Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 8nisan vize görusmesi İstanbul

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 8nisan vize görusmesi İstanbul

arkadaslar yarın vize görusmem var..bilmiyorum vize alır mıyım..simdiden heycan bastı beni ortalamam 2.45 ama ingilizcem cok iyi degil..artık nasıl gectigini buraya yazarım vizeye girecek arkadas için

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı oztrkmerve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yarın vize görusmem var..bilmiyorum vize alır mıyım..simdiden heycan bastı beni ortalamam 2.45 ama ingilizcem cok iyi degil..artık nasıl gectigini buraya yazarım vizeye girecek arkadas için
    ortaLaman gayet iyi aLırsın merak etme zaten sen aLamazsan ben hiç gitmem o görüsmeye

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

belli olmaz yaa ) panik yaptıkları için vize alamayan insanlar duydum o yuzden de panik oldum

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

belli olmaz yaa ) panik yaptıkları için vize alamayan insanlar duydum o yuzden de panik oldum
    şehir efsanesi onLar bence.. zaten sıran geLene kadar orda bekLerken görüsmeye girenLeri izLerken zangır zangır titriyosun sonra sıran geLio adrenaLin tavan yapıo.. How are you sorusuna fine diyince rahatLıyosun ve gerisi geLiyo.. ups kağıdını aLıp sıraya geçince de şunu söyLüyosun: "Bumuydu Lan vize görüşmesi"

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

umarım dedign gibi olur

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

umarım dedign gibi olur
    iyi haberLerini bekLiyoruz.. boL şans

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

iyi şanslarr
    when life gives you lemons, make lemonade

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

birazadan yola çıkıyorum bende konsolosluğa doğru=)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

güzel haberlerinizi bekliyoruz arkadaşlar kolay gelsin...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hadi iyi haberlerle donun insallah arkadaslar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hayırlı haberlerinizi bekliyoruz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yeni geldim konsolosluktan..görüşme cok kısa gecti zaten..sordukları sorulara kısa kısa cvplar verdim..sonra ups'ye yolladı beni ama bakalım
    sordukları sey;
    -ne iş yapacaksın?
    -nereye gideceksin?
    -ne okuyosun?
    -bu yazıyı okudun mu?
    hiç cümle kurmadım konusurken en son ayrılırken tesekkür ettim o arada başka bi ögrenci geldi yanıma..adam da tam o sırada bişeyler dedi ama anlayamadım..bi belge arıyodu galiba masada..umarım sorun olmaz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hayırlı olsun h.g aramıza
    when life gives you lemons, make lemonade

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de şimdi geldim eve.Biraz sıkıntı çıktı numara sırasında ama sorunu hallettik.Benim numaramda başka birisi girmişti kendisininki yandı sanıp sonra bekledim aynı gişedeki bayana gidip durumu anlattım beklememi söyledi fakat numara 50 kişi geçti en son başka gişedeki birisine gittim iyice izah ettim durumu sonra sorunu çözdük toplamda 40 saniye falan konuştuk my friend diyip durdu en son ups fişi verdi.aldım herhalde diye umuyorum inş herkes sorunsuz bir şekilde vizelerini alır arkadaşlar.cidden bu muymuş ya diyosunuz heycanlı olmamaya gayret edin gerisi geliyor zaten

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

24 mart'ta heyecanından sebep red alan arkadaşım, bugün aynı görevliye denk gelmesine rağmen gayet sakin ve sempatik tavırlarıyla vizesini almış bulunuyor! Her şey gönlünüzce olsun.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

giren arkadaslara bol şans alanlarada tebrikler
    @alican'da bugun gircekti merakt ettim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkürler bende cok heyecanlanırım sanıyodum ama cok sakin davrandım..kendimle gurur duydum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dileğiniz gibi bir wat geçirirsiniz umarım Welcome to the States

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkürler.Hepimiz inşallah

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim kadar kısa suren oldumiki yada adam tipimi begenmedi vizeyi vermiyecekler ups fisini aldık kesinmi vize degilmi ?
    notlara baktı (2.82) fırlattı kagıdı
    napıcaksın dedi bisiklet kiralıcam
    haklarını bılıyomusun icin cama asılı seyi gosterdi yes dedim pcden baktı herhalde bana ups fisini verdi direk ama fotografımı almadılar sorun cıkarmki:S

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde görüşmem çok kısa geçti iki kez duyamayıp tekrarlatmama rağmen...ups kağıdını verdi ups ye gidip red alma şansımız yüzde kaçtır sizce

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

görkem rahat ol ya aldık vizeyi diyorum=)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tezcanlıyım fatih

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

buarada bi arkadaşımız isim soruşturmasına takıldı pembe bi kağıt aldı üzerinde yine ups numarası var netten takip etcekmiş. daha önce başına gelen var mı? ne kadar sürer? vize alır mı??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı seyyah41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buarada bi arkadaşımız isim soruşturmasına takıldı pembe bi kağıt aldı üzerinde yine ups numarası var netten takip etcekmiş. daha önce başına gelen var mı? ne kadar sürer? vize alır mı??
    evet not ortalaması iyi görüşmeside gayet iyi geçmiş kadın güzel ingilizce konuşuyosun fakat bu kağıdı okuman gerek falan demiş isim soruşturması yetişirmi sizce?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bugünün ilk vizesini alan biri olarak ve ilk defa alan biri olarak söylüyorum buraya yazı olarak yazmamız bile gereksiz 1.5 dakikada sorulan hangi okul hangi sınıf kardeşin var mı amerikada çalışacağın iş ve bölüm sorularına cevap verip vizeyi alıyorsunuz zaten bunuda cevaplayamayacak olan varsa ne yazıkki geçmiş olsun.

BannedUser
    Guest

Alıntı skull_spear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim kadar kısa suren oldumiki yada adam tipimi begenmedi vizeyi vermiyecekler ups fisini aldık kesinmi vize degilmi ?
    notlara baktı (2.82) fırlattı kagıdı
    napıcaksın dedi bisiklet kiralıcam
    haklarını bılıyomusun icin cama asılı seyi gosterdi yes dedim pcden baktı herhalde bana ups fisini verdi direk ama fotografımı almadılar sorun cıkarmki:S
    Alıntı gorkemmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde görüşmem çok kısa geçti iki kez duyamayıp tekrarlatmama rağmen...ups kağıdını verdi ups ye gidip red alma şansımız yüzde kaçtır sizce
    Alıntı seyyah41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resim gerekli belgelerden değil zaten resim sistemde ds160 da var.

İsim sorusturması 10 günle 4 ay arası sürebilir.

UPS gidipte vize alamaman %1 gibi bir ihtimal Hayırlı olsun inşallah.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Vize

