Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 11 mayıs vize ranevusu alındı ama ds hala gelmedi?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Exclamation 11 mayıs vize ranevusu alındı ama ds hala gelmedi?

11 mayıs vize ranevusu alındı ama ds hala gelmedi?11 mayısa gelmemesi durumunda mayıs ayındaki kontenjanlar dolduğu içinde ben görüşmeye ne zaman gireceğimi bilmiyorum..Durum çok kötü haziran 1-15 arasıda sınavlarım var inanılmaz sıkışacağım ve kesinlikle finalde sınav kaçıracağım böle giderse..ne yapılabilir bu durumda..Şirketim belgemin hala beklemede oldunu söledi adına bişey sölediler ama hatırlayamadım şimdi(bu yıl çok uzun süren kontrollerle ilgiliymiş)çok stres oldum.Belge internet üzerinden mi yollanıyor yoksa ups denmi? şurda4 gün kaldı...

not ortalamamda 1.80 ve ankarayı önermiyorlar..
    Konu inek tarafından (08-05-2012 Saat 04:14 AM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Aynen dostum benimde vize tarihim 18 inde ve ds belgem hala ortalıkta yok...
    Bu sene kontroller sıkıya felan bahane buldular ama vizelerini martta alanlar nasıl aldı acaba onu merak ediyom ben. Sponsorları dandik şirketleri seçtik ve acısını çekiyoruz...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hunterTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen dostum benimde vize tarihim 18 inde ve ds belgem hala ortalıkta yok...
    Bu sene kontroller sıkıya felan bahane buldular ama vizelerini martta alanlar nasıl aldı acaba onu merak ediyom ben. Sponsorları dandik şirketleri seçtik ve acısını çekiyoruz...
    inek in şirketi sanırım advis ve sponsoru ciee olması lazım benim bildigim ciee kaliteli iş yapar ama ...
    FORZA ES-ES

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    11 mayıs vize ranevusu alındı ama ds hala gelmedi?11 mayısa gelmemesi durumunda mayıs ayındaki kontenjanlar dolduğu içinde ben görüşmeye ne zaman gireceğimi bilmiyorum..Durum çok kötü haziran 1-15 arasıda sınavlarım var inanılmaz sıkışacağım ve kesinlikle finalde sınav kaçıracağım böle giderse..ne yapılabilir bu durumda..Şirketim belgemin hala beklemede oldunu söledi adına bişey sölediler ama hatırlayamadım şimdi(bu yıl çok uzun süren kontrollerle ilgiliymiş)çok stres oldum.Belge internet üzerinden mi yollanıyor yoksa ups denmi? şurda4 gün kaldı...

not ortalamamda 1.80 ve ankarayı önermiyorlar..
    ya neden ankarayı önermiyolar sırf not ortalaman içinmi yoksa ds yi yetiştiremedkleri içinmiki benim kız arkadasımında not ortalaması 1.87 ankarada giricez bu gidişle bölümü matematik fen edebiyat fakültesi zor bi bölüm acaba sorun yasarmıyızki ?
    FORZA ES-ES

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

vala not ortalaması düşük olanalara önermiyruz red alanlar oluyo ankarada dendi bana..Onun dışında advis iyi bir şirket fakat ben şanssızım galiba.Yusuf abi aradı bugun ve 26 mayısa tekrar randevu alındığını söledi.(11 nayısa yetişmediği için)heralde artık 26 mayısada gelmiş olur ds im.1.80 ortalama ve orta seviye ing. ile gireceğim o yüzden istanbulu tercih etim.Ankara olayını çözemedim neden not ortalaması orda daha ön planda acaba..

seneyede gidersem yine advisle giderim zaten problem yaşamadım fazla sadece benden kaynaklı problemler oldu hep...

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Benim de DS hala gelmedi.Randevum 25 Mayıs.Sponsor CIEE.Hala bekliyoruz.İnşallah gelicek.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Benim de randevu 11 Mayıs da ve DS halen gelmedi. Mayıs içinde randevu bulmaya çalışıyo şimdi şirket. En erken 1 Hazirana randevu varmış ve 1 Haziranda bile girsem yetişemicem ben. Uçuş tarihim 3 haziran. Bakalım inş. açılan kontenjanlardan falan 25 Mayıs'a yer bulunur İstanbul için

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar benim de DS gelmemişti. Bir gün öncesine kadar ses soluk yoktu ve Cuma gireceğim randevuya için Perşembe 16:00 civarlarında geldi. Dedikleri gibi yetişti ve ben bir ohh çektim.
    Son ana kadar gelme ihtimali yok değil..

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dostum aldın mı vizeyi?Benim de görüşmem 11 mayıstaydı ve hiç bir problem çıkmadan vizeli pasaportum ertesi gün elime geçti.Darısı herkesin başına diyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)