Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DS 2019 - Vize İliskisi

BannedUser
    Guest

Standart DS 2019 - Vize İliskisi

DS 2019 (Sevis ID) belgesi olmadan vize gorusmesine gidemezsiniz. Ancak DS olmadan vize randevusu alabilirsiniz. Bu sene cogu sirket ds belgesi getirmede sorun yasıyor bunun nedeni ise bir takım kararların sponsorlar tarafından beklenmesi.

Size tavsiyem sirketlernizi arayarak vize icin randevu almalarını saglayın su an icin istanbul en erken bos tarih 6 nisan boyle giderse o da dolacak. Sanırsam nisan ve mayıs ayı konsoloslukta cok fazla yıgılma olacak.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Firmaya bırakmadan kendimiz alamıyormuyuz randevuyu ?

BannedUser
    Guest

alabilirsin ama gerek yok cunku sırket zaten bunun parasını senden ıstemıs olmalı pın ucretı adı altında 20 dolar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bi sorum olucak.Ben aralıkta cıee ' in sunduğu işi beğenmeyip bir sonraki işi tercih ettim. şiketimde bana daha önce daima öğrenci gönderdikleri bir yere gönderelim seni iş görüşmesi içinde antalyadan buraya yol parası harcamamıs olursun hem dedıler bende kanul ettım..Çünkü bir dahaki fuardada işi beğenmememden korktular.Ohio da işe yerleştirdiler.DS formuda oradan gelecek sanırım ama ben güvenemiyorum.Şimdi cıee in sunduğu işi alsaydım vizede daha mı avantajlı olurdum acaba???Şirket sanki ahbap oldukları biyere gönderiyormus gibi geldi bana da???
    Konu inek tarafından (18-03-2012 Saat 10:16 PM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

calısacagın yerin vize almanda bir etkisi yok ya da sponsorunun. oyle bisey olsa herkes ciee ile giderdi. ds belgen calıstıgın yerden gelmez ds yasal bir belgedir herkesin ds i ortak bir yerden onaylanır ancak basma yetkısıne sponsorlar sahiptir.

eger sırketın senı cıee ıle gondermıyorsa muhtemelen ısveren dedıgın gıbı contracter dır. daha once gıtmıs calısmıs kısılerın telını al 1 kısı degıl en az 3 kısının cunku daha once gonderdık demıs ellerınde tel vardır gıdenlerın

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    calısacagın yerin vize almanda bir etkisi yok ya da sponsorunun. oyle bisey olsa herkes ciee ile giderdi. ds belgen calıstıgın yerden gelmez ds yasal bir belgedir herkesin ds i ortak bir yerden onaylanır ancak basma yetkısıne sponsorlar sahiptir.

eger sırketın senı cıee ıle gondermıyorsa muhtemelen ısveren dedıgın gıbı contracter dır. daha once gıtmıs calısmıs kısılerın telını al 1 kısı degıl en az 3 kısının cunku daha once gonderdık demıs ellerınde tel vardır gıdenlerın
    hmm anladım çok iyi yardımcı oldun.Yarın yusuf abiyi arıyımda bi alıyım numaralarını bakiyim.katakulleye gelmeyelim.teşekkürler makroklima

BannedUser
    Guest

Umarım uygun bir tarih bulursun...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bugun dsim konsolosluktaydı ve beni aradılar adresinize göndereceğiz dediler.bende pasaportuma vize basıldımı dedim gelince görürsüsünüz biz bilgi veremiyoruz dediler... çok ilginç yaaaaaa tahminen öğleden sonra öğreneceğim basılıp basılmadıgını...DS EKSİK GİRMİŞTİM ÇÜNKÜ VE YEŞİL KAĞITT ALMIŞTIM..BASILMA OLASILIĞI YADA BASILMAMA NEDEN LERİ NE OLABİLİR??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)