bende bugun gittim görüşmeye yukarıda kı arkadaşın dediği gibi benımde 1 dk surdu kel gözlüklu adama denk gelırsenız 10 numara adam 1 dk tutumuyor bıle ama esmer elvis tarzında biradam var kı resmen sorguya çekıyor hazır sorularında dısına cıkıyor ayarlıyabılıyorsanız en baştakı adama mutlaka ayarlayın bıraz zor ayarlamak sansınıza ama ....bana sordugu soru ne iş yapıcaksın ben yanlış duydum nereye gidiceksın anladım tekrar sordu cvpladım birde bu kagıdı okudunmu dedı evet dedım hatta yeahh dedım ups kagıdını verdı yolladı ...5x5 resmı ve ögrenci belgesını almıyorlar..heycan yapmayın yapıcak bişeyde yokmuşş ama parmak ızı alan kadın 10 numara karıştıranlar oldugu için bi açıklama yapıcam yukarıya cıktıgınızda size bir nuamra verıcekler parmak ızı en başta onun yanındakı 2 kasa belgelerı alıyor size verılen numaradan bu 2 kasaya bakın numaranız gelınce belgelerınızı turkçe konusan kadınlara verıyorsunuz sonra aynı size verılen nuamradan en başdakı parmak ızı sırasını bekleyın (ayakda bosuna beklemeyın zaten numara sırasıyla ) parmak ızı verdıkden sonra kadın belgelerınızı tekrar verıcek sonra yıne aynı numarayla sağdakı son 4 kasadan numaranızın gelmesını bekleyın numaralarınızı cabuk gelıyor guzel ayarlamışlar (kısacası numaranız 3 defa elektronık tabloda gozukecek 1.belge teslim 2.parmak izi 3.vize görüşmesi) transcriptinizi 3.görüşme olan vize görüşmesinde gorusecegınız kısının yanına gidince can i open my transcript deyin çünkü hem ıngılızcenızı en basta gormuş oluyor hemde guzel kibar bi hareket oluyor.Ve bu kagıdı okudunmu dedıgınızde YES deyin cunku no dediğinizde sorun çıkabılıyor YES dediğinizde size okutmuyor okutacakda hali yok ama tereddut etmeyın cvp verıırken yanı heyecan yapılcak bişi yokmuş telaşda yapmayın ....Adam transciplere goz ucuyla bakıyor bakmıyor gıbı UPS e gidip adres verıyorsunuz 12 TL ücret oduyorsunuz bu kadar hatta su an msj geldı yarın pasaportum adresde olucakmış...vizeyi aldım diye dusunuyorum inşallah Alamayan görmedım nerdeyse 1 kişi gordum pasaportuyla çıkan onu bıle yanlış gormuş olabılırım ....Birde birine belgelerının içine yesıl kağıt koydu yuksek sesle notunu yuksek tutman lazım gibi bişiler diyordu onun dısında hararetlı negatif bişey gormedım ...Tek negatif bizim Türk güvenlikler Adamlar FBI havalarında Son olarak benım randevum 10 daydı ben 9 da damladım erken gırın bişey olmuyor geçde girsenız bişey olmuyor.Ama erken halledıcem dıyorsan damla içeri Umarım herkez alır sorunsuz olur dediğim gibi zor bişi yok eğer UPS kagıdını alırsanız çıktıkdan sonra İstinye Park a gidin stresinizi atmış olursunuz Kolay Gelsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende elvis presley tarzı adama denk geldim gayet olumlu gözüktü bana ama sesi mikrofon yüzünden zor duyuyodum önce meraba dedi bölümümü sordu sınıfımı sorduğunda ben anlayamadım soruyu tekrar ettirdim yine anlamadım bu sefer izah etti you study kocaeli uni hazırlık first clas second class which one diye aptal muamelesi yiyince anladım soruyu sonra bu formu okudunmu dedi evet dedim soruyu duyamama dışında konuşmada bi sorun yoktu zaten çok az soru sordu sadece fişi geri verdi upse gittim sonra not ortalamam sürekli bü düşüş halindeylen son dönem hızlı bü yükselişle 2.00 da 3.sınıftayım

ve en önemlisi mesaj geldi yarın teslim edlicektir kargonuz diye daha bu sabah vize görüşmesi yaptığım halde hemen bugün cevap gelmesi ve yarın gelicek olması kafamı karıştırdı vizeyi vermeden direk boş pasaportumu yollıcaklar diye

fikriniz nedir?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

merhaba arkadaşlar bu sabah bende vize görüşmesine girdim.forumda''erkenden aldıklarını bildiğim için erken gittim''dediklerini okudum ve 10:45 olan randevu için 8:30 da kapıdaydım polis abiye abi 10:45 2 saat var ne zaman alırsın dedim siz geçin şöle toplu alıcam dedikten 5 dk sonra cep telefonları yanında olmayanlar sadece gelsin dedi ve bir arkadaşımla geldiğim için bütün eşyaları ona teslim edip (fırsattan istifade başka arkadaşlarda arkadaşımdan faydalandı içeri erken girenlerden oldum..belgelerin teslimi parmak izi vs.vs 'den sonra herkesin bahsettigi şu Elvis'e denk geldim içimden de umarım ona denk gelirim diyordum.ilk mesaj çok önemli gider gitmez güler yüzle bir hiiii dedim adamın yüzü bana karşı nurlandı ve nereye gideceksin ,ne yapacaksın,şunu okudun mu?sadece bu kadar sordu cevapladıktan sonra ups2ye yolladı ve akşam eve dönerken msj geldi yarın teslim edilecekmiş adrese..almış arkadaşları tebrik ediyorum alacak olan arkadaşlara ise başarılar diliyorum forumda herkes sakin olun kolay diyorlardı vaybe herkes öyle diyor ama belli olmaz diyodum arkadaşlar hakkaten sakin olun ve tek giderken heycanlanacagınızı biliyorsanız yanınıza bir arkadaşınızla gidin konsolosluğa giderken konuşup rahatlarsınız en azından

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)