Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cesur watci

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart cesur watci

arkadaslar watci dedigin cesur olur ama benimkisi cesurluk mu yoksa cilginlikmi gerisine siz karar verin. su anda harlemde zenci bir arkdasin evinden yaziyorum bunlari. onunla tanisali daha bir saat bile olmadi. kendisiyle metroda tanistk ben lga hava alanina nasil giderim dedim ve laf lafi acti ve simdi burdayim. su anda saat burda gece 2.25 benim sabah ucagim var o gelene kadar burda kalicam. bu arkadasin adi flip bilmem dogrumu yaziyorum. bi insan bukadar iyi kalpli olabilir benim icin ilk once evinden baya bi uzaga gelip otobus bekledi bakti otobus gelmiyo gecenin bu waktinde bize gidelim sonra sabah gidersin dedi ve simdi evdeyiz. harlem gercekten tehlikeli eger o yanimda olmasaydi kesin basima is gelirdi. zencilerin hepsi kose basini tutmus gelene gecne laf atiyodu ama o yanimda oldugundan bisey demediler. simdi gene yanimda birseye ihtiyacin varmi diye soruyo walla arkadaslar boyle insanlarin var oldugunu sizlerinde bilmesini istedigim icin yazdim simdilik bukadar uykusuzluktan bitkin dustum herkeze new yoktan slmlar...

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

jeconur neden serbest kürsü altına yazdın kimse cevap vermemiş üstteki konu başlıkları altında kaybolmuş gitmiş. sen fazlasıyla cesaretli davranmşsın. şu an durumun nasıl peki? Kendi ülkende bunu yapar mıydın bilemiyorum ama şu anda haline gülüyorum tabi başına kötü şeyler geleceğine ihtimal vermeden gülüyorum... son durumundan haberdar et

Konu başlığı doğru yere taşındı
    admin (at) turkishwat.net

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

az sonra bir maruhuanna uzatmasinlar sana
    Emeğini en yüksek paraya sat
    Ama ruhunu asla !!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi biz nasıl misafire çay falan veriyorsak belki onlar da öyle bi ikramda bulunuyodur şimdi napsın adam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben jeconur ile gidecektim.benim sınıftan kanka ama advis yüzünden oğlanı yanlız bıraktım.eger ona birsey olursa advis seni hiç unutmayacağım onur sık bee abii dişini.kaç zencilerden. beyza hanıma bakılırsa yanına geleceğim dayan koçum
    sanırım bu yazıyı advis calışanları okuyacak ve niye yine yazdın diyecekler ama elimde değil duramıyoum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

seni cesaretinden ötürü kutlarım ama bu fazla mı olmuş ya da çaresizlikten mi böyle yapmışsın tartışılır.. ve hala cevap yok senden

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaş yani jeconur 22 haziranda ohia daki işine gidecekti.sanırım yolcu şimdi orada calışıyor olmalı(tabii misafir eden kişi birsey yapmamış ise )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaslar burada internete girmek sorun ondan forma pek bakamadim. kaygilanmakta haklisiniz hic bilmedigimbiryerde ilkkez tanistigim birine boylesine guvenmem biraz garip ggelebilir ama benimyeimde kim olsa kabul ederdi. cunku davranislarindan durusundan anlardiniz bir insaninniyetini oda gayet yardimsever davrandi. tam3 tane mailatmiski ne yaptin bulabildinmi gitmekistedigin yeridiye. bence benimkisi biraz sans oyle birine rastlamam neyse simdi cok iyiym isime baslayali 1 hafta oluyo hersey gyzel ohiodan herkeze slmlr...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaslar burada internete girmek sorun ondan forma pek bakamadim. kaygilanmakta haklisiniz hic bilmedigimbiryerde ilkkez tanistigim birine boylesine guvenmem biraz garip ggelebilir ama benimyeimde kim olsa kabul ederdi. cunku davranislarindan durusundan anlardiniz bir insaninniyetini oda gayet yardimsever davrandi. tam3 tane mailatmiski ne yaptin bulabildinmi gitmekistedigin yeridiye. bence benimkisi biraz sans oyle birine rastlamam neyse simdi cok iyiym isime baslayali 1 hafta oluyo hersey gyzel ohiodan herkeze slmlr...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı jeconur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim bu zencinin senle ilgili kotu emelleri olmasın sakın hani dunya farklı artık..insanlar farklı seylerden haz alır olmuş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Vala bende senin gibi sanslilardanim ilk gece bana bir Ispanyol inanilmaz yardim etti beni arabasina aldi genc biriydi Manuel di adi ama otomatic bi herifti her eyi yapiyordu valla elinden her sey geliyodu bana ailemi aramak icin yardim etti sonra kalacak bir otel buldu istersem evinde kalacagimi soylemisti ama ben nazik bir dille reddetmistim
    Kaldigim otel biraz pahali gibiydi ama inanilmaz rahat bir uyku cekmistim ve kahvalti oldugunu ogrenince epey sasirmistim o iyi olmustu

Hala da calistigim yere gelir gorur beni

yabanci olabilirler ama sizin benim gibi insanlar sonucta

Aslina bakarsaniz burdaki her inan guluyo ve yarim etmyi cok seviyor

Diger eyaletler hakkinda yorum yapamayacagim ama Florida boyle

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm herkese,ben New jersey,point pleasant beach`deyim,banada trende bi adam yerdim etti sagolsun,adama en yakin tlf kulubesinin nerde oldugunu sordum,once gosterdi,sonra bakti kullanmayi bilmiyom geri geldi telefonunu verdi,sonra bakti cevirdigim no`da il kodu yazmiyo aldi kendi cevirdi,valla Allah razi olsun,ben de adama pismaniye verdim,dedi bu ne,dedim turk tatlisi..is iyi,cok calistiriyolar burda,ama benm iste overtime var,onu dusununce pek koymuyo fazla calismak,haftalik 65-70 saat falan buluyo..herkese slm..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne iş yapıyorsun beach.te?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

slm arkadaslar uzun zamandir yazamadik tabi merak edenler olmus. aslinda simdi dusunuyorumda hakkaten baya bi cesurmusum ben simdi tanidigim amerikalilari gorunce. ama yinede phillpi iyikide tanimisim beni 1 gun misafir etti evinde simdi ise maillesiyoruz eleman cok iyi birisi cikti. simdi cok sukur iyiym detaylari yazmak isterdim ama zaman doldu...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

harlemde evine çağıran bir afro-amerikan birinin evine gitmek, cidden cesaret isteyen birşey yapmışsın ehehe

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks