
    2- ucuz
    3- international students öğrencilerin çok olduğu bir yer
    her türlü eğlence garanti işin kısa özeti
    bence bu kadar şey yeter öğrencinin olduğu yerde eğlencede vardır inş yarında bi aksilik çıkmazsa işe kabul edilcem

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende Wisconsin Dells'e gidiyorum, housekeeper olarak Wilderness Resort'te çalışıcam burda daha önce çalışmış olanlar varmı acaba?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)